Impro Ceļojumi - Nereālas cenas

Plānojām braucienu uz Taizemi, jo akcijā bijām iegādājušies aviobiļetes ar labām atlaidēm. Nolēmām sazināties ar IMPRO un noskaidrot, vai viņi var ko piedāvāt par saprātīgu cenu. Jau bijām izpētījuši cenas viesnīcām, pārlidojumiem utt, tāpēc bijām nepatīkami pārsteigti, kad IMPRO piedāvājums vairāk kā 2x pārsniedza to, kas sanāca pēc mūsu aprēķiniem. Nolēmām atteikties no viņu pakalpojumiem (beigās ceļojums mums izmaksāja tā, kā bijām rēķinājuši), bet aviobiļetes, ko viņi bija rezervējuši, paturējām.
Diemžēl ar šo mūsu komunikācija nebeidzās, jo ierodoties Bangkokā uz rezervēto pārlidojumu, izrādījās, ka operators mūsu apmaksātās biļetes ir ATCĒLIS. (??) Nācās pirkt vēlreiz par savu naudu. Taisnības labad jāsaka, ka pēc atgriezšanās mums operatīvi naudu atmaksāja. Tikai salīdzinot ar iepriekš apmaksāto biļešu cenu, lidostā pirktās (nezkāpēc) izrādījās krietni lētākas...
Secinājumus izdariet paši, bet mēs laikam turpmāk iztiksim bez IMPRO :)

A aivarsk 07.07.2009

Vispirms nopērkat lētas aviobiļetes un tad gribot vai jau arī vairs negribot, tās tomēr it kā vajadzētu izmantot, vai ne... Kāds sakars Jūsu muļķīgām izdarībām ar Impro ?!

ā Āris 11.02.2010

Sakaru ar IMPRO tiešām neiesaku uzturēt. Protams, ja nav slinkums, visu to pašu var izdarīt internetā 1 dienas laikā saviem spēkiem, un ietaupīt vismaz 500 Ls uz starpnieku pakalpojumiem. Reāli pārbaudīts praksē!
P.S. IMPRO, paldies par komentāru!

M Maris 10.03.2010

Esmu vairakas reizes celojis ar IMPRO un biju loti apnierinats.

B BM 10.03.2010

Apnierināts? Varbūt, vēl apkuņģots un apaknots???

V vecāžurka 21.03.2010

Esmu vairākas reizes ar Impro ceļojusi un ir savi plusi un mīnusi:
mīnusi - šausmīgā skriešana, neko kārtīgi neizbaudot un neapskatot, vēlme firmai nopelnīt - jo par ne tik lētiem ceļojumiem ir rezervētas pašas lētākās un prastākās naktsmītnes, piemēram, Vācijā jauniešu hosteļi ar vienu WC uz stāvu un 3 vietīgiem numuriem, tādējādi dalot ceļotāju pārus - izbaudīju, ka mani nošķīra no 7 gadīgās meitas, jo bijām sarakstā vienas no pēdējām.

I Ints 01.10.2011

Es arī gribēju ceļot ar IMPRO, viss it kā kārtībā, bet pēkšņi ievērojami paaugstināja cenu. Protams, atteicos. Vislabāk ir ceļot vienatnē. Vari iet, kur gribi. Lētāk arī nekā caur firmām. Gidus var tur sarunāt un nav jābrauc barā ar krieviem, ir dzirdēts, ka vienam otram tāpēc vien ekskursija apriebusies līdz kaklam. Latvieši arī labiņie, viens otru grauž. Tāpēc tik tiešām, labāk vienam!