www.sudzibas.lv People resources Darbā iekārtošana=neiekārtošana

People resources - Darbā iekārtošana=neiekārtošana

Neuzķerieties uz šīs firmas reklāmas. Aizbraucām 6 cilvēki 12. jūlijā un UK un vēl tagad sēžam bez darba un naudas. Pie tam daļa no mums samaksāja par šo braucienu pāri par 400 latiem.

J Janis 20.07.2009

Nu i idioti, ka samaksājāt 400 ls. Tādus lohus arī ir jācērpj. Un nav ko te īdēt tagad.

X x 20.07.2009

Ko nozīmē lohi - īstenībā paskatītos uz tevi pašu, Jāni - ko tu darītu, ja netā visur labas atsauksmes, šie paši skaisti runā...

Interesanti - jo ir arī cilvēki, kas aizbarauc un viss ok - tepat forumā vienai vīrs aizbraucis, stāsta, cik labi viss notiekās. Nevar saprast.

4 4u4undras 20.07.2009

Blin!!! Nu vedj uzhe kak god nazad trubili i zdesj na [portale, i v gazetax, i po teleku v novostjax pro etu Firmo4ku-razvodku!!! Vi dejstviteljno loxonulisj!!!

X x 20.07.2009

Imenno pro People Resources??? Esli god dolbili - to po4emu tak malo komentariev v nete o tom, 4to eto lohotron?

4 4u4undras 20.07.2009

Kommentov bilo predostato4no!!! Zdesj preduprezhdali ob ix mowenni4estvax!!!

X x 20.07.2009

NU a gde sei 9as eti preduprezhdenija iskatj? Ja i9u fakti! Esli ti mne mozhew skazatj konkretno - ja vedj pomo9 i9u - sam to dumal 4erez etu firmu litetj - iskal informaciju - vesj net pereriskal - nigde ne nawel ni4e.

Oni 4to li nazvanie izminili - ili kak? Ja ho4u znatj boljwe, 4em prosto "ETO NAEB!"

K primeru - oni vse opla4ivajut. Po dogovoru dolg otnimaetsja ot zarplati. S samogo na4ala oni v minuse - poetomu im vigodno tebja ustroitj na rabotu. V dogovore tak zhe skazana oplata, stavka i minimaljnij srok raboti. Esli ti priezhaew - i tebe ne platjat - realjno - s4itai brosai rabotu i ne boisja togo, 4to s tebja dolg budut visasivatj - vedj oni ne delali svoi uslovija - ti ne delaew svoi.

Gde v etoi sheme PRIKOL? Esli ti mne skazhew - ja budu prizantelen toljka! I ne toljka ja - sei 4as mnoga ljudei i9ut vozmozhnosti - a net pustoi, esli razgovor o People Resources - sam poprobui naiti kakie to reportazhi... Poimew!

4 4u4undras 21.07.2009

Naskoljko ja znaju i pomnju, etoj firmi neskoljko nazvanij...4to-to svjazannoe s requritment 4to li..to4no ne pomnju..zimoj pro nix pereda4a bila v novostjax 1 baltijskogo kanala.

M milicis 21.07.2009

GP recruitment nebija gadījumā?

4 4u4undras 21.07.2009

U nix dazhe otobrali licenziju, no firma vse ravno otpravljaet v loxotron ljudej...:((( Ja Vam o4enj so4uvstvuju! Da...recruitment..no delo v tom, 4to oni pod raznimi nazvanijami bivajut...Ja poprobuju poiskatj zhalobi.

N Natalja 24.07.2009

Mne kazhetsja GP Recruitment-eto sovsem drugaja firma

W wtf 28.07.2009

es tieshi tagad gaidu zinju kad vareeshu tikt uz uk.man vairaaki paziistamie aizbrauca un viss ir ok

Z Zinatajs 28.07.2009

Braucat, braucat, paliksiet minusa un ar paradu bonusaa!

M milicis 28.07.2009

Precīzāk lūdzu.

Y yeugeny 30.07.2009

Visus interesentus luudzu apciemojiet sho uz izsakiet savu viedokli.

A artus 02.08.2009

hmm es taisos braukt drizuma unitka saja pasa adrese ir tikai labas atsauksmes http://www.sudzibas.lv/complaints/7058/page/1

A artus 02.08.2009

hmm mos kads firmu grib iegast jo firmai ir pat ofiss anglija un riga majaslapa u.tt... http://www.peopleresources.pl/lat_asp/job_application_in_UK.asp

L Lauris 19.10.2009

Sveiki...
Firma ir legāla...
Licenzes nummuru nevar pārbaudīt Latvijā jo firma reģistrēta Anglijā un filiāle Latvijā atrodas lai latvieši varētu atrast darbu.Man brālis aizbrauca un viss ir ok.Strādā un pelna naudinju..Tā kā lai veicas, firma ir legāla un neapkāš...

M Māris 21.10.2009

vai firmai ir licenze var pārbaudīt NVA mājaslapā

M Māris 21.10.2009

šobrīd viņiem licenzes nav.

E Edza22 02.11.2009

Es ar par to People resources nebiju sajūsmā, bet mans tuvs draugs ar vieniem aizbrauca uz UK. panēma krediitu uz 550 ls.
Un viss notiek kā bij runāts. Vinus sagaidiija, ierādīja māju, otrā dienā aizveda uz darbu.
Viņs pats baigi apmierinātais un viss notiek atpakaļ netaisās.

Ta kā laikam tā ir laimes spēle. =) Kā kuram paveicas. Bet ar viņiem tiek slēgti līgumi un ja kas pie tiem var apelēt. Katra paša izvēle...