K Kuku 10.06.2010

Krāpnieki... . Tiem agrāk bija nosaukumi link.org un personnel recruiment vai kaut kā tā.Kā cilvēki sāk saprast, ka tie ir krāpnieki, tad šie ātri maina adresi, nosaukumu, bet shēma un tie purni(darbinieki) ir jau tie paši.Karoč nebūs par ko mājās atgriezties, radiem būs jāzvana lai sūta naudu biletei.Par viņiem pat reportāža ir bijusi PBK.Netic tiem purniem!!! Un neiesaisties nekādas naudas darīšanās.Paliksi bez biksem.Tās sukas gaida lielas nepatīkšanas.Kā tā var ņirgaties par cilvēkiem? Vai no cilvēku un Dievu tiesas nav bail?

1. Neesmu izmantojis šīs aģentūras pakalpojumus
2. Šī aģentūra nav licenzēto aģentūru sarakstā

3. Secinājumus izdariet paši... Manuprāt šī ir nedroša firma..

P PingviinsIvars 10.06.2010

Un kāda ir garantija, ka licenzētās firmas nepiečakrē ???

J janis 10.06.2010

Nu ja sākt domāt, ka visas firmas piečakarēs, tad nekur arī netiksi.
Firmām licence tiek anulēta, ja saņemtas vairāk kā 5 sūdzības.
Arī ne viss, kas rakstīts sudzibas lv ir pamatotas sudzibas. Dazkart cilēks ir vainīgs arī pats, piemēram braucot strādāt uz UK tas nostrādā 1 dienu, jo nezin, ka ir jāzina angļu valoda...

K Kuku 10.06.2010

Jani eu tu gudrīti, ja tik gudrs esi tad arī pats aizbrauc vergot ar pipeļu resursu, vai tu arī žurka no pīpeļu resursa? Krāpniekiem es gribu pateikt ka katrs santīms ko negodīgi izspiežat no nabaga cilvēkiem jums pašiem nāks par sliktu.Nedomājiet ka neviens ar jūsu krāpnieku kantori nevar izrēkinaties!!! Un juridiski jūs esat ievainojami, vēl paši maksāsiet tiem cilvēkiem par morālo un materiālo kaitējumu.Apsolu.Visi, arī sekretutkas.

K Kuku 10.06.2010

Tā ir īst vergu savervešana +naudas izspiešana.Papīri tiek gatavoti.

Eu tu kuku
Paskaties manu ieprieksejo komentu m u lki!!!
Es ari caur so firmu nebrauktu!!!
tie nav licenceti!!!

Z zita 10.06.2010

Nu ko varu teikt.Nav tādas firmas, darba devēja, pakalpojuma, mantas utt. Kas patiktu un apmierinātu pilnīgi visus.Ja jūs gaidat zelta kalnus tad laika šo firmu jums nevaru ieteikt, bet ja gribat jaunu pieredzi, redzēt Angliju un mazliet tomēr nopelnīt tad variet riskēt.Es arī biju ļoti skeptiska pret šo firmu, bet brālis jau mēnesi tur strādā, pagaidām viss ir tā kā ir solījuši, nu skatisimies kā būs tālāk.Katrā gadījumā verdzībā jūs tur ar varu neturēs no bada nemirsiet, tā kā...bet nebūs viegli.

Z zita 10.06.2010

Bet nu nav tur tik traki ka te daži raksta, kā sevi paradīsi tā būs, tik aizdomīgi daudz cilvēkus vervē.Kāpēc?

P PingviinsIvars 10.06.2010

Nu traki vai ne traki, bet ja parakstās uz kāpostu lasīšanu, tad noteikti arī kāposti jālasa :D

I Iesaku 14.06.2010

Mani divi paziņas maija beigās ir aizbraukuši caur šo firmu un ir tā, ka nav pastāvīga darba katru dienu ir jāzīlē vai piezvanīs vai nepiezvanīs par to, vai šodien ir jāiet uz darbu vai nē.Isāk sakot nedēļa Tu vari nostrādāt 2 dienas vai 3 vai vispār bez darba nosēdēt, tādā ziņā Anglijā, fermā, Ledbury pilsētā Tu zini, ka Tev 6 dienas jāstrādā un 1 diena brīvdiena(protams tā ir ferma nevis pilsēta).Šobrīd no Latvijas uz UK (no Londonas kādi 40 km) ir sabraukuši vēl strādāt gribētāji, tikai jautājums kā viņi domā cilvēkiem piedāvāt darbu ja esošajiem nav???
Skumīgi, ka tā notiek!
Izvērtējiet situāciju pirms dodaties caur šo firmu un ja tomēr esat noskaņoti turp doties, tad esat gatavi, ka uzreiz darba jums nebūs un japaņem vairak naudiņas līdz, lai pietiktu pārtikai.

N naku 23.06.2010

Kukuu, tu tak neesi normaals:) laikam buusi no tiem daunjiem, kurus te met aaraa par dzershanu gandriiz vai katru dienu! straadaaju te jau gandriiz 6 meeneshus, un peedeejaa laikaa brauc nenormaali cilveeki. katrs 5-6 normaals. dazhi pat taa arii ie teikushi, atbrauca te patuseet un pa leeto padziivot. Un es pat zinu vienu, kuru peec taadas dzerstiishanaas izmeta un shis gan te, gan draugos peec tam smirdeeja :D draudeeja tiesaat un ko tik veel ne, laikam nomierinaajies. Bet varbuut kuku ir tas pats. ja taa-chau veciit, apmeklee aarstu-narkologu.

J joshua 23.06.2010

Naku, he, he, pamuljkim patiik vergot prieksh aarzemju pipeleem?
Un tie, kuri nekad sevi par vergiem nepaardos, ir nenormmaali cilveeki???
Patieshaam, vergam verga paradumi, laizi tik taalaak, meesls, vinju dirsas.
Paareejiem-nekad nebrauciet ar PeopleResources, neticiet vinjiem.
Juusu pashi minimaalaakie zaudeejumi buus 400 ls.Un, labi, ja juus pashi vareesiet peec tam darbu atrast.Dziivoklji arii daargi.
Labajiem cilveekiem-lai jums veicas.
Vergiem, ha-taa ir juusu izveele.

A Artis 27.03.2011

Stradaju UK jau gadu caur so firmu. Protams ir savi minusi, tomer 1 varu teikt pilnigi godigi-Gada laika ne reizi nav aizkavejusies alga un viss ir ok !! Ir bijushas nedeljas kad ir tikai 3mainjas, tomer ja cilveks ir atbraucis stradat( nevis ka daudzi tik padzert leto anglu alinju) tad nopelnit var.