www.pagezone.eu - www.pagezone.eu

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.pagezone.lv (www.pagezone.eu) piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.

Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".

Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

N

N njusss 16.05.2011

A ko tu no maziem un lētiem vari gribēt? Droši viēn kārtējais 1 cilvēka orķestris. Kāds tur serviss vispār var būt?

V Vasja 24.07.2011

vot shitas ir riktiigs suuds. iegraabos pie vinjiem konkreeti. no viena slikta hostinga beegu, ieskreeju pie shitiem, kas izraadiijaas veel lielaaks meesls. lapas laadeejas leenu vai neielaadeejas, dati ik pa laikam pazuud kaut kur un aizbildinaas ar sisteemas uzlabojumiem un taa vismaz 2x menesii.

E elina 16.08.2011

Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 nokopeta no sūdzības par hoste.lv

09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - oriģinālā sūdzība par hoste.lv
03.03.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwarealv-c14696.html - sūdzība par Area
14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwrimixlv-c15728.html - sūdzība par Rimix
14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwpagezoneeu-c15729.html - sūdzība par PAGEZONE

pats lietoju Pagezone hostingu un problēmas nav bijušas. pazīstu arī cilvēku, kas uztur pagezone un izskatās, ka hoste.lv vienkārši nomelno konkurentus!

pagezone visiem rekomendēju

I Ivchix 06.09.2011

Lietoju kādreiz šo firmu 4 mēnešus. Un neiesaku, jo ir visu laiku ir problēmas un to saka visi man pazīstamie, kas pie viņiem ir sūdzējušies

Pilnīgi piekrītu sūdzības autoram. Nevienam šo sūdu neiesaku.

P.S. Elīna ir tas pats viens pagezone.lv firmas darbonis, tā kā te neslavini savu firmu, kaut arī tā ir sūds. Kurā normālā firmā darbojas tikai viens cilvēks? Tas vien liecina par to, ka šī firma nav nopietna. Kādu dienu notīsies ar visiem datiem un naudu.

E Elīna 09.09.2011

Uzķērāt mani :(

R rooters 09.11.2011

hoste.lv / pagezone.eu abi taa sauciemi hostingi neprofesionaali beernu kantori..

V Vidiks 22.11.2011

Rooter aizmirsi pieminēt vēl area.lv. lielāks bērnu kantoris nav redzēts, kopē visur kur iespējams nomelnojošas kampaņas par konkurentiem. Pagezone.lv vienreiz paņēmu 14 dienas bez maksas, nepatika tas, ka lagoja diezgan pamatīgi, tagad paņēmu hoste.lv - redzēs kā būs, bet pagaidām darbojas bez problēmām.

Z zjips 28.08.2013

Lietoju PAGE ZONE pakalpojumus 4 gadus. Sākumā bija atsaucīgi, visas problēmas risināja ātri, vai arī ieteica, kas pašam man jāpalabo weblapās, lai tās labāk strādātu. Tomēr ar laiku sākās problēmas: vasaras otrajā pusē haoss ar rēķiniem, to nomaksa netiek reģistrēta un tml.
Līdz šogad vispār jau vairākas nedēļas PAGE ZONE nav sasniedzams nekādā formā: e-pasts, zvani vai parastās vēstules paliek bez atbildes. Piesūta atgādinājumus par jau apmaksātiem rēķiniem, bet rēķinu apmaksu nereģistrē. Rezultātā - it kā par nenomaksātiem rēķiniem nobloķēti divi mani konti.
Lielākā vēlme - atbloķēt kontus (domēnus) un tik no šī kantora prom.

V vvs 01.10.2013

Pilnīgi piekrītu @zjipis
Arī lietoju šo hostingu vairākus gadus un problēmu sākotnēji nekādu nebija - Mārtiņš Ierags, bija atsaucīgs, palīdzēja visu labot, ja radās nepieciešamība. Pirms šīs vasaras nekādu īpašu problēmu nebija un vienkārši strādāju, bet, kad radās nepieciešamība nomainīt e-pasta uzstādījumus, ko nevarēju pati izdarīt nezināmu iemeslu dēļ, konstatēju, ka telefons ir atslēgts, uz e-pastiem neviens nav atbildējis kopš maija! Lai gan rēķini gan tiek sūtīti regulāri..
Turklāt, esmu centusies atrast šo darboni Mārtiņš Ierags arī uz citiem e-pastiem, kas atrodami netā, bet bez jebkāda rezultāta.
Pēdējo rēķinu, protams, nemaksāju - domāju, varbūt tad kāds atsauksies, bet veltīgi - automātiski pēc 30 dienām atslēdza hostingu, kas man jebkurā gadījumā vairs nav vajadzīgs!
Bet sajūta tiešām pretīga!

Z zjips 02.10.2013

Es arī vakar saņēmu kārtējo rēķinu no PAGEZONE.eu. Par kontu, kuru paši labu laiciņu atpakaļ slēguši. Un slēguši dēļ itkā nenomaksāta rēķina, kurš viņu publicētajā rēķinu sarakstā parādās kā apmaksāts.
Veicu tirgus aptauju un izvēlējos citu hostingu, tikai žēl līdz šim patērēto laiku un zaudēto statusu interneta vidē, jo savu domēnu uz citu hostingu pārlikt nevaru - jo Pagezone.eu joprojām nav sasniedzams.