www.sudzibas.lv www.hoste.lv nekvalitatīvs pakalpojums

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.hoste.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā lētākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.

Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".

Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

I

A Andrejs 09.02.2011

Šādi lētie hostingi atvērušies ir vairāki. Itkā jau nekas slikts, bet strādā viņi apšaubāmi. Pameklē labāk kādus ārzemju bezmaksas hostingus, tie arī ir labi. Amerikas labākie hosti maksā tikai līdz 5 $.

V Vladimirs 14.02.2011

Pilnīgi piekrītu ! Man arī tapat. SVOLOCHI I PADONKI !!!

Kāpēc visiem šiem 3 komentāriem ir vienādas IP adreses un cita hostinga pakalpojumu sniedzēja e-pasts? Ļoti nesmuki ir taisīt biznesu noliekot konkurentus bez iemesla.

Hoste ir ļoti labs serviss, viss te ir meli un tiek izvērsta nomelnošanas kampaņa!!!

M Mārtiņš(area.lv) 07.03.2011

Un kas tad ir ka es veicu shaadu nomelnoshanu? Panjem visus muusu klientus ar savu labo cenu un servisu

A Andrejs 11.03.2011

Edgar un Jāni!

Vēlos Jūs informēt, ka Jums nav piekļuves sudzibas.lv lietotāju datubāzei (es ļoti ceru) un līdz ar to, arī IP adresei. Šāda datu iegūšana būtu krimināli sodāms pārkāpums un neviens topošais hostinga pakalpojumu klients, nav tik dumjš, lai nesaprastu, ka Jums nevar būt piekļuve sveša vortāla IP adresēm. Ļoti oriģināls gājiens.
Tā vietā, lai objektīvi raksturotu situāciju, Jūs man piedēvējāt konkurenta statusu. Tikko, starp citu, meklēju mājaslapas uzturētāja pakalpojumus. Un uzminiet, kā pakalpojumus es priecāšos nekad neizmantot!

Tiešām iesaku Amerikas hostingus. Amerikā labākie, maksā tikai līdz 7 $ un ir normāls serviss. Sīkie parasti īrē no viņiem serveri, kuru tālāk izīrē - darbojās kā starpnieki. Bet šādā gadījumā tas vēl būtu labākais. Iedomājieties, kas būs, ja tādi kā hoste.lv skatīsies, kas notiek Jūsu mājaslapas privātajā informācijā (jo viņi taču redz visas IP adreses un pacietīgi sūta visiem epastus).

N Nauris 11.03.2011

Kāpēc maksāt 7$ kaut kādam hostingam Amerikā, kuru nevar ne sazvanīt ne arī uz e-pastiem normāli atbild. Tad jau labāk par 1Ls paņemu hoste.lv un dzīvoju laimīgs. Varu teikt tikai labu par šo hostingu un neticu tam sliktajam, kas tur sarakstīts jo problēmas man ar viņiem nav bijušas.

W www.100datori.tk 11.03.2011

Andrejs!

Labāk jau, lai nauda paliek Latvijā, jo, pat ja mazie uzņēmumi klibo, tiem vajag dot iespējas un finansējumu attīstībai. Ar laiku katram ir lemts atīstīties, tikai vajag veidot pareizus dzīves apstākļus, ko šajā gadījumā arī patērētājs var darīt attiecībā uz Latvijas uzņēmumu.
Palīdzēsim vietējiem, nevis kautkādiem kapitālistiskas demokrātijas piekritējiem!

Šis ir neatkarīgs viedoklis!

I Ingars 16.03.2011

Pilnīgas muļķības, hoste ir labākā hostinga firma Latvijā. Nekad nav bijušas problēmas un vēl par tādu naudu, 1Ls mēnesī un lietoju uz nebēdu. Turaties veči, esmu ar Jums. Hoste labākie!!!

A Agnis 18.03.2011

Turas čaļi, nepadodas! Hoste vislabākie!

A apache 21.03.2011

kurš serveri tur dzīvoklī ibio? :D Hoste baigaa hgoste VID vinjus vajag iebiidiit.

A Anatolijs 02.04.2011

Piekritu ka naudai jāpaliek Latvijā.

Bet hoste.lv supportam ir jāmācas strādāt.
Jau divas nedēļās nevar atrisināt zināmo, principā, tehnisko problēmu ar CPANEL. Es jau viņiem uzrakstīju, ko un kur nokonfigurēt - tas jau ir smieklīgs, ka klienti risina savas problēmas paši, bet administrācija arī dotu instrukciju nevar izpildīt.
Līdz ar to domāju griezties tiesā - tad lai tikai pamēģina neatdot naudu. Ja kāds vēlas pievienoties, rakstiet uz e-pastu. Šeit jau nevis tie 30 lati svarīgi, bet princips: nevajag pievadāt sūdu, reklamējot to ka fantastisko piedāvājumu

Z Zigis 04.04.2011

Nezinu, ko jūs lietojiet, bet hoste ir labākā hostinga firma Latvijā ar kuru līdz šim esmu strādās. Support atbild uzreiz 5min laikā un arī downtime neesmu novērojis.
Vairāk izskatās pēc tā, ka konkurenti cenšas nomelnot labu servisu un hostingu.

I Ingars B. 06.04.2011

Hoste tieshaam ir labaakaa hostinga firma Latvijaa. Pat neticeeju, ka tik labs hostings ir pieejams par taadu cenu. Palasot ieprieksheejos negatiivos komentaarus liekas, ka hostings nemaz nav lietots, jo sarakstiitas aplamiibas, jo hostings ir labs.

N nk 27.04.2011

Nu pašlaik šodien neiet viņu pašu mājas lapa, ar cenu viss ir ok, par ātrumu arī sūdzēties nevar, bet klientu atbalsts gan ir super švaks, kā jau visām Latvijas hostinga firmām, tas ir viņu lielākais mīnus, un mani uztrauc tas ka samaksāju savu rēķinu pirms lieldienām par jaunu kontu un nevaru piekļūt un mājas lapa apmērma diennakti neiet www.hoste.lv nezinu par ko tas liecina..

A Airags 28.04.2011

Neviena majas lapa nedarbojas kas bija izvietota uz hoste.lv domenu 27.04.2011. Kaut kads sviests ja nevar savest kartiba savu saimniecibu veselas dienas garuma, ka ari nekadi bridinajumi ka tiks partraukta servera darbiba nebija izzinota. Pilnigs diletantisms!

V Vasja 02.05.2011

Nu teikšu arī, ka hoste.lv nav labākais hostings, lētākais varbūt, bet tālu ne labākais!!!

V vii 02.05.2011

labs hostings, gļuki tak gadās visiem.
Nekad gan nav bijušas problēmas ar šiem džekiem :)

S singu 17.05.2011

Ar Hosti ir pilnīgā $%^&.
Aprīlī lapas tika atkal uzlauztas un defeisotas ar kādu prastu automātisko lauzēju, jo viņi nespēj laicīgi updeitot savu cPanel.
Supports ir pilnīgi nulles. Uz sarežģītākām problēmu neatbild vai raksta muļķīgu papildjautājumus.
Beigās problēmas tiek slēgtas pat nesniedzot sakarīgu atbildi.
Ir dažas sīkas funkcionalitātes, kas vienkārši nestrādā

E Edzis 18.05.2011

Ideaala firma. Jaamaksaa kapeikas, bet darbojas lieliski. Probleemas nav bijusas. Lietoju jau 5 menesus