www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

A Andrej 25.08.2009

Sori wto ne na latiwskom piwu bajus nepajmeti menja :), Vopros takoj nekomu neskazali kogda sleduwija otpravka potachnej ? ( mne skazali cherez 2 nedeli ) Iluta M. podelites nemnozka informacijej? :)

I Iluta 26.08.2009

Konkrēti kad būs nākamā izlidošana man grūti prognozēt. Jo mums to pasaka maksimums nedēļu iepriekš. Bet septembrī būs nepieciešami diezgan daudz cilvēki.

A Andrej 26.08.2009

Iluta eto svjazano s tem wto v septembrī studenti vernutsa ? ili prosta tak poluchaetsa?

M Marina 26.08.2009

cik zinu 1.09 kādi 10 cilvēki brauks uz Chepstow tesco. saka jau ka pirmās nedēļās tik nedod tās 40st, vēlāk gan viss o'key?

S sirsninja 27.08.2009

Kads no jums war konkreetak pateikt, vai shai firmai var uzticeties, viens saka ta cits taa, un galu galaa neko nevar saprast, mees dokomentus iesniedzam, jau pavasarii, un mums nekas nebija jamaksaa, bet gaidam veel tagad, kad beidzot vareesim braukt, pashi vinji mums nezvana tik cik mes pazvanam...nju nezinu:(

K kkillers 27.08.2009

atbraukshu atpakalj uz LV, pirmkaart ko izdariishu, iedoshu pa purnu adolfam, vienkarshi nospardiishu, Ilutai arii iesaku mainiit darba vietu, jo atraak jo labaak.

I WILL BACK SOON

L Larijs 27.08.2009

hmm...tā vien skatos ka pēdējā laikā kautkādi depresīvie un negatīvie komentāri šeit tikai parādās! kas notiek, vai tiešām ir tik slikti kā ir?

M Marina 28.08.2009

Kkillers, ja nav noslēpums, ar ko tad tik ļoti saniknoja Jūs?

M milicis 29.08.2009

Par stundam. Reali tas ko vini stasta, ka sakuma tikai nebus stundas ir pilnigs bulsits. Tavu nostradato stundu skaits nav pilnigi un galigi atkarigs no ta vai esi seit menesi vai 5 gadus, bet gan no lielveikalu apgrozijuma. Ir precu noiets, ir darbs. Nav apgrozijums - nav darba. Viss elementari. Nav darba sedi majas. Un ja sasuta uz vienu rupnicu 20 cilvekus kopa, tad ir svaki. Jasaka gan ka pagaidam situacija ir normala. Stundu skaits pietiekoss. Bet ka bus talak - dzivosim redzesim. Vienkarsi vini citu ainu uzbur nedaudz.

T Trapigais Dzonijs 29.08.2009

Gruuzh cilveekus ieksh UK bezjeegaa, mainju skaits uz visiem nav pietiekoshs. protams, ir taadi, kam 2 mainajs ir Ok- nomaksaa krediitu PR, un dzer alinjus ik vakaru ne par ko nesatraucoties, bet ir arii taadi, kam Latvijaa palikushas sievas, beerni, krediiti.. Mees braucam uz shejieni straadaat, nevis atpuusties.
Piekriitu Milicim. Kompaanijai buutu daudz ruupiigaak jaapiedomaa, cik reaali ir darba noliktavaas un cik cilveekus vinji plaano tur vest iekshaa..

T taadswienkaarshpuika 31.08.2009

...ko Jūs varat mocīties, vai tiešām nevar tikt galā, ja kāds ir "apčakarēts"??? Viņi tak nemaina to kantori katru dienu. Ja kādam kkas nepatīk, tad aidā pie viņiem ciemos!!!

D Dzintars 01.09.2009

Kkillers - butu labi, ja atklatu savu vardu un kura vieta straadaa, nevis anonimus draudus izteikt. Vai ari, ja nevelies publiski atklaties, piezvani man uz Anglijas biroju un izklasti savu saapi. Nevienu pagaidam neesmu ignorejis, ja kaadam ir probleemas.

Par stundaam - esmu vairakkartigi parliecinajies musu Rigas biroja, ka visiem tiek teikts, ka saakuma buus visi uz casual pamata, kamer pieradis sevi. Un neviens netiek spiests braukt. Ir izvele - vai nu braukt uzreiz un piekrist nepilnaam stundam saakumaa, vai ari gaidit labakus laikus, kad uzreiz no pirmas nedeljas bus nodroshinatas pilnas stundas.

Shitais visvairak kremt - no saakuma likaas, ka polji, kas pie mums straadaa ir ar taadu dabu, kam vienmer patik tikai sudzeties, bet neizteikt konstruktivus priekshlikumus. Tagad naakas secinat, ka ari musu pashu latvieshu tauta taada pati vien ir, nozheelojami nedaudz...

Esmu shaja kompanija algu gramatvedis, bet taa kaa esmu vienigais latviski runajoshais Anglijas birojaa, tad iespeju robezhas censhos palidzet ari citos jautajumos musu darbiniekiem.
Tikai lugums zvanit ceturtdienas un piektdienas. Lidz treshdienai man primarais ir parskaitit visiem darbiniekiem algas un izdarit to precizi :)

D destroy 03.09.2009

nu ja khillers lieto taadus textus kaa I WILL BACK SOON nav briinums ka kaads nav apmierinaats ar vinju :D

O Oskars 04.09.2009

esmu caur sho firmu tagad chepstowaa ... wiss itkaa kaartiiaba naudu maksaa dziiwot ir kur utt tikai darbs truukst ... to ir uz darbu to naw ... tagad 2 nedeelja jaw ... pagaajusho nedeelj bij ok bet shonedeelj tikai 14 stundas nostraadaatas ... buutu darba wairaak un ja winji nesuutiitu beshina daudz cilweekus uz wienu wietu ka uz wisiem wienkaarshi nepietiek darbs ko sniedz darba deweejs tad wiss buutu super ;)

A Anda 05.09.2009

ļoti, ļoti gribētos zināt- cik tad tās mazās stundas ir? visu laiku ir tā, ka 14 -20 stundas sanāk tikai nosrādāt???

T Tā ir 05.09.2009

Par darbiem ir www.gumtree.co.uk forumi.
Valsts galvenā lapa www.direct.gov.uk
Home Office www.ukboa.gov.uk tur ir papilnam, kā ar karoti ielieta informācija.
vēl ir jobcentreplus.gov.uk un Par banku kontiem, strādnieku tiesībām ir daudz lapu.Ieraksti tik Google vajadzīgo un tev būs simtiem lapu, ko lasīt.
Ja tās lapas nevari izlasīt un nesaproti kaut ko tur, tātad, nevari braukt uz turieni strādāt, jo angliski neproti.
Dzintar, kāpēc lasāt sūdzību lapu būdams grāmatvedis U.K ?
Pasi, ja aiztur uz trīs mēnešiem, ziniet, kad bankas karti savam, ne firmas kontam saņemsiet, vajadzēs pasi.Nu un Home Office atkal sūtīs uz Jūsu dzīvesvietas uzdoto adresi papīrus.Ja mainīs darbu pirms gada stāža, jākaŗto atkal būs.
Vispār, ir citas valstis, kur nav austrumeiropiešiem atsevišķu likumu!
U.K tādi ir.Ļoti daudzās valstīs tādu nav un ir ātrāk soc.gatantijas un viss cits.
Tikai jāmāk valoda to valstu, kur esi, jāciena tā un jārunā, jālasa, jāraksta.
Dzintar, Polijā ceļ rūpnīcas un es ja būtu tāda strādniece, tad meklētu tur drīzāk.Bezdarbs tur neaug arī.
Nevienā citā ES valstī un EEZ izņemot U.K pase nekur nav jāsūta.
Tiesa gan, tajās nereti dokumenti jāformē klātienē un ar pasi u.c. dokumentiem.
Ja labi māk kādu valodu, labāk strādat jebkur tikai ne U.K, jo tur austrumeiropu izdala kā atsevišķu šķiru.Ir vēl Holande, Beļģija tādas.
Pārējās, strādā, ievēro visu likumu, valodu cieni un centies, tad būs O.K
BTW Islandē drīz bezdarbs būs zemāks kā U.K, ja tādā tempā skapēs uz U.K leiberus.
Dzintar, ņemiet vien poļus, viņus visa pasaule pazīst.
Reikjavīkā, pēc ceha slēgšanas viņi skrēja pa ielu ar plakātu kurva māķ rokās, it kā vietējie pie defolta būtu vainīgi.
Savukārt Īrijā viņi piesakās kā lēti duraki par pusminimālo algu un tad apsūdz saimniekus, bieži.Un saņem vēl vairāk kompensāciju, kā godīgs īrs strādnieks nopelna.
Wir mochten polishes shw...es nicht! Auslanders raus!Polish workers go home.Kad poļu brigadieris ielika Šveicē sludinājumu, lēti spēcīgi poļu leiberi, labāki un lētāk kā vietējie leiberi, tas nostāvēja internetā pusstundu tikai.

S skemfurers 06.09.2009

Nekritiet virsū Dzintaram, viņš tiešām ir lāga puika visā tajā poļu mafijas astoņkāji!Diemžēl viņš ir TIKAI grāmatvedis, virs kura ir56 bosi...

A Anda 06.09.2009

Dzintaram krīt virsū cilvēks, kas vispār nesaprot par ko te iet runa:) Tādus nav jāņem galvā:)) Tomēr gribētos par tām stundām vairāk zināt-savādāk septembra beigās it kā jābrauc(tas arī konkrēti vēl nav zināms), tagad jau paliek bail...

S skemfurers 06.09.2009

Jāpiebilst ka, People Resorces LV kantoris tiešām izpilda visu ko solījis(nūū gandrīz)!Tas kas darās tur UK, tā jau ir cita lieta...tur pie šprices ir tāds kantoris ka LATPOL, vot tas jāj finansiāli, kā vien var!Par darbu.Vari būt cik vien labs stradnieks, bet ja neiepatiksies kadam angļu supervaizoru poļu rokaspuisim, viss, ar kāju pa pakaļju un never come back!LATPOL nav izdevīgi turēt kādu vienā vieta ilgāk par 3 mēn, jo tad pienākas i atvaļinājums, i atvaļinājuma nauda.a tā pārmet uz citu factory, un sākas viss no jauna!Nū tur ir baigie finansu līkloči lai apjātu, bet kā saka-mazāk zināsi, labāk gulēsi!Par pašiem latviešiem.Latvietim jau nav labāka saldā ēdiena, ka otrs latvietis, un TUR šā paruna izpaužas vēl spilgtāk.Vienotības nav nekadas, ir stukači, ir poļu roklaižas, ''krisas'', bet ir tādi, kas nezaudē savu pašcienu.Lai veicās tiem, kuri grib lai viņus sauc par kurvam(poliski-mauka), un uz kuriem nemitīgi auro ''faster faster''!

S skemfurers 06.09.2009

Kristīnei!Cik visu izčekojām, Dzintars reķina algas no stundām, ko viņam piestāda tāa saucamie arbaiteru teeamleaderi, parasti cilvēks, un vienmēr polis, kas sagaida lidostā, aizved uz accomodation, un izved ievadinstruktāžu...