www.sudzibas.lv RIMI Nekompetence

Rimix.lv - Nekompetence

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.rimix.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

U

L Locker 25.05.2011

"Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva..."

Глупо платить за год вперёд сразу)

R Raimonds 22.07.2011

Sia "Rimix" neizstāda rēķinus par 12 mēnešiem par hostingu, ir vai par 3 vai par 6, retu reizi, pēc klienta vēlmes, tiek izstādīts uz gadu. Uzskatu, ka Jūsu ziņojums - sūdzība ir viltus.

E Egiils 24.07.2011

arii mani shitie piechakareeja. panjeema naudu, 3 dienas lapa padarbojaas bet peec tam vairs nebija pieejama. taalaak neatbildeeja ne uz e-pastiem, ne arii zvaniem par naudas atgriezshanu. kraapnieki!

V Valters 25.07.2011

Nepiekrītu. Mana mājaslapa stāv uz RIMIX servera un nekad nekādas problēmas nav bijušas. Acīmredzot klientam pašam ar internetu čakars vai kādi citi brīnumi. A varbūt konkurenti vienkārši noliek, taču es no savas pieredzes saku - kad pārgāju no globalhost uz Rimix ar savu mājaslapu - viss vienmēr strādājis stabili. Naura ziņojums ir klaji meli. Nauri, pirms noliec kādu - pārbaudi visu no a-z vai tiešām tā ir Rimix vaina! Vismaz kad man ir kādas nelielas problēmiņas ar mājaslapu bijušas - visas sūdzības man pieņēma un problēmas novērsa!

J Jobņīs 25.07.2011

Nauris izskataas ka ir siikais no kaadiem puisheljhostelju "firmas", kuri serveri tur maajaas. Noliek konkurentu wnk ar savu stulbumu. Tiesaa jaaliek tevi par nepatiesu nomelnoshanu!

V Val4a 26.07.2011

Egīlam un naurim nepiekrītu. Mana lapa tur hostējas - nekādu problēmu. Turu savu lapu tur 4 gadus un nekad nekādas problēmas nav bijušas. Izskatās ka Egīlu un Nauri vai Egīlu / Nauri vajadzēs sodīt par nepatiesu nomelnošanu.

T tors 01.08.2011

Kādas muļķības? Man ar RIMIXu nekad nav bijušas problēmas! Arī mēs tur diezgan ilgi hostējamies un neviena problēma ar viņiem nav bijusi! Smird pēc konkurentiem!

I Ivchix 06.09.2011

Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 pārkopēta tālāk par 3 citām hostinga firmām:

09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - sūdzība par hoste.lv
03.03.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwarealv-c14696.html - sūdzība par Area
14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwrimixlv-c15728.html - sūdzība par Rimix

To dara pagezone.eu, uzmanieties no šiem krāpniekiem!!!

M Matīss 25.11.2011

Nepiekrītu RIMIXa aprunātājiem! Arī es ilgi hostējos uz šīs firmas servera, man nekad nekādu problēmu 5 gadu laikā nav bijušas! Piekrītu te pāris esošiem komentāriem - kādam konkurentam vienkārši nav ko darīt aiz garlaicības ka klienti nenāk.

K Kuka 25.11.2011

mums viss oki