www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

S serij 28.10.2009

Si firma sevi ir izsmelusi, tagad jau taisa savu biznesu uz nabaga izmisusajiem letiniem. Nekada anglu firma ta nav, bet riktigs polu kantoris, kuriem nosplauties par letinu gimenem. Viniem rup tikai nauda, ko nokast. Sasutijusi cilvekus par daudz, stundu nav utt. Regulari lasu draugiem.lv domubiedru diskusijas. Esmu piefiksejis ka visi negativie jautajumi paliek neatbildeti. Leonids tikai ierakstijis, ka seit vismaz ir darbs. Smiekli nak. Cik cilveki jau sudzas ka NAV ta darba tik, cik jus solat latvija.

S serij 28.10.2009

Visas pilsetas ir parbaztas ar cilvekiem, kuri strada dazas dienas nedela. Sanak tikai jusu mistiskie atvilkumi un paest. Strada kaut 5 men, ka mana gadijuma, vienalga esi parada firmai. Dzintar neticu ka videjais stundu sk. ir 39! Tas ir nereali, ko draugos saki!! Dirsejs! Neticat nevienam sis firmas solijumam, jo realas izredzes ir diezgan svakas. Skatisimies ciparos pec jauna gada, kad darba nebus daudz. Kur tad jus liksiet tos cilvekus! Tagad jau pie pakalas - nauda nak griezdamas.

S serij 28.10.2009

Vilks no jums pilnigi par visu. Par majas iekartosanu, ires paradu. Un piekritu parejiem. Rekinu saistibas nenokartotas jau ievacoties, ta ka drosibas naudu neredzet ka savas ausis. Par to varat but drosi. Kapec jus nerakstat, ka liela dala vienk aizbeg? Kur paliek ta nauda? Nak nakamais un maksa atkal. Latviesi apdomajat labi, pirms sasaistaties ar so polu kantori. Vai gribat but skirti no savam gimenem, stradat minimali un barot so kompaniju, kurai paliksiet parada tapat.

S serij 28.10.2009

Un neprasiet, kapec pats stradaju. Ka jau teicu, tas ir paradsaistibas, no kuram netieku vala jau 5 menesus!!! Lai par maju un kreditu novilkt stundas pietiek, par to varat but drosi. Tik daudz darba pietiek. Iekrat? Sutit savam gimenem? Aizmirstat. Atbildet uz negativajiem jautajumiem? Mes visu noskaidrosim, dosim jums zinu - ta beidzas visas diskusijas. Neticat - palasiet draugoos.lv Sola, sola un velreiz sola. TAS ARI VISS!

J Jana 29.10.2009

Aizejiet kāds uz Citizens Advice bureau kad ir laiks un paņemiet līdz līgumu, kas māk labi runāt angliski.

Pajautājiet, vai tas ir normāli, ka līgumā nav norādīts minimālo darba stundu skaits nedēļā.

Es esmu bijis šādās situācijās un līgumā ir skaidri un gaiši ierakstīts, ka var nebūt pietiekamu stundu skaits, bet nekad mazāk, teiksim par 30. Un ja nav darba, tad veic uzkopšanas darbus, visi slauka un mazgā grīdas, tualetes (jā jā, tieši tā) vai iet ārā un kopj apkārtni, bet vienmēr minimālais tiek izpildīts.

J jana 29.10.2009

Apmeklējiet

J JA 30.10.2009

to: Serij

Skazite, a gde vi rabotajete??
i kak tam s komunalnimi platezami??
zaraneje spasibo!

š ŠOKS 30.10.2009

Vai miskastes Livingstonā tiek arī kādreiz izvestas?

D Duraks 30.10.2009

Kā es iegrābos! Uz doto momentu saņemu mazāk nekā Latvijā pirms izlidošanas.

D Duraks 30.10.2009

Mīļie tautieši, ja jums piedāvā braukt uz Livingstonu nepakam nepiekrītiet.

J Jonijs 30.10.2009

Latvijas birojā sēž mazgadīgas muļķītes un viens lohs no laukiem.

varbūt viņi visi ir no laukiem

O Onka 30.10.2009

Man jau liekas, ka pietiek vienreiz.

M Margarita 30.10.2009

To Jonijs

Paldies par komplimentu, ka izskatos mazgadīga, bet muļķīte gan neesmu. Ja tomēr bakalaura grāds skaitās muļķis, tad ir jāvaino Latvijas augstākās izglītības sistēma. Nezinu gan, vai Ventspils ir lauki, bet ja nu tu pats esi no miljonu pilsētas (kādas gan LV nav), tad Ventspils var izskatīties kā lauki. Saprotu, ka nestāvam tev klāt, jo tev laikam ir doktora grāds (varbūt pat vairāki :D :D ), bet savu darbu daru pēc labākās sirdsapziņas.
Parasti gan inteliģenti cilvēki atklāj savu personību, nevis slēpjas zem segvārda un nepārbaudot informāciju, nomelno citus cilvēkus.

A Aleksis 30.10.2009

Jā un vel par tam darba intervijām sviests kautkāds...
Stulbakus jautajumus jau laikam nevar uzdot, civēks pirmo reizi atnacis un jabūt perfektām angļu, val zināšanām.
Stulba firma, neiesaku nevienam, vel trakāk ir ar galvotājiem, varēsiet gadu strādāt, lai atmaksātu tos 500Ls

P Puika 31.10.2009

Margarita, tu man baigi patīc, toč. Vai tu esi brīva? :)

D Duraks 31.10.2009

Teiksim tā, visas problēmas sākas, ja jūsu teamleaders ir Ričards. Konta nr nav nodoti Dzintaram. Uz jautājumiem neatbild, reāli neko nedara. Next braucējiem iesaku nebraukt, ja teamleaders ir Ričards. Nu ja kautko var salaist pakaļā, tad obligāti salaidīs. Un paldiesdievam viņš nevarēja mūs lidostā sagaidīt, jo ja nebūtu apsviedīgie poļi, tad mēs točna 2 dienas lidostā nogaidītu, jaunu busu.
P.S. LV ofiss arī nezkāpēc neatbild uz e-pastiem!!!

R Rihards 31.10.2009

Neiesaku nevienam braukt caur šo firmu, labak sameklejiet citas firmas tur ir daudz izdevigaki nosacijumi, vai vel labak brauciet pa taisno, bez starpniekiem.
Piemeram biļtes maksa 11-19ls-check Ryanair.com
Pareķiniet cik jus parmaksajat firmai.

D Duraks 31.10.2009

To Rihards
Katrs izvēlas pats ar ko braukt. Pa taisno braukt ir stulbi. Kartona kastē dzīvosi vai? Un citas firmas diemžēl nepiedāvā pakalpojumu, ka maksā pēctam. Ja tev ir daudz naudas tad protams izvēlies, kas izdevīgāk, bet ja naudas nav, tad izvēlies to kas ir. 19 ls plus nodokļi sanāk apm 60 ls biļete.
Problēmas sākas ar slaveno R.

R Rihards 31.10.2009

To Duraks
Nu tad brauciet un paliksiet parada firmai, varbūt pat uz ilgu laiku.
No pieredzes cilvēku savakts tik daudz ka vini nevar nodrosinat darbu pat tas 39h nedela, tad parekiniet cik jus pelnisiet pec visiem atvilkumiem un neaizmirstiet, ka atkal tiek gatavota Next grupa..Ha, ha, ha...
Brauciet tikai pec tam neraudiet!

I interected 31.10.2009

Nezinu ko jums tautieshi pateikt bet juus esat stuulbi:)) jums jasaprot tikai vienu ja juus gribat darbu arzemes brauciet pashi uz turieni es aizbraucu un viss labi dzivoju un stradaaju ireet istabu maksaa 55 funti nedelja edienam vajag 10-20 funti MAXIMUMS darbs te ir prieksh normaliem cilveekiem nevis prieksh izejushiem no zonas plikpauriem., tas peopleresource varbuut ir okey bet priekshkam riskeet uz pedejam truseneem.