Caviar Agency - Atsauksme

Esiet sveicinati!

Labpraat veelos rekomendeet sho darba iekaartoshanas agetuuru, jo mana pieredze saskaroties ar sho uznjeemumu un it iipashi ar taa paartaavi Irinu ir tikai pozitiiva.
Shobriid atrodos Hamburgaa straadaaju DPD pasta shkjiroshanas un logistikas punktaa. Darbs ir fiziski smags, bet ar skaidriem nosaciijumiem un darba apmaksu.
Caviar Agency ljoti operatiivi speeja piedaavaat briivo vakanci, noformeet visus nepiecieshamos dokumentus, nodroshinaaja droshu kontaktu ar darba deveeju, kursh mani sagaidiija Vaacijaa un nodroshinaaja ar dziivesvietu.

Ja ir radushies jautaajumi, vai ir nepiecieshams mutisks apliecinaajums manis rakstiitajam, tad droshi zvaniet:
Normunds , taalr. vaacijaa - +491 5145265811.

N

V vietejais88 16.02.2013

Varbūt ir atkarīgs no darba vietas, bet man ne pārāk paveicās, iztērēju vairāk naudas, kā nopelnīju. es nonācu tādā iestādījumā kurā visi runā krieviski, nebija sajūta ka atrodies vācijā. kamēr biju Latvijā, tikmēr darba devējs zvanīja un stāstija ka viss tik skaisti un labi var nopelnīt, prasīja visādas prasmes un zināšanas, gan ar datoru gan noliktavā, lai izklausītos krutāk, bet ar datoru tur nekāda sakara nebija. visi kas bija braukuši uz to firmu strādāt bija ļoti vīlušies, gan par darba apstākļiem, gan arī dzīves un nemaz nerunājot par algas apmēriem. Principā braucu strādāt noliktavā un pie nepieciešamības arī uz kravas auto. man pat nespēja nodrošināt 8h dienā, jānāk uz darbu 12 vai 14 pa dienu 19 - 20 mājās, un arī maksā par to ko nostrādā. tur par darba drošību nospļauties, pat cimdi bija jāpērk pašam. citam cilvēkam solīja pilna laika darbu veikalā, bet kad jāsāk strādāt, nonāca pie tualešu mazgāšanas un kantora slaucīšanas, kur pat nespēja nodrošināt visus instrumentus. manu prāt tas jau bija pazemojums. tikko kā sāc sūdzēties tā uz tevi skatās šķību aci kā uz pārgudro. dzīvokļa izmaksas pārsniedza sākotnēji noteikto cenu. biju lasījis internetā, ka nekādā gadījumā nebraukt pie bijušajiem psrs-iem. iespējam viņi domā ka esmu atbraucis no laukiem un man nekā nav, bet patiesībā es tur dzīvoju daudz sliktāk kā Latvijā, man šī bija pirmā pieredze darbā ārzemēs, man labāk tīk latvijā.
Kad zvanīju uz caviar man teica neko nevaram palīdzēt, bet līgums ir manā pusē.

Minesota 16.02.2013

Letiņi Vācijā ir tas pats, kas Krievijā tadžiki!

G gigant 17.03.2014

nu un kas tev samaksajis lai seit tu ta vinus ieteiktu un reklametu? vai gadijumā neesi pati Irina, bļe? jo dirsa deg.tava sudainaa.

C cvazdvb 17.03.2014

ari es aizbraucu no sii kantora pirms pusgada, un pilnigi tas pats . pastradaju fabrikaa 2.5 nedelas, un pec tam man piedavaja tiriit klozetus.neiesaku nevienam. samaksaju tos pasus 500 euro, un par hosteli, 700 eu.nebrauciet, uzmetiis juus.