Meklēšanas rezultāti

Impro Ceļojumi - Nereālas cenas ( Komentārs)

Nereālas cenas Esmu vairākas reizes ar Impro ceļojusi un ir savi plusi un mīnusi: mīnusi - šausmīgā skriešana, neko kārtīgi neizbaudot un neapskatot, vēlme firmai nopelnīt - jo par ne tik lētiem ceļojumiem ir rezervētas pašas lētākās un prastākās naktsmītnes, piemēram, Vācijā jauniešu hosteļi ar vienu WC uz stāvu un 3 vietīgiem numuriem, tādējādi dalot ceļotāju pārus - izbaudīju, ka mani nošķīra no 7 gadīgās meitas, jo bijām sarakstā vienas no pēdējām.

www.slud.lv - Nav norādīts kā sazināties ar šo mājas lapu ( Komentārs)

хитро спрятали, но нашёл: http://www.tnx.lv/?lp=kontakti Kontaktinformācija. E-mails: [slēpt]@tanks.lv Mob. +371 26312305 - Valērijs Fakss +371 67876966

Best Hostel - slikta attieksme ( Komentārs)

Citā hostelī abas esat bijušas??? Aizejiet, samaksājiet 2 reizes vairāk un saķeriet utis!!!

D Diana 28.11.2009
Komentāri 2 Viesu nami

Best Hostel - slikta attieksme ( Komentārs)

es arī biju šai hostelī..cenas lētas, bet serviss drausmīgs un istabiņa bija tāda netīra un gulta tāda ka tur kāds jau būtu gulējis...draņķīga iestāde

E elīna 09.11.2009
Komentāri 2 Viesu nami

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme ( Komentārs)

mana piredze! Harlowa Ielidojam treshdien, dabujam dzivot hosteli (6 viena istaba, divstavu gultas), jo it ka planotas majinjas ipashnieks pedeja bridi pardomajis! Piektdien bijam uz iepazishanos, sestdien uzzinajam grafiku! Sestdien no rita ap 7 zvans negaidita pirma mainja, fiksim trim nacas sataisities un uz darbu! Pirma planota mainja svetdien no 6-18! Darbs ir smags un ljoti atra tempa, vienozimigi ta nav atputa, tris partraukumi pa mainju, 2 pa 15, viens 30min darbs divas mainjas 6-18, 18-6!

B bezvardis 07.09.2009
Komentāri 368 Apģērbs

Par ozolkoka muciņas restaurāciju - Krāpšana ( Komentārs)

...BĻAĢJ KRPOĻI MANU AHUJENNO KOMENTAARU IZDZEESA SUKAS NAHUJ TAD ES JUUSU PISDATO ADMINISTRAACIJU ARII IZDZEESIISU NO SIIS PASAULEES PISDATAAS AHUJENNAAS HUINJAS..JAA BET KO GRIBEEJU TEIKT..AA...PAR TO LOHU-KR4 ES TEV ZOKLI NORAUSU JA TAA DIRSIISI PAR CITIEM...AHA ES VINJAM NOGRIEZIISU PIRKSTUS...JAA VAR REDZEET KA TAS PIMPIS AR AUSIIM IR SKATIIJIES "HOSTELI" ZAJEBAL BĻEEĢJ-NOVEELEET TIK SLIKTU LIKTENI CILVEEKAM KURS TIKAI SABOJAAJA KKAADU SUUDU BLJATJ VAR JAU KOMPENSAACIJU DABUUT VAI TIESAA...

SIA Priežu ciems visnīca Enkurs - nemaksā algas ( Komentārs)

Pagajušājā gadā es biju uz darba parrunam viņā hostelī kas atrodas vecrīgā(Riga student Hostel)) es runāja ar viņu un vēl vienu meiteni, laikam menedžere, solija 400 lv menesī. Bet man no pirma iespaida nav iepatika ta vieta. Tā sieviete, veda sev ļoti divaini, kabineta seža vēl kadas sievietes, kuras bļauja stārp sev. Vēl ss.lv vienmēr ir sludinājumi ka nepieciešami administrātori uz Enkurs un hostel. Bet pašo galveno, kāpēc es atteicas no darba. Ta sieviete ļoti nervozeja kad viņš teica ka e...

M mika 14.05.2009
Komentāri 14 Viesnīcas

SIA Kopideja - Nenodrošina šo pakalpojumu ( Komentārs)

Nenodrošina šo pakalpojumu "Kopideja" ir ĻOTI LABA FIRMA vienīgā problēma ir hosts ko tas nepiedāvā taka aizver muti!!! Nopērc NORMĀLU datoru nevis 95 Windowu. Un mans rekords Testējot manu interneta ātrumu ir līdz pat 28mb/s un internets pat neraustas. Varbūt tas tāpēc ka tu pasuti internetu pa 1.LS Gadā.

Outlaw.lv - Liek pilnīgi crapu un dc plusu ( Komentārs)

Citeeju arna teikto - Ir stulbi ka tur ik peec kaada laika raksta''servera parsloddze pagaidi un nerefresho logu" da pasol tas ir taapec ka trakeris ir populaars un tur ir paaraak daudz cilveeku online lai hosts vareetu notureet, pats apraavies uz sava teiktaa, un jaa outlaw ir labaaks par bithack un danger

D Domino 27.10.2008
Komentāri 65 Datori

times.lv - ( Komentārs)

da hosting ve4no kogda nado v daune

B byxala 24.12.2004
Komentāri 5 Internets

times.lv - ( Komentārs)

da 100b hosting lazha rabotaet 4erez 2 dnja, lazha polnoe kidalovo, xotja pri etom sajt ix rabotaet !

X x3 15.10.2004
Komentāri 5 Internets

eclub.lv - ( Komentārs)

Esli takoj umnij, 4ego ze ti haljavnij hositng vzjal? Vo narod na haljavu imeet hosting i es4o vozmus4aetsja. Esli 4to-to ne nravitsja, vozmi platnij hostihg i kompostiruj im mozgi:)

A Aleksej 13.08.2004
Komentāri 3 Internets

DOSKA.LV - ( Komentārs)

he he , dumajesh tak prosto soderzhatj takoi resurs, odin tolkko hosting chego stoit

www.connect.lv - ( Komentārs)

Ljuboj hodting stoit deneg. A s lo-vom posechenij na connect.lv - hosting budet stoit' oochen' bolshyh deneg.k tomu zhe, delo skoree n v hostinge. suchestvuet 3 internet exchage: LIX, RIX i GIX. Esli ty nahodishsa v odnoj podseti, a sait v drugoj, mogut poznikat' tormazhenija... Eto skoree k provaideram nado :)

R Rony 18.04.2003
Komentāri 3 Internets