www.sudzibas.lv People resources Darbā iekārtošana=neiekārtošana

People resources - Darbā iekārtošana=neiekārtošana

Neuzķerieties uz šīs firmas reklāmas. Aizbraucām 6 cilvēki 12. jūlijā un UK un vēl tagad sēžam bez darba un naudas. Pie tam daļa no mums samaksāja par šo braucienu pāri par 400 latiem.

L LALA 07.11.2009

ammm! nu wo! 4dien planeeju uz Chepstow! bij jau curina rausta ja godiigi kas un kaa buus! bet kas neriskee tas nedzer shampanieti! un ja mani tur kads taisas chakareet, tad te mazais kanotriitis Latvijaa cietis kad atgrieziishos :) bet nu maniis ka buus, ceru jau uz to labaako! ir pienakushas zinjas no cilvekiem kas caru sho firmu esot aizbraukushi stradat! itkaa darba esto, viss irr ok :) nesuudzas katra zina!

L Link 26.11.2009

Lala būsi baigi pārmaksājis.. uz to Chepstow TESCO iekārto LinkOrg pa 220 Ls. un darbs būs tikai līdz jaunajam gadam..

D Demjan 07.12.2009

Tātad People Resurces - tautā dēvēts par Pipeļu Resursu -UK darbaspēka nomas aģentūra.
Ceru, ka visi jau zina, kas ir UK darbaspēka nomas aģentūra...

Pirms pusgada un vairāk angļu-poļu kopuzņēmums, tagad, kad Polijā krējums nosmelts (lētticīgie laikam aptrūkušies) galvenais kāššanas objekts ir Latvija. Latviešu tur tikvien kā Rīgas biroja darbinieki un grāmatvedis Dzintars Veikfīldā.
Jo vairāk cilvēku Rīgas birojs aizsūta uz UK, jo lielākas komisijas saņem. Varbūt vispār nebūtu neko rakstījis, jo par Pipeļu Resursu te aprakstu gana, ja vien Dzintars nebūtu atsūtījis man sekojošu e-mailu :

Sveiks,
Ja vēl neēsi lasījis par šo iespēu nopelnīt papildus draugiem.lv domubiedru grupā "Peopleresources", tad nosūtam Tev personīgi šo informāciju.
Mēs esam ieinteresēti labos, uzticamos darbiniekos ar labām angļu valodas zināšanām.
Ja Tev Latvijā ir draugi, radi vai paziņas, kas šobrīd meklē darbu, tad iesaki viņiem nākt strādāt pie mums.
Kad Tevis ieteiktais cilvēks ir aizgājis uz Rīgas biroju, viņam ir jāpasaka, ka viņš ir atnācis pēc tavas rekomendācijas.
Līdz ko viņš būs sācis pie mums strādāt, nākošajā nedēļā Tev par katru piesaistīto cilvēku tiks samaksāts Bonuss 30 GBP (netto) apmērā par katru piesaistīto cilvēku.
Piesaistāmo cilvēku skaits ir neierobežots.
Ja ir kādi jautājumi, tad droši zvani vai raksti.

Cerot uz veiksmīgu turpmāko sadarbību.
Regards

People Resources
Tel: 01924 201007
Fax: 01924 201008
Email: [slēpt]@peopleresources.co.uk

Nekaunība augstākā mērā!!!
Neredzu vajadzības apčakarēt draugus, paziņas un citus cilvēkus bez pelnīta iemesla.
Pats esmu tur bijis un uzskatu, ka ieteikt saistīties ar šo kantori ir tas pats, kas pamest draugu zem auto riteņiem.

Ja brauc par savu naudu, tad apčakarēšana sākas Rīgas birojā tai brīdī, kad tev piestāda izmaksu tāmi.
WRS maksa 90 poundi, tāmē - 90 lati, kad vērs uz to uzmanību, tad Leonīds uztaisa stulbu ģīmi un paziņo, ka tādas ir izmaksas, Dzintars vēlāk gudri stāsta par poundu konvertācijuuz latiem un tālāk atkal uz poundiem.
Ceļa izmaksas arī apšaubāmas: lidojums var pārvērties par veselu odiseju ar kratīšanos dažādos vilcienos, kaut gan izmaksu tāme tiek pasniegta kā par lidojumu līdz galam.
Mājvieta: var būt normāla, un var būt arī ritīgs bomžatņiks - no algas vienalga atskaitīs pilnā apmērā. Motivē ar to, ka PR tikai īrē, utt.
Darbs pārstrādes rūpnīcā: izcili truls un monotons - domāšana nav vajadzīga nemaz, ja ir vēlēšanās tēlot robotu, tad uz priekšu ... Studas var būt un var arī nebūt - pienāk supervaizers pēkšņi klāt un paziņo, ka visi agency var iet mājās - šodien darba vairāk nav, bet tu tikai pirms pusstundas esi sācis strādāt ...
Pat ja tev ir noveicies un tev ir darba grafiks, nevis jāgaida kad tā saucamais teamleader piezvanīs un pateiks kad jāiet uz darbu, tas vēl neko nenozīmē - nav nekādas garantijas ka tev būs tās 40 stundas nedēļā, nemaz nerunājot par virsstundām.
Un UK darba kontrakts arī tev nav lai varētu iet uz Jobcentre skaidrot savas tiesības, bet to papīreli, ko esi parakstījis PR Rīgas birojā var mierīgi izmest miskastē.

TĀ KĀ ES NEVIENAM NEIESAKU SAISTĪTIES AR PEOPLE RESURCES.

A ashais 08.01.2010

shodien draugs piedaavaja braukt tieshi caur sho agentuuru uz angliju!!! darbs labi apmaksaats, ar dzivoshanu nodroshina un veel var krediita aizlidot uz turieni... domaaju ka driizumaa kravaashu mantas un doshos prom no shiis kriizes paarnnemtaas LV

K Kaspars 06.03.2010

Ir vel tads team leader Kristaps kurs neliekas nezinis par darbiniekiem...papirulietas ar nekarto cau karoc...

B bijusais 06.03.2010

Neiesaku braukt apjas ka ezus jus. darbs bus maz pelnisit tikai esanai.

T tereza 21.03.2010

Ja zvaniju no Uk--cilveks ir Uk papiri kartiba--bet ne, nevar sakt stradat--luk jabrauc speciali uz Rigu!!
Kapec Dievs vien zin----vareja tacu iet darba un maksat viniem---bet ne, luk!Man atbildeja---esot piekasti, tapec uzreiz no uk nenemot darba!!Zinu kuri strada--bet man atbildeja---nav zelta bedre!!Ludzu--nezinu nianses, vel kad dabu darbu---jaizpatik supervaiseriem---nu dalse nekuda--eto boloto!!!Nu ko nozime--jaizpatik--????Nu domaju tagad--varbut kads var padalities pieredze!!!

P polt 27.05.2010

Pipelu Resources - krapnieku kompanija, pelna uz nabagiem cilvekiem naudu ka tik var 1-ja jus braucat kredita, bus jums gruti un vini panems no jums savus procentus cik pienakas, 2-dzives vieta, plew naudu reali, piemers, noiret maju anglija ir apmeram 350-450£ menesi, tadu maju kaa piedava PR (neka ieksha nav, iznemot virtuvi, un matracus ko PR nopirks jums, un panems no jums pec tam par to naudu kaut kur 50-70£), skaitam ja maja dzivo 6 cilveki (2 cilv. istaba 38£ no katra) -228£ nedela * uz 4 nedelam =912£, talak skaitiet pawi, un neaimirstiet, jums ir tipa kontrakts par majokli ko piedava PR, ta ka 6 menewus jus nevarat noiret pats citu istabu vai maju, cakare jus reali. 3 -darbs gruts un jums bus jastrada ka vergiem!!!(ja super vaizerim nepatiks ka jus stradajie sutis jus majas, bet PR uz citu pilsetu) =) pabraukasiet pa angliju bez naudas, PR vel sanem no darba deveja naudu pa katru nostradatu stundu par cilveku un ta nauda ari nav mazina, stradojot nakts mainas uzzinaju ka PR 10+£ par katru cilveku stunda, bet jus saanemat 5.8, taka atkal skaitam =), vel PR tagad nemaksa Insurance( med. apdrowinawana) tak ka, ja ar jums kaut ko atgadisies darba - bus jautri . nu daudz nerakstiwu pa tadam problemam, neapmaksatas darba stundas, neizmaksata atvalinajumu naudu, neapmaksatajam virstundam (pec 48 nostradatajam stundam viniem ir jamaksa virstundas, bet PR vienalga nemaksa. gribat braukt brauciet, paspelesiet laimes speli, ES NEIETECU !!! PR krapnieki !!!

A alittleopeltd 16.06.2010

вторая компания одежда ручной искали листовки поставщика в Англии 6 рабочих дней оклад £ £ 150-250 TEF +447883100758

A alittleopeltd 16.06.2010

компания одежда ручной искали листовки поставщика в Англии 6 рабочих дней оклад £ £ 150-250 TEl' +447883100758...

S Senja 19.09.2010

Для тех кому интересно ещё раз!Кантора развод на деньги да и только, всё что обещают полная х...я!Не будет вам обещанных часов, будут только деньги снимать!На примере расскажу-обещали работу в моём случае NORBERT! 4 через 4, по 12 часов в день!в доме максимум 5 человек!В конечном итоге-работа непостоянная 48 часов большая редкость в среднем 25, а бывало что по 2 недели без работы!в место 5 человек в доме жило 10 как хачи, спали кто где!всего нас вместе было 15 а работа была только для 5!С зарплаты снимают налоги космические, за страховку которой у тебя нету!Логики нет-смысл присылать такое количество людей!!благо если голова на месте-то найдёшь другую работу и жильё, с этим проблем в англии нету!

P Paul Davidson 14.02.2011

Firmas People resources īpašnieks, ari nau no tiem labākajiem Paul Davidson, braukā uz latviju un izmanto latvijas meitenes

E Einars 10.03.2011

Vai GP Reicruitment ir kaut kas kopigs ar People Resources???

anis

gc, jhc, jh