www.hoste.lv - apkalpe

Ar tiem ir grūti!Es biju nopircis tajā kontorī: hostingu + domenu. Sākuma viss bija itka labi un ātri, bet tad kad jau viss mans web saka strādāt un paradījas pirmie klienti manā weblapā tad pazūda stabilitāte – serveris ir pārslogots un timeout. Ik palaiku vispār https://panel2.cip.lv:2083/ nebija pieejams. Tad es atradu citu hostingu un meģināju domainas samainīt nameserverus caur http://clients.hoste.lv, uz jauno hosting – tad problēma ka ‘cannot be managed automatically - please contact support regarding any changes you want to make’, tad ir jāuzraksta mails ar vēlmēm.

G g007 30.03.2013

Nejauši atradu dažus nu jau pavecus ekrānšāviņus :)

C cipars35 06.07.2013

Es ar samaksāju 3 gadus uz priekšu ko ļoti nožēloju. Sazvanīt nekad nevar, regulāri nekas nestrādā.

J Jānis Knāķis 11.03.2016

Hoste.lv uz kuras atrodas mana lapa /fotojanis.lv/ vairs nerādās, komunikācija ar hosti tika pārtraukta, uz e pastiem neviens nereaģē, kaut aŗi priekšapmaksas rēķini samaksāti

G Gunārs Timermanis 28.04.2016

arī man neizdodas nekādi sazināties, lapa ir nobloķēta un uz ē-pastiem neviens neatbild.