www.sudzibas.lv www.hoste.lv nekvalitatīvs pakalpojums

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.hoste.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā lētākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.

Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".

Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

I

E Edgars 17.07.2011

Man ar nav bijušu lielo problēmu, un ja kāda ir bijusi, tad max. 1 dienas laikā ir atrisināta.
Hoste.lv lietoju jau nepilnus 2 gadus.

J Jānis 17.07.2011

Šodien, 17.07.2011 jau vairākas stundas nevaru ieiet savā cPanelī, un pati hoste.lv lapa nedarbojas. Mana mājaslapa, par laimi, darbojas.

L LCdeMS 17.07.2011

Nopriecājos, ka lapa strādā - TAGAD tā vairs nestrādā :((( Vispirms hoste.lv Serveris nav atrasts, tad cpanel - Serveris nav atrasts un nu mana lapa arī - Serveris nav atrasts. Kaut kā pēdējā laikā hoste riktīgi klibo. Es ceru, ka atgūšu savus datus tb DB un ftp, ja gadījumā pavisam greizi noiet.

Esmu saskumusi ne pa jokam ;(

Hoste ELPO ELPO!!!

E EgonsA. 24.07.2011

Man ar viņiem problēmu nekādu. Lietotu un priecājos.

A Andrītis 24.07.2011

Mani visvairaak fascinee taas hostinga firmas, kas te par kokurentu raksta tos sliktos komentaarus :D
Saprotams tas jau ir, jo shii hostinga firma ar savu labo kvalitaati un zemo cenu atnjem jums klientus.

N Naivais 25.07.2011

Gadu lietojot hoste.lv pakalpojumus, nācies saskarties ar neizskaidrojamo sniegto pakalpojumu nestabilitāti! Vēl ne reizi nav atzinuši, ka problēmas būtu viņu pusē, lai gan pirms sūdzēšanās par problēmām ir veikti testi no dažādiem pieslēgumiem dažādās Latvijas pilsētās. Cenas tiešām labas, bet kvalitatīvs pakalpojums ir svarīgāks par zemo cenu. Šobrīd meklēju citu pakalpojumu sniedzēju.

E elina 16.08.2011

Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 pārkopēta tālāk par 3 citām hostinga firmām:

09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - oriģinālā sūdzība par hoste.lv
03.03.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwarealv-c14696.html - sūdzība par Area
14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwrimixlv-c15728.html - sūdzība par Rimix
14.05.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwpagezoneeu-c15729.html - sūdzība par PAGEZONE

pats lietoju Pagezone hostingu un problēmas nav bijušas. pazīstu arī cilvēku, kas uztur pagezone un izskatās, ka hoste.lv vienkārši nomelno konkurentus!

I Ivchix 06.09.2011

Interesanti, ka šī sūdzībā ir 1:1 pārkopēta tālāk par 3 citām hostinga firmām:

09.02.2011. - http://www.sudzibas.lv/complaints/wwwhostelv-c14328.html - sūdzība par hoste.lv

To dara pagezone.eu, uzmanieties no šiem krāpniekiem!!!

T techpo 02.03.2012

man ari bija pirms dažiem gadiem sitas problmas, pargaju uz citu host un miers

A Artanis 09.04.2012

Esmu dizaineris/programmētājs, lietoju Hoste.lv pakalpojumus mazliet vairāk kā gadu, pie viņiem stāv 9 domēni ar lapām (Joomla, forums, un citi CMS ar vidēju lietotāju intensitāti).

Līdz pat iepriekšējā mēneša sākumam nekādas problēmas nebija novērotas - bet diemžēl kopš marta sākuma Hoste.lv acīmredzot sākuši izmantot ne tikai Latvenergo datucentra pakalpojumus, bet arī serverus Amerikā (paši rakstīja Twitterī).

Dažas no manām lapām pārceltas tur uz štatu serveriem - lūk tagad gan sāk justies aizture pie ielādes. Pamērīju - kopija vienam no domēniem uz štatu servera - apmēram +3 sekundes ielādes laiks katrai sadaļai, kaitinoši. Arī skripti izpildās stipri lēnāk. Jau aizrakstīju viņu suportam, gaidu atbildi.

V Vlads 14.04.2012

Artani, man arī pie viņiem ir hostings, bet viņi klientu datus nav pārcēluši uz otru dīķa malu, tie atrodas tepat. Man viņu supports rakstīja, ka ASV un Eiropā papildus drošībai ir uzlikta dublēšana, DNS vai kaut kas līdzīgs.

I internets 10.01.2013

Tiešām supports šai kompānijai ir nežēlīgi lēns, gaidu jau pus dienu lai atrisinātu tehnisku problēmu!
Ja tas nebūtu manas vainas dēļ, sarakstītu te palagus jau ar informāciju, bet vismaz alternatīvu hostinga kompāniju jau esmu piemeklējis, ja tie ļautiņi nesaņemsies un neizdarīs, ko no viņiem prasa!!!

Lapas tiešām šad tad bremzējas, biju domājis, ka tas tā tikai man!

I internets 11.01.2013

Džeki reāli iebremzē,
Vakar visu saslēdza šodien atkal nekas neuiet...
Sākšu tūlīt lamāties, jo esmu pārskaitījis 75 LS

A Artanis 14.01.2013

Pusgadu atpakaļ no hoste.lv imigrēju prom uz citu lēto LV hostinga kantori, jo man apnika, ka džeki nespēj gada laikā, ko biju viņu klients, savākt savus PHP Extensions, kas meta kļūdu miljonus log failā, un Joomlas lapas vispār negāja. Apnika lūgties un strīdēties - nu ja nav tad nav.

otoinsa 12.08.2013

It kā ar downtime un pāris lēnuma lietām var samierināties, bet pēc šodienas atgadījuma domāju vairs turpmāk
pie hoste.lv nehostēties.

Neizdodas nekādīgi pieslēgties MySQL datubāzei - kaut arī uzstādījumi, piekļuves dati (arī 'allowed hosts' priekš 'remote connection') iekš cPanel salikti kā nākas.

Principā uz telefona zvaniem neatbild, nekāda atbalsta no klientu sistēmas kā vien vienas muļķīgas 'vai mēģinājāt izslēgt un ieslēgt' atbildes visu dienu jau nav - pilnīgs Ignore.

otoinsa 12.08.2013

pie hoste.lv nehostēties.