www.sudzibas.lv Firsthost.lv firsthost.lv - drausmigs serviss

Firsthost.lv - firsthost.lv - drausmigs serviss

Neiesaku hostēt mājas lapas uz šī uzņēmuma serveriem. Tiem mūždien kaut kas nedarbojas, vienreiz bija pat tā ka veselu dienu mana mājas lapa nedarbojās un protams pašus vaininiekus sazvanīt ir neiespējami, kā arī uz e-pastiem viņi atbild labi ja reizi nedēļā.

Vēlreiz saku, lūdzu neiekrītiet uz to ka viņi itkā piedāvā visu tur ļoti lēti, beigās jums pašiem nevi būs čupā

firsthost.lv - slikts serviss

I

R Richard 19.01.2011

Da nu... :)

Es arī savu lapu turu uz šī hostinga. Mana lapa, btw, izmaksāja nedaudz virs 30 000 Ls un man absolūti nav bail viņiem to uzticēt. Nekādu problēmu, ja kas, tad sazvanīt vienmēr izdevies nekavējoties. Mani pat izbrīna tas, cik serviss ir normāls, ņemot vērā tā cenu! Serviss starp citu ir daudz personīgāks arī dzan, salīdzinot, piemēram, ar gigantiem hosteriem, kuriem lāga pat piekļūt nevar. Pilnīģi nepamatots jūsu koments!

E ehh 12.02.2011

Nu ko jus gribat no mazajiem hosteriem?
Gribi letak, njemies pa sudzibas.lv...
Lie ir tadi ka DEAC, hostnet un tt

W www.russkajaevropa.eu 26.02.2011

Полностью опровергаю жалобу. Уже год пользуюсь хостингом Firsthost и не могу сказать, что всё так плохо как написано выше. Помимо технических сторон, они пошли мне на встречу когда нечем было заплатить за содержание своей новой веб-странички и мы договорились на бартер.
Попробуйте договориться со своим хостером на оплату сервиса не латами или Евро, а предоставить встречную услугу...

U Uģis 10.03.2011

Galīgi nepiekrītu. Diezgan ilgi jau izmantoju viņu pakalpojumus - uz e-pastiem dienas laikā atbildēs noteikti (pat brīvdienā), NEVIENU reizi neesmu redzējis, ka hostings būtu nobrucis, palīdz tehniskos jautājumos un pat paši izdara, ja nav skaidrības.

A apache 21.03.2011

laikam mājās serveri glabā nevis datu centrā. datu centrā ir speciālisti kas vajadzības gadījumā ātri un operatīvi novērš kļūmes. UN NORMĀLI SERVERUS TUR DATU CENTRĀ. a tie mājinieki - ar slotaskātu noslānīt vajag!

A apache 21.03.2011

eu tu kriev ar savu ruskajeiropu pashla nah! ej krievu saitos reklameejies aapsi!

Z Zigis 24.07.2011

pilniigi piekriitu. klientu atbalsts neatbild un maajas lapa ik pa laikam neiet.

R Reālists 05.09.2011

You get what you pay for!

Sliktas kvalitātes rūgta piegarša paliek vēl ilgi pēc tam, kad zemas cenas saldums jau ir izgaisis!

J Jurijs 06.11.2011

pilnigi nepiekritu jums... loti labs un operativs hosting... jau gandriz divus gadus hostejos pie viniem un nebija vel tadu problemu ka jums... vel es menesi atpakal arendeju VPS, ar to ari nav problemu... atceros vienu reizi nebija naudas tak vini piekrita pagaidit menesi...

nu reali tur vis loti un loti labi :)

D DimonBP 07.11.2011

Sūdzība bez argumentācijas! ja Jums ir "izliektas" rokas, Jums vispār nekas nestrādās. Jau gadu turētā mājāslapa, uptime 100%. Visiem iesaku! Vispār zemas cenas, salidzinot ar citiem. Kvalitāte un atsauksme.

DimonBP.

е Евгений 07.11.2011

Хорошая фирма.Делает хорошие скидки своим клиентам.Качество соответствует цене!Ползуюсь уже 2 год.Доволен www.korosu.lv

A antena.lv 24.03.2012

3 года не одной проблемы, а конкуренты ведут грязную игру.

WWW.ANTENA.LV

P Pitbults 31.07.2013

31/08/13 visu dienu neiet pat pašu mājas lapa, šos arī nesazvanīt, bail ka nepazūd ar visu info. Jāmūk projām pa fikso un pofig, ka gadu uz priekšu samaksāju... būs macība "pa lēto"...

I Igors B. 12.04.2019

Nekad nelietojiet šīs kompānijas pakalpojumus. Jau veselu dienu un baidos, ka visas brīvdienas nestrādā mājas lapa un viņi pat neņem klausili (neviens no viņiem).

K Karlis 23.04.2020

Es kiā programmētājs galīgi neiesaku! FTP savienojums visu laiku nepastāvīgs, lapas darbība nepastāvīga un arī ir bijušas dienas, kad nestrādā!