www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

Z Zum-zum 11.10.2009

Maija, ja gribēs, laidīs pa kreisi arī LV.
Mans vīrs tur ir kopš jūlija. No sākuma dzīvoja viens caurstaigājamā istabā, tagad viens pats parastā istabā. Citi dzīvoja pa diviem normāla izmēra istabās. Pirmo reizi dzirdu, ka kāds ir gulējis vienā gultā. Vīrieši jau parasti ir kreatīvi un izdomā kur gulēt, ja nav gluži vēlmes gulēt pa diviem.
Un kas tur briesmīgs, ja jādzīvo pa diviem? Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir uzauguši dzīvojot vienā istabā ar māsām un brāļiem...jā ok, tā ir ģimene, bet tā pa lielam nekas jau nav jādala...tik cik pa nakti vienā telpā jāguļ. Pazīstu ~7 cilvēkus no tiem, kas tagad ir UK - nevienam šis jautājums nav radījis problēmas.
Nu Jēkab, ja Jūs esat tik psiholoģiski nenoturīgs un dzīvošana/strādāšana kopā ar vīriešiem var piespiest Jūs mainīt orientāciju, tad laikam tiešām - labāk palieciet LV.
Par to izvēli - tā gan nav. Varbūt kādās super lielās mājās, kurās iemitina maz cilvēku var izvēlēties, bet vairumā gadījumu tas notiek - brīvprātīgi piespiedu kārtā. Piem., vīra mājā bija 2 istabas un viena caurstaigājamā un 5 cilvēki - kāda tur izvēle?

L Leonids 11.10.2009

+ pie visa ko pateica Zum-Zum gribu piebilst ka cilveki tomer tur brauc stradat nevis lielako dalu pavadit gulta. Ja kads ir stradajis UK loti labi zin ka citas agenturas kuras piedava darbu parsvara nepiedava dzivesvietas vai nu jadzivo karavanos kur vispar nav jaruna kas daras. Protams mes nevaram nodrosinat katram "Hilton" apartamentus, tad katru nedelu katram butu jamaksa vismaz 200 marcinas.

M maris 11.10.2009

:D nomirt no smiekliem :D straadaat norbertaa un dziivot hilton apartamentos :D tas buutu skats :D
Nee bet ja nopietni, pilniibaa piekriitu Leoniidam, cilveeki sheit brauc tsraadaat nevis atpuusties :) taa kaa es teiktu, cik pagaidaam esmu saskaaries ar dziivoshanu saistiitiem jautaajumiem, tad PR grupa aatri un operatiivi ir speejusi visu nokaartot :) nuuu ir dazhi jautaajumi kas ievelkaas, bet atrisinaats pagaidaam ir viss, jo ja informaacija pie "kaada" nozuud un/vai tiek piemirsta, tad Leoniids Vai Dzintars vnm ir pateikushi pie kaa griesties, kam jautaat un iedevushi kontaktus, un attieciigi ljoti aatri viss nokaartojas... vajadziiga tik pareizaa pieeja katram jautaajumam un var atrisinaat visus jautaajumus, ne tikai ar dziivoshanu saistiitus.
ko lai saka paldies jums puishi, taa turpinaat :)

L Leonids 11.10.2009

Prieks to dzirdet Mari! Meginasim ari turpmak palidzet.

T Teddy 11.10.2009

Hilton?Vislabākais variants ir noīrēt māju daudziem kopā.Tad nepieliks kādu ar noslieci rīt tavu paiku, kamēr tu strādā.Tavā gultā vismaz palagos pēc maiņas neatradīsi svešu spermu.Varēsi vismaz 50p atstāt atvilknē, pasi nevajadzēs vazāt uz maiņu līdzi.Citādi kāds pasi var paņemt, aizbraukt uz LV, pieslēgt uz tava vārda telefonus un bazarēt mēnesi pa velti!
Strādniekiem pienākas katram sava istaba!
Īrējot kopā noplukušu mājeli to var panākt.
Drīz visur būs sociālisms, komunisms.Grieķijā tikko kreisie uzvarēja vēlēšanās!
Es balsošu par Ždanoku, Rubiku.
Citāt latvieši saka-latvieti, nepadodies, krievi nāk,
Neskaties, ka bezdarbs 18, 3%, ka pensija nost. ka algas -20%, tad-20%, tad-20% nozagtas.
Neskaties, ka tūlīt tevi muļķos atkal.
Neredzi, ka veikali tukšojas ikdienu.
Galvenais, klausies ko TV skalo smadzenes.
Latvieti nepadodoies, defolts ir klāt!
Balsošu par Ždanoku!
Visu Zemju Proletārieši, Savienojieties!

Nu tad Ludzu Balso Par savu Ždanoku Un Rubiku, un nebazune te visiem par ko tu balsosis!! tas mums galigi neitrese!veinu (arzemnieku) -KRIEVU!!! jau iebalsoja riga par Mēru!!! KAS ATIECAS UZ PR saku visu to labako veinigi nevajag sutit tik daudz cilveku ja tur nau ko darit kas ari reali noteik! Es saprotu ka gribas nopelnit bet Tur latvija palikusie, grib lai viniem suta naudu krediteim un citeim maxsajumiem -Berniem, skolam, partikai, veinavrd sakot izdzivosanai! vini negrib un negaida kad virs aizbrauc uz angliju (pec ta jau grutas un smagas skirsanas no gimenes berniem) un skatas TV 2 nedeles un pat vairak to var darit tepat latvija!!!

A Arizazdanokkk 12.10.2009

Rīga vieniga meso kur piemaksu skolotājam atstāja!
Par viņu arī balsošu pati.Vīram no 2 darbi palika viens.Alga tur arī uz pusi zemaka palika.Berni mazi, man alga 70%mazaka.Matei pensiju cirpa, zles viss dargs.Par Zdanokk ari es!Patik Latvijaa, pasauke smej mes visnabagaki ES.Nekur necirpa pensiju.Bezdarbs milzu aug.

T tupaks 12.10.2009

kads gudraks varetu izskaidrot ka aprekina Tax.par NI vis skaidrs bet ka Tax var aprekinat?

L Leonids 13.10.2009

Tupaks:, Draugos ir domubiedru gruppa People Resources, kur uz jautajumiem atbild musu gramatvedis un mes, + www.nva.lv sadala darbs arzemes- lielbritanija tu vari sameklet info par nodokliem UK un nodoklu kalkulatoru.

S Sergejs 13.10.2009

Sveiki.
Vai kāds bija uz intervija pie People Resources? Man ir ne ļoti labas angļu valodas zināšanas un viņi paši pārbauda valodas zināšanas līmeni. Vai kāds zina, kādi jautājumi viņi uzdot? :)

L Leonids 13.10.2009

Sergejs: mes uzdodam parastus jautajumu, vnk veidojam brivu dialogu.

R rdk 13.10.2009

cilvēkiem ar nelielām angļu valodas zināšanām viņiem ir piedāvājumi darbam ar nelielām angļu valodas zināšanām :)
pārsteidza tas, ka kopējā summa, ko jāsamaksā pirms izlidošanas iekārtojoties darbā ir virs 400 Ls wtf!? pati dārgākā man zināmā firma, kas iekārto darbā. vēl dārgāka ir tikai Norbigs, kas iekārto darbā Norvēģijā par 500 Ls. no savas un citu cilvēku pieredzes zinu, ka tās kuras "prasa" vairāk par "dokumentu noformēšanu" kā 200 Ls ir 99% žuļiki. 150 Ls istabiņas depozīts ir BLEFS!!! neviens NEKAD nav to naudu atpakaļ dabūjis, tas ir tā kā amortizācija papildus īrei un nekur līgumā nav rakstīts, ka tā summa būs jāatgriež LOL. biļete?? cilvēki aizbrauc "steidzīgā kārtā strādāt", bet pie darba tiek tika pēc 2 nedēļām.. 175 Ls OMG! to biļeti varēja dabūt pa 25 Ls mierīgi!!! Home Office? Muļķības! to jāuztaisa ir mēneša laikā un vēlams pašam vai ar draugu palīdzību. 1) pasi nebūs jāatdod starpniekiem, 2) nākamreiz kad to vajadzēs darīt zināsi kas jādara, jo mainot darba devēju Home Office būs jātaisa par jaunu, ja vien neesi nostrādājis piereģistrēts vairāk kā gadu. uz istabiņas īri arī "plēš" nenormāli! ja ir pazīšanās vai proti runāt angliski, lai varētu ar angļiem dzīvot, tad istabiņu var noīrēt par 60 mārciņam jebkurā lielākā ciematā, bet to jau nedrīkst darīt.. tālāk bija transports.. 25 Ls par aizvizināšanu līdz dzīvesvietai 6 cilvēku grupai? psc! par 20 mārciņām ~ 15 Ls var nokļūt da jeb kur +-200 km attālumā, ja autobusa biļeti nopērk netā.
tātad, 3 gadu laikā uzkrātās pieredzes rezultātā pareizais scenārijs būtu tāds:
1) istabiņas īre un depozīts 1 nedēļas apjomā tiek atvilkts no algas
2) laicīgi pasūtīta lidmašīnas biļete 25 - 30 Ls (vismaz 2 nedēļas iepriekš) ryanair protams
3) Home Office taisīt vai netaisīt izvēlas darbinieks mēneša laikā (ja maz darba vai darbs nepatīk ir izvēle braukt mājās)
4) pasūtīta autobusa biļete internetā uz dzīvesvietu (comon tas tak nav normāli maksāt tādas summas par transportu, busiņu aizdzīt turp atpakaļ uz pāris stundām, lai savāktu vairākus cilvēkus pa 200 mārciņām??)

SECINĀJUMI
Vai nu šī firma galīgi nav kompetenta tajā jomā ar ko nodarbojas, vai arī ir naudaskāri merkantili.
Samaksāt virs 400 Ls un dzīvoties uz Casual grafika, tas tak ir vājprāts.

JAUTĀJUMI
ko par šiem ierosinājumiem saka Leonīds, Dzintars un Iluta?
vai nebūs pietiekami čakarēt cilvēkus uz alga/stundā rēķina?

ATBILDES
ja jūs jūtaties "piečakarēti" ejiet "brīvajā laikā" uzzināt savas tiesības uz "Citizens Advice Bureau"
viņi paskaidros, kas pienākas jums par virsstundām, naktsmaiņām un pat par strādāšanu lietū. kā arī kur griezties ja jūsu tiesības ir pārkāptas.
aģentūras kā darba devējs nav nekāds izņēmums.

IETEIKUMI
pirms dodaties uz Lielbritāniju apskataties vispirms reģionus kur mazāks bezdarbs

R rdk 13.10.2009

gadījumā draugiem.lv "nepareizie" komentāri netiek ātri izdzēsti by "administrator"?
tad to forumu varat nemaz nelasīt, jo tas nebūs objektīvs.

D Dzintars 13.10.2009

RDK - Principaa pareizi visu raksti, tikai kaa jau teici, to dari pec 3 gadu pieredzes. Un nedomaju, ka cilveks ar 3 gadu pieredzi Anglijaa versisies pec palidzibas agentuuraa. Tapec ari mes esam - lai palidzetu ar darbu cilvekiem, kuri tikko uzsak savas darba gaitas Anglijaa. Droshi var braukt uz savu galvu un meklet darbu un visu parejo, musu nosacijumi ir taadi, kaa vinji ir.
Par cenaam - adekvatas vai nee, tas protams ari katra pasha zinjaa. Izskatas, ka ja ej paeest uz restoranu, ari pec tam vinjiem pasaki, ka to vistu vareeja principaa pirms 3 nedeljam jau nopirkt vairumaa Maxima baazee daudz leetaak. Un tad pateiksi - murgs kaut kaads par 100 g maksaat 3 Ls. Taapat arii pats vareji aiziet tachu uz virtuvi un vinju uztaisiit pa 50 santimi, prieksh kam maksat pavaram un oficiantam algas par to visu, kas veido pievienoto vertibu pakalpojumam.
Par likmeem algu - nekaadi likumi netiek paarkapti, vari but mierigs. Minimaalaa alga shobrid Anglijaa ir 5, 80 GBP/h un nekur netiek noteikts, ka par virsstundam obligati butu jamaksaa vairaak. Protams, ja uznjemumiem ir speecigas arodbiedribas, tad to visu var panaakt, bet tas nav obligati.
Par BOND - ja ir nodzivoti vismaz 6 meneshi, maajaa nekas nav sabojaats, rekini ir nomaksati un cilveks izvelas neturpinat ar mums darba attiecibas, bond tiek atdots atpkalj.
Taada sajuuta, ka mees spiestu kaadu braukt un kaadu ar varu pec tam tureetu.
Un velreiz uzsveru - darba iekartoshana nemaksaa neko, jo mes nenodarbojamieas ar darba iekartoshanas pakalpojumiem, bet pashi sev meklejam darbiniekus, piedavajot papildus pakalpojumus.
Pedejiem cilvekiem, kas brauks shonedelj, Biljete + Home Office + BOND + Transport UK kopaa izmaksaa 275 LVL. Vairak nekadi maksajumi ari nav.Visu izskir tas, cik maksaa lidmashinas biljete.
P.S neviens komentaars nav izdzests, ar cenzuru nenodarbojamies. Ja taa buutu, tad prieksh kam mes vispar to domubiedru grupu butu taisijushi? :)

A Aleksandrs 13.10.2009

Paši rakstat sev pozetivus komentarijus!Biju, zinu, saskaros!!!neticet!!!

D Dzintars 13.10.2009

Njaa, tu te cilveks vaiga sviedros raksti visu detalizeeti, kas un kaa, lai beigas viens uzrakstitu pozetivu komentariju Biju, zinu, saskaros. Neticet :)

I Ipašnieks 13.10.2009

...komentarIJu... ha, ha!!
Lai labas gribas cilvēki nepagurst!

A Anna 13.10.2009

Home office www.ukboa.gov.uk
Ja nemāki tur saprast, nav ko braukt.
Nokārtot, jā.Visu firmas.Ar dzīvesvietu firmas dirsina.
Dzintar, uzraksti adresi, vārdu uzvārdu savējo, kas tu esi.
Konkreti datus.
Kas šitā par firmu?Te nezinu.Tu Dzintar, sīki uzraksti, kas esi.
Pie tevis varu atbraukt parunāt, tu savu pasi man parādītu.
Tu vari par sevi visu ielikt šeit iekšā?Tad es varu tevi satikt, tu man pastāsti par sevi.
Par firmu arī.Kāda viņas ir un ko tur dara.
Kāpēc desputiski ar dzīvesvietu apejates?A GRIBU ZINĀT, KAS TE RAKSTA.
Te smuki teksti, pats kā izskaties?

D Dzintars 13.10.2009

Anna, ja uzmanigak palasisi visus komentarus, tad sapratisi, kas es esmu. Galigi necenshos buut anonims. Savu pasi un aderesi gan neuzskatu par pienaakumu tev uzraadiit :)

I Ipašnieks 13.10.2009

Anna, spriežot pēc tā, kā Tu raksti, Tev ne tikai UK, Tev arī Latvijā tiešām nav ko darīt...