www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

S skemfurers 27.09.2009

Pashlaik stradaju pr...a tev vispar kaut kaads liigums ir nosleegts...???

T tupaks 27.09.2009

nu ligums ir noslegts, bet tur vinjiem tie ligumi mainijas un jauno toch neesmu redzejis, pat nezinu cik pa biljeti jaatdod

sakiet man kadus jautajumus uzdod taja testa? uz ko gatavoties? un ka tur ir ar to liguma laušanu? ja galigi apcakare var ta4u aisaut majas ar tuvako reisu??? ka tur isti ir??

un cik tur reali var nopelnit! !! ja var ! nu suds ar to ka stundu nau un tml cik var nopelnit videji menesi??? un cik labi jazin ta anglu valoda??? ludzuu atbildiet! tei kas tur ir paslaik un tei kas ir bijusi!!

T tupaks 28.09.2009

Ir kadri kas bez anglju valodas izbruc cauri, protams pamati jazin, un vismaz jasaprot ko tev saka vaizers, bet darbaa vis ir savadak, ja tu zini polju valodu tad bez problemam :D

T tupaks 28.09.2009

ja brauc pa savu naudu tad aiztities var prom bez problemam jebkura laika, alga parsvara minimala, tas atkarigs no stundam

D Dzintars 28.09.2009

Velreiz visus komentetajus aicinu pievienoties draugiem.lv domubiedru grupai People Resources, un tad ne tik anoniimaa veidaa meginaat uzrakstit to, ko sheit rakstiet, nepamatotus parmetumus kopmanijai.
Ne reizi nav bijis, ka kaadam nebutu izmaksaata alga par to, ko vinsh ir nostradajis.
Cita lieta ir paraada segshana ar pedejo algu. Katru nedelju visi sanjem payslipus, kur viss ir uzradits saistibaa ar iepriekshejas nedeljas stundam un ieturejumiem.
Ja kaadam tas ko izsaka, tad izmantojam gramatvedibas sistemu SAGE, un jebkuraa briidi varam apskatities par jebkuru darbinieku jebkuru maksajumu un darba stundu vesturi. Viss, kas ir uz payslipiem, viss nonak darbinieku kontos.
Iveta - saprotu, ka nepatiikami ir zaudeet darbu kaadam, bet neviens netiek atlaists vienkarshi taapat, un tapec nevajag savu neapmierinaatiibu izpaust shaadaa nepieklaajiigaa veidaa, klaji nomelnojot un apmelojot kaadu, kas jums censhas palidzeet.
Ludzu neesiet tik anoniimi, un ja tiesham liekas, ka kaut kas ir netaisnigi pret jums, izsakieties, personigi zvanot uz musu Anglijas vai Latvijas biroju, vai ari variet rakstit draugiem.lv domubiedru grupaa People Resources.

Nāk rudens apgleznot Latviju, bet necenties, nepūlies tā, mēs visi esam jau ārzemēs tik un tā... skaidrs man ir paldies par informaciju!viss ir ka loterija bet tas jau padara dzivi intresantaku neveinam ta4u ar varu neliek braukt! mans veidoklis ir tads ka neveinemr kopanijas ir vainigas sakara ar bezdarbu ta ta4u ir uk vaina!! un protams ka ari PR grib nopelnit!!! man patik elizabete un man patik marcinas!!

S skemfurers 29.09.2009

PASHLAIK STRADAJU PR...Tur jau ir visa taa fishka...ka tu nekadu ligumu neesi nemaz redzejis...

S skemfurers 29.09.2009

pashlaik stradaju PR...vari uzzvaniit Dzintaram...vishh trv soliidi apstaastiss...sakariigs zeens!

T tupaks 30.09.2009

Nu ja ligumu neesmu redzejis tad ari parakstijis neesmu, taka nekadu saistibu

R Romanok 01.10.2009

Mozhno zadatj vopros na russkom (vi mozhete otvechatj na latishskom ).

1) Slishal 4to esli rabotataj na zavodah to eto vredno dla zdorovja - tam pererabativajutsa vrednie veshestva (himija) i 4to potom nado budet le4itsa. Tak li eto?

2) Kak tam budet s Internetom?

S stradaju PR 01.10.2009

parstrades rupnicas neesmu noverojis nekaadu kimiju, vienigais kas tur smird ir plastmasas maisinji, janu vieniigi kad mazga kastes ar kautkadu kimiju, bet vismaz nesmird.smaka tur tada ka jau misenee:D

M maris 02.10.2009

njaa tur straadaajot(ja runaajam par tesco warehouse, kaa mees to saucam) saskare ir ar vienu ljoti biistamu kjiimiju, esiet uzmaniigi kjiimijas formula ir H2O(plashaak paziistams kaaa uudens) kas no cukura, var izkust :D reaali vieniigaa lieta ar ko shaadi ir saskare, paareejais ir kastiites, un keidzhi :D biistams nav nekas saakumaa gan ir biedeejosha slodze, bet ar laiku paliek pat garlaiciigi :) par nepatiku... nju tur cits staasts reekjinieties pashi(veca galja) kas iepakota kastiitees jaakraamee uz paletes, kaadi frukti, kas atnaakushi atpakalj no veikala.
pagaidaam par darbu nesuudzos slodze ir, bet pa velti neviens nemaksaaa :) samaksaats ir tik cik nopelniits, vieniigais pa ko biski skrobe ir tas ka neatkariigi no maajas staavoklja jaamasaa visiem vienaadi, neatkariigi vai dusha tek un pludo, vai viss ir chikiniekaa, kas dziivo 1 istabaa maksaa gandriiz 50£, kas 2 pa gandriiz 40£. nju plus veel komunaalie, un eshanai taa apmeeram pa 50£ var dziivot tiiri ok :D man piemeeram vajag ap 20£ :)
Par shiftiem gan... atkariigs no slodzes tesco, ja darba daudz tad extra shiftu vairaaak, ja ne tad ne a taa apmeeram pa 3 vai 4 nju reizeem pa 2 shiftiem nedeeljaa videeji sanaak peec atvilkumiem apmeeram 120£ nedeeljaa ja izreekjina eeshanu tad apmeeram 90£ bet tas taa individuaali UN LJOTI ATKARIIGS NO MAINJU SKAITA, par nodokljiem ir taa ka pagaidaam velkaas nost tikai national insurance kas atkariigs no stundu skaita...
principaa teikshu taa ja tu tiec mainjaa ar tieshajiem darbiniekiem, tad jau labu laiku uzpriekshu zini cik stundas un cik mainjas tev buus un attieciigi cik nopelniisi.

Mari-- tu saki ka videji tur var nopelnit tikai 120 marcinas nedela??? ar atvilkumiem?? un cik tur maksa partika?? nu ta maize svsiest utt! un kada pudele alus?? ja var tad ludzu deteletak jo domaju driz braukt!!!

P PAR DZIMTENI 02.10.2009

Kāpēc jūs nestrādājat DZIMTENĒ?
ja Anglijā ir tik smagi, taisām augšā firmu, kalpināt citus!
Var reģistrēties www.businesslink.gov.uk
Ievākt info.Strādāt sev!
JA ESI PAMETIS DZIMTENI, TAD VISMAZ CENTIES TIKT PIE NAUDAS!
LAI DZIMTENES CIL'VEKIEM NAV NEĒRTI PAR JUMS!
VARAT KRĀT, DIBINĀT FIRMAS, AR LAIKU PELNĪT LABI.
NAV TIK DĀRGI BIZNESS, KĀ LIEKAS.IR PAŠNODARBINĀTĪBA ARĪ.
MĒĢINIET TAK TIKT UZ AUGŠU, NESĒŽAT VISU MŪŽU KĀ NABAGI TUR!
LATVIEŠI PLIKI SKRANDĀS BĒGA PĒC KARA.AR TO, KAS UZ MIESAS BIJA, SVEŠĀS VALSTĪS, TIKA UZ AUGŠU.
BRAZĪLIJĀ 100G. DAŽI ATCER VALODU.
JĀ, SAPROTU, KA NAV IZEJA JUMS CITA.
TIK VAIG KRĀT, NEBRĒKT, KA NEVAR, TAISĪT BIZNESU, NEVAJAG ILGI KALPOT CITIEM.
PAR DZIMTENI!
LABĀK STĀVUS MIRT, KĀ DZĪVOT UZ CEĻIEM.
DOLORESA IBARURI.

M maris 04.10.2009

tie 120 ir arii peec komunaalo nomaksas, taa kaa videji ja teeree ap 30£ eeshanai, tad nedeeljaa paliek "lieki" 90£ taatad meenesii 360kas latos ir apmeeram 270 - 280 LVL nu un ja njemam veeraa, ka LV dotajaa momentaa ar darbu, taatad arii ar algaam ir taa kaa ir tad nav nemaz tik slikti, jo piemeeram pirms atbraucu shurp es vispaar pelniiju ap 300 LVL no kaa viss veel jaanjem nost - komunaalie, iire, eeshana un tad paari paliek... nu labi ja kas paliek :) skumiigi bet fakts, pats jau esmu kaadu laicinju tagad sanaak peec VISIEM atvilkumiem apmeeram 190 - 200£, taatad man personiigi "lieki" paliekapmeeram 160 - 170 £ taatad meenesii apmeram 640 -680£ domaaju neslikti... par eeshanu...
leetaaka baltmaize ir ap 0.50£(kvalitaate ir ok), sviests- hvz nepeerku, cik liekas ap 1£/200g laikam, neesmu droshs, margariins atkariigs kaadu eed, normaals ap 1£ njaa galja gan daargaaka, svaiga cuukgalja ap 6£/kg. kartupeli, svaigi ap £/kg parasti naak pa 2.5kg un liidz ar to biki virs 2£, ja negrib shiki dziivot kaa jau teicu ar 30£ ir pilniigi pietiekami, svariigi ir neuzrauties uz akcijaam :D jo piemeeram 1 items maksaa teiksi 1, 5£, bet 2 maksaa 1, 9£... :D taadaa viizee es pirmajaa apmekleejumaa noliku 30+£ :D bet knapi to visu aizstiepu maajaas :) leetaakais paartikas avots - frii kartupelji 1£/2, 7kg un vistu kaajas 3, 5£/3kg - pietiek gandriiz nedeeljai, tikai tur vitamiinu gan nekaadu, izdziivot var, bet...
smeekjeetaajiem:cigaretes daargas pacinja malboro virs 5£ vai 6... neatceros, pats peerku tinamo tabaku pa 5£/25g pietiek divreiz ilgaakam laikam(vismaz)
alkohols:vakar litrs standarta pa akciju maksaaja 14£ :D alus pa akciju reizeem pa 7£ sanaak 6 0, 5l bundzhas :)

R Raimonds 04.10.2009

zum-zum ka beidzas ar Jusu viru?
Vai esat Iveta kas rakstija ka virs jau majas?

R Raimonds 04.10.2009

Māri, ka ir ar zivosanu ar ko kopa un pa cik un cik liela maja, dzivokli, istaba?

M maris 04.10.2009

starp citu esmu zum-zum viirs :) iepaziisimies :)
Raimond, dziivo kopaa ar PR koleegjiem taadiem pashiem kaa es, tu, maaja atkariiga no cilveeku skaita, parasti max 2 cilveeki istabinjaa, biezhi pa vienam tur gan jaaskataas cik tur esat, jo var gadiities, ka pieliek pie kaadas maajas klaat piemeeraam tur jau 3 dziivo, nu pieliek veel3
maajaa kaa maaja nu istabas taa apmeeram maneejaa nez kaadi 4x6m divguljamaa gulta :D kings :D PR ir divas cenas neatkariigi no visa ja dziivo viens istabaa sanaak gandriiz 50£, ja divataa tad gandriiz 40£ja kas interesee vari draugos pajautaat, tur taads Leoniids un Dzintars 2 tiesham sakariigi vechi, pagaidaam ir atrisinaajushi visas probleems, konfliktus, domstarpiibas un citas shaizes.. njaa starp citu par istabaam ir taa ka nevienmeer var izveeleeties, vai gribi dziivot 1 vai divataa.