Meklēšanas rezultāti

LVHOSTING - Krāpšana. ( Komentārs)

...roolex, exg, lvhosting. tagad man liekas ka vis labakais bija csh. tad exg un tad lhc. parejie abi lvhosting un roolex ir pedejie sudi! neviens ne otrs neatbild skype, raksta, zvana vai suta e-mailus neka. toties csh un exg nepartraukti atblild, ja ir radusies problema, mes to ar siem hostingiem kopa risinam. taka drosi esmu parliecinats, ka esi tas pats lvhostings kas ari raksta, tikai no cita sagvarda. ej pakaries. tev nav ko meklet saja auditorija, ja pat nespej pastavet par savu hostingu.

Riga Hostel SIA - Strādāja bez līgumiem un vairāk nekā puse tika piečakarēti ( Komentārs)

Strādāja bez līgumiem un vairāk nekā puse tika piečakarēti Tieši tas pats ar Sia Victory Park City Flower hosteli. Piedāvāja pastrādāt vienu dienu,parādīja kautko ātri kas ir jāizdara, teica ka būs jāsaklāj 1-2 gultas bet bija jāklāj vairāk ka 10 gultas ,izmazgāju grīdu, apkalpoju klientus pat paliku pāri savam darba laikam jo bija solīts 7 eiro piemaksa bet nākamā dienā sāk melot ka nekas nav izdarīts un sarakstīts. Kamerās gan visu var redzēt kā es strādāju visas 12 stundas .

Ražošanas remonta apvienība SIA, valdes priekšsēdētājs - Krāpšana, reiderisms ( Komentārs)

В марте 2022 года Valsts Vides dienests, осмотрев территорию Ražošanas Remonta Apvienība Ventspils iela 63 b, Rīga, констатировал нелегальную автосвалку с полуразобранными автомобилями в количестве 20 штук. Начата administratīvā pārkāpuma lietvedība. Понятно, что нелегальную автосвалку заставят ликвидировать. Нелегальный хостел (nelegāls hostelis), постоялец которого 31 мая 2017 года сгорел в пожаре, ликвидирован. Запрещено к эксплуатации (в результате из здания сьехал единственный арендатор...

Koceri - Netīrība ( Komentārs)

Strādāju hostelī un daudz ko esmu redzējis. Bet šie skati ir ko vērts.

Uzmanību!!! Zagle - Eva Roziņa!!! - Ļoti pavirša darbiniece, patvaļīgi piesavinājusies līdzekļus 2500 EUR apmērā, šantažē uzņēmumu! ( Komentārs)

Aicinu iepazīties ar sūdzībām par pašu posta autoru Ernestu Riekstu: 1. https://www.sudzibas.lv/ernests-rieksts-krapsana-c1628681 2. https://www.sudzibas.lv/riga-float-krapnieciba-c2026065 3. https://www.sudzibas.lv/riga-hostel/riga-hostel-sia-stradaja-bez-ligumiem-un-vai... 4. https://www.sudzibas.lv/riga-hostel/riga-hostel-krapsana-c620286 5...

Ernests Rieksts - Krāpšana ( Komentārs)

Šo komentāru ir pievienojis Rolands Odzelēvičš, kurš īsu brīdi strādāja hostelī un Ernests Rieksts viņu izmeta ārā, kā viņš to dara ar visu zaglīgo mēslaini- pievienotajā skrīnšotā redzams, kā šis profils aizstāv Rolandu, kurs ir tiesāts vairākkārtīgi un sēdējis cietumā, par narkotiku tirdzniecību un meiteņu apzagšanu un slepkavību. Protams, ka tādiem mēsliem nepatīk, ka viņus atlaiž un vēlas atriebties, slinki, nekam nederīgi darbinieki ir katrā lielā Latvijas uzņēmumā - vismaz kādu brīdi.

Old City Boutique Hotel - Nemaksā algas 7 mēnešu garumā visiem darbiniekiem ( Komentārs)

iesaku citiem darba nemejiem kad paraksa kadu ligu lasit kas ir uzrakstits.. citadak zinas kura uznemuma strada nevis uzrakstits visi tuvakie hosteli

Yellow hostel - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana Cik var cilvēkiem mācīt, ka darba līgumam jābūt ar pirmo nostrādāto nedēļu? Darba līgumā ir jābūt norādītai fiksētai algas daļai (stundas likme vai tamlīdzīgi), darbinieka pienākumi, ka arī tā saucamie "sodi". Kā arī, tā ir darbinieka garantija par to, ka alga tiks izmaksāta, ka arī būs veiktas visas nepieciešamās sociālās izmaksas. Nu un protams, ka cilvēkam jābut derīgai sanitārai grāmatiņai. Ja tā sieviete, kas ieradās un uzlika sodu bez stādīšanās priekšā, tad jautājums kādēļ Jūsu paziņa...

Yellow hostel - Zagšana ( Komentārs)

Zagšana Es par to hosteli daudz zinu,ir ko pastàstīt,ja interese rakstiet 27734439

R Raitis22 06.05.2019
Komentāri 2 Drošība

Ilze Karaseva - Zādzība no darba vietas ( Komentārs)

Токое чуство что это пишет сам этот эрнест! Наслышен про него и тоже читал это все! Жаль девушку эту, и жаль всех остольных которых он выстовлял ворами, неотдавал деньги, поднемал руки на других своих подтчененых! Ну надеюсь что это все не пройдет незамеченым! И ему воздатся за все его поступки и издевательства над людьми! Вот токую же самую ситуацию читал про парня! https://www.sudzibas.lv/riga-centrum-hostel-un-vel-ir-hostelis-kuram-nav-nosauku...

S Sandis 33 21.03.2019
Komentāri 7

Pasažieru vilciens - Apkure ( Komentārs)

Apkure Ķipītī, hostelī Rojā, vispār nesilda. Tev vismaz pusceļā ir siltums. Necel paniku.

Yellow hostel - Zagšana ( Komentārs)

Zagšana Tāpēc jau tas ir hostelis , zemā šķira, kur diez vai ari kameras strādā.

Kolta 15.09.2018
Komentāri 2 Drošība

Yellow hostel - Vēstule no manis priekšniecībai. ( Komentārs)

Vēstule no manis priekšniecībai. Apmelošana, burvīgs hostelis un cik zinu ir gan visa noverosanas sistema, gan apsardze.

Yellow hostel - Vēstule no manis priekšniecībai. ( Komentārs)

Vēstule no manis priekšniecībai. Netīrs, bardaks sistēmā, bardaks grāmatvedībā, viss netīrs, salūzis, regulāri blaktis vai blusas hostelī gultās, sola lietas ko neizpilda, ņem lielas grupas un nenodrošina brokastu vietu, bet saka, ka būs, nepilngadīgas personas strādā bez lūguma, jo nav kas strādā, recepcija pa nakti nav, līdz ar to, ka dažas durvis neizslēdz, drošības nekādas! Priekšniecība risina problēmas ignorējot. Katastrofa! Nožēlojami! Valstī nav pārvaldes par hosteliem. Aa, jā, arī melnā kasē šeit darbojas! Interesanti cik vēl šādas 'brīnišķīgas' vietas kur izguldīt mūsu viesus ir!?

Hoste.lv - Krāpšana, nav servisa, līgums bez viņu pienākumiem ( Komentārs)

Ja hoste.lv distances līgumā ir ierakstījusi, ka viņiem nav šāds pienākums, tad tas ir tikai un vienīgi korekti, izlasiet līgumu pirms kaut ko iegādājaties... Vai arī nepsihojiet ar rakstīšanu internetā, varbūt Jūsu 'distances līgums' pat ir beidzies un vienkārši neesat savas aizmāršības dēļ pagarinājusi hostingu, tāpēc arī viss tiek bloķēts. stulba sūdzība

Hoste.lv hostings - slikts serviss, nerāda lapu, nereaģē uz epastiem ( Komentārs)

hoste.lv

Big Bed Hostel - Krāpšana ( Komentārs)

Sveicinati. Esmu cilvecinsh kas dzive ir nonakusi dazadas dzives situacijas un vietas. Pacietusi visadus brinumus... bet shis. .. bija pari meram. Big bed hostelis tiesham nav no labakajam vietam kur apmesties. Sanaca ta.. ka bija nepiecieshama apmeshanas vieta. Redzot piedavato apmaksu.. bija pienemami... pazvaniju.. rezerveju 1vietigu istabinu.. tad situacija pamainijas un bija jasamaina uz 2vietigu. To ari veiksmigi izdariju. Pec darba nakamaja diena. . devos uz Merkela1.. kad iegaju...

www.hoste.lv - apkalpe ( Komentārs)

Hoste.lv uz kuras atrodas mana lapa /fotojanis.lv/ vairs nerādās, komunikācija ar hosti tika pārtraukta, uz e pastiem neviens nereaģē, kaut aŗi priekšapmaksas rēķini samaksāti