www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

A Anda 06.09.2009

nu forši. tagad pavisam bail palikās. bet paldies par info.

S skemfurers 06.09.2009

Kristīnei!Da nu nevajag baidīties!Viss ir kā loterejā...var paveikties, un var nepaveikties, bet ja tajā vispār nepiedalīsies, paliksi tikai zaudētājos!Veiksmi!

B bboy 07.09.2009

hmm, es biju ofisā, parunājos, tā jau sakarīga meitene visu izstāstīja, ko jautāju. Tomēr par tām darba stundām uztraucos, Te visi čīkst, ka uz vienu spotu ir par daudz galviņu. Kā arī tur tā blatu sistēma veidojas...

negrības iegrūst 400Ls kaut kur tā vnk un beigās neko pat nenopelnīt. Dzīvot uz iztikas minimuma es arī šeit varu :D

B bezvardis 07.09.2009

mana piredze! Harlowa

Ielidojam treshdien, dabujam dzivot hosteli (6 viena istaba, divstavu gultas), jo it ka planotas majinjas ipashnieks pedeja bridi pardomajis!

Piektdien bijam uz iepazishanos, sestdien uzzinajam grafiku!

Sestdien no rita ap 7 zvans negaidita pirma mainja, fiksim trim nacas sataisities un uz darbu!

Pirma planota mainja svetdien no 6-18!

Darbs ir smags un ljoti atra tempa, vienozimigi ta nav atputa, tris partraukumi pa mainju, 2 pa 15, viens 30min

darbs divas mainjas 6-18, 18-6!

T Tā ir 07.09.2009

Jā, tā ir.UK jūs tādu darbu strādāsiet un nekad nesakrāsiet itin neko.
Kad dos darbu, tad būs.
Kad nedos, nebūs nekā.
Kas Jūs dzen uz noliktavām?

S skemfurers 10.09.2009

Bezvardim!A kaada factory ta straadaajat?Labi uzvedisies, veelak, teff iedos shiftu(grafiku)varbuut...bet ko busi nostradajis, par to samaksaas peniju penijaa!Njuu ko atvilks, to atvilks...taa jau gan ir visiistaakaa hiromantija, bez puslitra tur skaidriibaa netikt!

S santa 10.09.2009

Jautājums vairāk laikam Ilutai... Vai aizbraucot uz UK obligāti taisot HO ir jāatdod pase. Cik es interesējos tad braucot uz UK var uztaisīt dokumentu ar pases datiem un šis papīrs ir kā pases aizstājējs. Ārlietu ministrijā man apgalvoja, ka obligāta pases pieprasīšana ir likuma pārkāpums... lūdzu komentējiet...

A Andris 10.09.2009

Kāpēc nevar vairs ieiet PR mājaslapā?

D didcot 10.09.2009

teiksim taa pret Dzintaru, Leonidu, Adolfu un citiem man personigi suudziibu nav... kar katru nostraadaato stundu esmu sanjeemis liidz peedeejam penijam, vnm laikaa gan payslips, gan alga, vieniigais kas mani neiepriecinaaja ir muusu menedzhera Deivida attieksme... jau kuro nedeelju sola vairaak stundas, bet... pagaidaam straadaajam pa 3 - 4 mainjaam nedeeljaa, sapratushi ka nav jeegas runaat ar Deividu Jonsu(kaa mees vinju saucam - Lidojoshaa Holandiesha kapteini, jeb vnk kapteini) saakaam komuniceet ar supervaiseriem(kas saakumaa uz mums skatiijaas kaa uz kaarteejiem lohiem, bet redzot KAA mees straadaajam jau runaa kaa ar liidziigiem) un rezultaataa ja paveicas tiekam pie extra shiftiem, kaa saka ja pats nekusteesies neviens klaat nenesiis, lai arii kapteinis sola un sola un sola... godiigi sakot mees jau kapteinim galiigi vairs neticam un visus vinja soliijumus liekam WC uz naglinjas, jo veel nekas no taa ko vinjsh soliija nav izpildiits, taa kaa neko labu pa Deividu labu pateikt nevaru...

P.S. esmu dzirdeejis, ka liidz shim neviens veel nav dabuujis atpakalj BONDu varbuut kaads var padaliities informaacijaa...

L Leonids 11.09.2009

Santai http://www.nva.lv/eures/index.php?cid=7&mid=54, visu info par HO taisisanu, likumiem nodokliem LB var atrast seit

M mazais 17.09.2009

Mani interisee vai tik tiesam viss sis ir iespejams?vnk ir doma iet un kaut ko kartot, bet vai beigas nebus ta ka paliksu baigos minusos?vnk par gimeni ir jarupejas un negribu pievilt gimeni.a nauda ir vajadziga sajos laikos normala.vai ir iespejams kaut ko pat uzkrat?

L Leonids 18.09.2009

Mazais. Draugos ir domubiedru gruppa People Resources tur visu var uzzinat, palasit atsauksmes no darbiniekiem no UK, padiskutet. Tur loti laipni un atri uz visiem jautajumiem atbild musu gramatvedis Dzintars.

M mazais 20.09.2009

paldies...apskatisos

T tupaks 21.09.2009

nebrauciet caur shito tapat neko nevareesiet iekraat

A agnese 21.09.2009

Bet tagad jau nekur nevar iekrāt. Ja grib iekrāt, tad jābrauc divatā. Izdevīgāk pārcelties pavisam.

T tupaks 22.09.2009

nu pariem shii firma tik un taa neko nepiedaavaa

S Stradajosais caur PR 24.09.2009

Pilnigs murgs seit... Kada iekrasana... Te jadoma, ka galus savilkt kopa... Cilvekus vini suta seit, lai varetu pec iespejas vairakiem atvilkt, vienalga - cik Tu nopelni... Jo vairak cilveku, jo lielaki PR ienakumi... Sezu bez darba jau nedelu... kas bus nakosnedel - nezinu, jo alga nebus ko sanemt...!!! Latvija vini solija 37, 5 stundas nedela, bet sei reali ... nekas tads nav... Atvilkt gan Vini prot tas PR kantoris... Ja vini netur doto vardu liguma, - tad kada jega man to turet... Vel nedelu un meklesu darbu citur...

M mja 25.09.2009

Didcot, kādas virsstundas vispār? Jo vairāk saņem, jo vairāk atvelk no algas nodokļus - labāk ir strādāt tieši 37-40 stundas(ne vairāk) un saņemt par to Working Tax benefit(nedēlā 15 mārciņas arī ir nauda) - vairāk laika pašam atliek.

Stradajosais Caur Pr - ej ar savām PAY lapām uz JobCentre un jautā par Working Tax benefit - vismaz kaut ko dabūsi klāt.

I Iveta 26.09.2009

Nu pilnigs murgs.Atkal kartejo reizi Jus gribat Lai tads ka Dzintars un vel paris alkaholikji Jusu dzivi sacakare, nu nav verts.Nu beidzat njemties.Ir smagi atbraukt majas, un neko no ta neiegustot.MANs virs tiko atgriezas, un vaRU teikt ka nemuzam vairs negrib dzirdet vardu people reources, jo joprojam nav atmaksaata alga.Nu laikam Dzintaram prieks Konjaka vajag.Gudrais gramatvedis.RRRRRRRRR

T tupaks 26.09.2009

Kads var pateik vai daliities pieredze par aizieshanu no shii polja kantora un liguma laushana.domaju par cita darba mekleshanu un aizieshanu no PR!Kads jau ir to paveicis?Ja jaa tad kur atmaksat paraadu par biljeti, jo neparko vairak es tiem asinsucejiem nemaksaashu!