www.sudzibas.lv www.hoste.lv nekvalitatīvs pakalpojums

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums

Diemžēl šis ir viens no sliktākajiem hostinga pakalpojuma sniedzējiem Latvijā. Piekrītu, ka nevar prasīt super-kvalitāti, ātrumu un attieksmi par lētu naudu, bet šeit vispār netiek sniegts pilnvērtīgs pakalpojums.

Minēšu dažus faktus.

Pēdējā laikā ir regulāri pārtraukumi, piemēram, šajās brīvdienās praktiski nekas nestrādāja. Ja sāka strādāt, tad vienkāršas php lapas atvēršanās laiks bija līdz 30 sekundēm.

Atbalsta dienests atbild ar aizturēm, vai vispār neatbild. Ir bijušas situācijas, kad no rīta ir problēma. Uzrakstu problēmas pieteikumu un nosūtu. Pēc apm. 2 stundām problēma pazūd t.i. hostings aiziet. Pēc ~8h (vakarā) atbalsta dienests uzraksta jautājumu, kurā lūdz aprakstīt problēmu, jo viņiem "izskatās, ka viss ir kārtībā". Ir bijuši gadījumi, ka uz augstas prioritātes problēmu 3 dienu laikā netiek saņemta atbilde. Ja arī dažreiz kāds atbild, tad komunikācija ir visai nesakarīga. Rodas iespaids, ka cilvēks absolūti nav kompetents.

Kā jau te iepriekš minēja, dažreiz tiek veiktas konfigurācijas izmaiņas, kuras klientiem netiek paziņotas. Rezultātā daži servisi vai funkcijas pēkšņi pārstāj strādāt. Protams, ka ar klientiem nekāda komunikācija nenotiek. Tas tiek pamanīts tikai "pēc fakta".

Ir bijis vismaz viens gadījums laikam pirms gada-diviem, kad klientu lapas masveidā tika uzlauztas t.i. "defeisotas". runāja, ka tas noticis caur Hostes cPanel.

G

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes