www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

O Onka 12.02.2010

zum zum, ko pati slēpies aiz nika???? vispār kāda tev daļa gar citiem ja jau vīram viss ok, ko šeit meklē? mauka?

Z Zum-zum 12.02.2010

Onka, cik gan garā vājam jābūt vīrietim (?), lai tik ļoti satrauktos par kādu interneta komentētāju. Savus daiļrunīgos epitetus labāk paturi pie sevis :)
Un man absolūti nav nekādas daļas gar citiem - sēžu, kavēju laiku, stāstu savu pieredzi...Tev ar to ir kādas problēmas?
Un iesaku palūkoties Latviešu valodas terminoloģijas vārdnīcā vārda 'mauka' nozīmi - maniem komentāriem ar to nav nekāda sakara!

Ak, jā, un iesaku iepazīties ar Krimināllikuma 157. un īpaši 158. pantu.

J janis 14.02.2010

Klausies gudriiti!!!Tev taa liekas normaala maja kur izteicies garajaa rakstaa.Nu ja esi pieradis sudu bedree dzivot tad tas nav manas probleemas.Musari pilni lidz augsai pat gruzu veci saka kad nevediisim ara ja laicigi neviens nevar neko izvest.Maja auksta pasam japer silditajs lai butu silti.Ledusskapi vedat menesi lai 6cilvekim butu kur partiku salikt.Velas masina ruc tik skali kad majai logi riib.Vienu vardu sakot atdodiet manu nadu, kuru dirsa iebazat vai nu kads atkal noeda vai paeda uz manu rekinu.Ok es neko neteiktu kad jus izstastitu vissu taisnibu kas mus sagaida anglija.Nevis nemiet nemiet visu ko dod bet agri vai veelu naksies jums apmaksaat.Jus neesat godiga firma.ja piedavajiet visu kautko tas ir labi.Bet es neesmu maniijis kad jus kada veidaa kadu uzklausiitu.Es veel joprojaam gaidu savus120 marcinas.Kadu dienu nobrauksu gar ofisu.

Z Zum-zum 14.02.2010

Jāni - par atkritumiem - urnas ir jānovieto tur, kur tām jābūt, ja to tur nav - neviens ārā neved. Didcotā arī reizēm palika neizvesti atkritumi, kad neviens urnas nebija konkrētā dienā izstūmis uz ietves (otrpus vārtiņiem).
Par siltumu, tiešām nezinu - kad vīrs bija Didcotā, bija vasara un bija tiešām karsts, bet Hārlovā bija silts (gāzes apkure).
Ledusskapis - abās pilsētās bija uzreiz un ar nelielu saspiešanos, visiem vietas pietika.
Veļas mašīna - Didcotā ne jaunākā, bet laba un klusa. Hārlovā pat samēra jauna un laba.
___
Jau atkal mans 100x atkārtotais veiksmes faktors...bet piekrītu, ka PR vajadzētu informēt par dzīvošanas apstākļiem, ja tie tik ļoti atšķiras.

M Mellene 16.02.2010

UZMANĪBU, UZMANĪBU !!!

ZUM-ZUM ĪSTENĪBĀ IR ILUTA ČAKSTE - PIPEĻU RESURSA RĪGAS BIROJA DARBINIECE !!!

100% !!!

Z Zum-zum 16.02.2010

:D
Jo tālāk, jo trakāk ;)
Ārprāc, tad jau man laikam ir personības dalīšanās...
Vai arī Ilutas Čakstes vīrs ir Māris, kurš savas darba gaitas UK iesāka ar darbu caur PR Didcotā un turpināja ar darbu Hārlovā? Vai arī patiesībā arī Māris ir Iluta Čakste?
Jūs esat smieklīgi :))

J Jete 17.02.2010

Biju uz interviju. Kamer gaidiju intervijas sakumu, bija javeic truls tests, kurs japilda visiem, neatkarigi, vai esi pieteicies darbaa noliktava, skolaa vai nekustamo ipasumu kompanija...
Kamer pildijam testu, administratores sava starpaa aprunaja kolegus un tos, kuri caur so firmu iekartoti darbaa. Tika mineti konkreti vardi, un veids, kada darbinieces runaja par siem cilvekiem, bija tik nekorekts, ka man gribejas vinaam aizradit. Nu butu vismaz izgajusas gaitenii! Vispar radas iespaids, ka trukst vaditaja stingraas rokas.
Intervijas gaitaa atklajas, ka darbu principa var dabut, ja kads, kurs jau strada UK, tevi ir ieteicis...
Katra zinaa es ar so kompaniju nekad vairs nekadus jautajumus nekartosu. Loti, loti slikts iespaids palika

sveiciens visiem,
nedabuju zaliti(kura sheit ir krietni letaka nekaa lv), tad nu laika nosishanai izlasiju gandriiz visus shis diskusijas komentaarus, zinu ka sviests:D bet velos daliities savaa viedoklii un pieredzee:

1. sveiciens skemfiireram es pat domaaju, ka zinu kursh tunelis tas ir;) par skelmersdeilu, tur nebrauciet, tur ir murgs, bet nevis del pr, bet taas noladetas noliktavas del, supervaizeri un cardzeri(lai saprastu brigadieri) ir vienkaarshi idioti. nostraadaju tur nepilnus 2 meneshus un paluudzu menedzerim mani parcelt, kas tika bez ierunaam izpildiits. parveda mani uz ditcotu(esmu viens no tiem 5 no kuriem palika 3). °(sveiciens marim, brauc ciemos)

2. par PR nu pipelu resurs jau ir:D bet atskiriibaa no citam agenturaam, lidostaa sezot uz koferiem nepaliec;) katraa darbavietaa ir probleemas un arii sheit tadas ir, bet ja pats taas risina, tad ir ok. nu ko es te komentos iereecu, kautkaadi bremzes suta epastus dzintaram un vel pa jautajumiem, kuri uz vinu neatiecas un brinas ka nekas nenotiek:D tak katraa pilsetaa ir viens telefons ar piesleegumu, ko apmaksaa pr, lai var sazvaniities ar offisu neskaidriibu gadijumaa, ja pats esi bremze vai lohs, taa ir tava probleema(neaizstaavu pr, bet dzintaru, jo man vinsh vienmer ir visu izskaidrojis) . ja lv nav galigi darba un jamirst badaa, tad var braukt caur pr, jo pa to pus gadu neko daudz jau majas aizsutiit nevarees, bet ja ir velme uk izsisties, tas ir ideals sakums, jo viss tiek tavaa vietaa izdariits, tad nu ir 2 iespejas, pirmaa rauties tai shit faktorijaa vaiga sviedros, lai dabuutu kontraktu no kompanijas, kas ir garantetas noteiktas stundas nedelaa, grafiks uz gadu un naudinas ar lielaakas. nu un otra, tikliidz ir visi papiiri nokaartoti un pusbadaa dziibvojot iekraata naudina lai noiireetu sev istabu, vienkaarshi atrast citu darbu(tadam scenaarijam, vajadzetu but lielaa pilsetaa):)

3. par cilvekiem - dazaadi te mums tie letini ir. loti daudziem ir smagas problemas ar alkoholu un cik ieveroju, jo lielaaks alkaans, jo lielaaks princis(lielaakas ambiicijas)!!! piedod un atvaino, ja tu pirms pus nakti nodzer, tad pec max 3h guleeshanas ej uz darbu un vel panem 100 celakaaju, tu esi idiots, es butu vaizers uzreiz tevi atlaistu! nu taa vinsh aiziet uz darbu, vinu nevis atlaiz, bet aizsuta majas, jo palii nevar straadaat, shis vel dusmiigs, pie vainas brigadieri, pr, a pats kristaltiirs, nu gluzik aa musu milie lv deputaati!;) nav te latvija, regulari dzeris iesi uz darbu vai smaigi pohains, nu nebusi tu nevienam te vajadziigs! ja taa grib straadaat, tad jabrauc uz austrumu fronti;)

4. par to naudinu - nu ir kas tere paikai 16-20paundi nedelaa, nu var iztikt, es tereju 30-48paundi, jo man patiik visaadas garshiigas lietas un arii galas porcijaa vairaak nekaa kartupeli:)) ja aizraujies ar alkaholu, nu jaa, pat isti est nebus ko, bet pie taa parasti vainiiga ir zuposhana, nevis mazais stundu skaits(nenoliedzami, darba biezi trukst un 40h nedelaa biezi sanaaks NEnostradat), bet nu jus arii iedomajaties, ka atbrauksiet un viss bus uz paplaates?:D tad nu jus jus esat komunisti, kuri velaizvien iedomajas, ka kadam ir japarupejas par viniem un pashiem nekas nav jadara! pats nostraadaju 5meneshus uz telefona, loti biezi stradajot tikai 8-24h nedelaa, tagad man ir grafiks un 44h nedelaa, tas man ir parbaudes laiks un ja kompanija bus apmierinaata ar manu darbu, tad iegushu kontraktu un bushu briivs no pipelu resursa un visa taa sviesta, kas te notiek:) vajag pacietiibu un vajag straadaat, un galvenais atcerieties, ja darbs saak trauceet dzershanai, tad jus esat alkoholikis un pats pie savam likstaam vainiigs, nevis visa pasaule ir pret jums sazverejusies:p nemakat dzert, kodeejaties:P (atvainojos par savu francu valodu, bet nu necieshu es alkaholikus(atturiibnieks nesmu)).

5. par meiteneem, nuu nav vietejas nedabuunamas un ir loti daudz arii emigrantes, tikai ja slinkums pasham mekleet, tad ir pieejami arii eskort servisi, kuru izmantoshanai gan straadaajot caur pr bus japakraaj:p

6. par dzivoshanu - nu majas te ir dazaadas, ir loti labaa staavoklii majas un atziishu, ka te ir arii tas sunu budas, ka pat suni tadas negribeetos tureet:D bet kartejo reizi jasaka, ka viss no pasa atkariigs, visi blauj, ka cilveki rotee un mainaas, tak turi acis un ausis valaa, labaakaa majaa atbriivojas vieta, savaac pekelas, parvacies, didcotaa cilveki taa darija un nevienam problemas nebija:) arii pasham mekleet sev atsevishku dzivesvietu neviens neliedz, vajag tikai pasham ciniities par savu vietu zem saules un tad jau vairaak vai mazaak bus ok:)

7. par pasi, pase tieshaam ir jaadod uz menesi, ja neuzticies pr, home officu var karto arii pats, bet uz menesi no pases tapat bus jashkiras! es isti pat nesaprotu ko jus par to iesprinkstat, uk ir policija, kur pases nozakshanas gadijumaa versties, uzreiz pectam uz londonu uz vestnieciibu, kur tiek izdota izzina ar kuru var atstaat valsti:)

8.par bankas kontu - uk tikai vienaa bankaa var atvert pasi, ielidojot tikai ar pasi - Lloyds TSB, kad konts atverts, 2-4 dienu laikaa uz jusu noraadiito adresi atnaaks bankas karte un pinkods(atsevishkaas vestulees)! izdari to uzreiz un turmaako menesi tev pase tev pilniigi nav vajadziiga:)

9...labi man apnika drukaat, bet nu domaaju, ka svariigaako esmu pateicis, vel tik velos pateikt paldies dzintaram, kas vienmer man ir palidzejis! velreiz atgadinaashu, dzintaram ir JAZVANA, nekadi e-pasti, nekadas sms, pats to parbaudiju un pat mirkli biju uz vinu dusmiigs:D vina darbs ir gramatvediiba, tapec nenorejiet cilveku, kas papildus savam darbam, vel kramejas ar jusu jautajumiem, jo jus pietiekami labi nezinat anglu vai polu valodu:D:D

ps: vel tikai gribeju uzburt ainu, par rupjo komentaru rakstiitajiem(protms, ka ne visi negatiivo komentu autori ir tadi) :

bija mums te rudenii atbraucis taads kungs vardaa martinsh(uzvardu neaceros un pat ja atceretos, etisku apsverumu del nepublicetu) - pirmajaa dienaa nostraadaja 8h, menedzeris shim edienam iedeva 30paundi, lai ir par ko iztikt lidz pirmjai algai, nu protams, kaa ists viirs vinsh gribeeja pierakstiities jaunajaa dzivesvietaa, uz diviem izdzera 0, 7 wiskija un kunga dushaa devaas uz darbu, jo izdzerts tikai 0.7 uz 2viem:D protams, ka taads straadaat nevar, tapec tika aizsutits majas ar piebildi lai izgulas un rit nak uz darbu kaugan vinam nemaz maina ortaa dienaa nebija paredzeeta(laigan es uzreiz vinu butu atlaidis). taa vietaa lai ietu uz darbu, vinsh turpinaaja dzert, piechuraaja vieistabaa paklaaju, savu gultu un veel nokrita pa trepeem izdauzot sev seju un vel zurkas cieniigaa manieree apeeda majas biedru edienu:D:D kaa jus saprotat, taa nebija pedejaa reize, kad darbaa vinsh ieradaas kunga duushaa, protams vinsh tika atlaists. PR menedzeris taa vietaa lai sutitu vinu majas, piedaavaaja vinu parcelt uz citu vietu ar nosacijumu ka tadas lietas vairs neatkaartosies. taa vietaa lai saprastu savu vainu un labotos, vinsh rupji sutija visus taa teikt apmeeslot laukus, protams, ka tads dialogs nepiekaa cita nenoveda kaa pie atlaishanas. kas notika taalaak, virs ne tikai turpinaaja dzert, bet arii bez atlaujas devaas prom ar majinieku automashiinu, paldies dievam, ka izdevaas cilveekiem vinu noketr neiesaistot policijas paliidziibu:/ bet vinsh nepiekaa nebija vainiigs, tas viss noladetas agenturas del:D:D:D:D:D

velreiz uzsveru, pr ir talu no ideaala, bet loti daudza probleemas rada tieshi pashi cilveeki un beigaas vainiiga ir visa pasaule nevis vini:p

nu vel, lai atkal kaads neteiktu, ka arii es esmu kartejais agenturas darbonis, uzrakstiishu konspektu par negatiivajaam lietaam:

-loti biezi netiek nodroshinaatas 40h nedeelaa, bet 8-24h nedelaa ir(protams ar to knapi pietiek dziviibas funkciju nodroshinaashanai)

-majas ir dazaadas, saakot no pilniigaakas sunubudas liidz majiigam apartimentam. par maju ir jamaksaa diezgan daudz 38 vai 48 paundi nedelaa(atkariigs no taa vai viens vai divataa dziivo istabaa) + komunaalie

-jebkuraa briidii uz isaku vai garaaku periodu, majaa var izvietot papildus cilvekus, kamer atrod viniem majokli

-majas un istabas biedri var gadiities tadi, ar kuriem sadziivot ir gruuti vai pat neiespejami(bet shos jautajumus pr labi risina, vismaz cik mana pieredze rada)

- bankas kontu un national inshurenc number jakarto paham

-5.8paundi par stundu, nu nenormaaliigi zema stundas likme

-gultas medz but jaunas, bet nu nenormaaligi sudigas, atsperes spiezas visaas kermena dalaas, kuras ar to saskaras

-medz but diezgan lieli attaalumi lidz darbam

-var gadiities vairaakas reizes parcelties, kamer atrodi vietu, kur patiik(bet nu vienam patiik maate, otram meita)

-kad straadaa bez grafika, nezini, kad bus jaiet uz darbu un kad vareesi atpusties, citreiz ir pat, ka 5no riita uzvana un pajautaa, cik aatri vari ierasties darbaa:/ pirmkaart tas ir loti nepatiikami un otrkaart, ja esi nolemis atpusties ar graadiigajiem dzerieniem, tad shii maina paiet secen un ja nedelaa sanaak straadaat 8-24h, tad vina ir daudz no svara(protams, ja esi pietiekami apziniigs lai kunga dushaa neietu uz darbu)

-slimiibas gadijumaa, slimoshanas laiks netiek apmaksaats(protams, iznemot gadijumus, kad slims turpi stradat:p)

-darbs ir loti smags, nogurdinosh, liidz riebumam vienveidiigs(robotaa) un visam tam pa virsu veel atkritumu smaka visapkaart

-cilveekiem, kuri velas iekraat, ilgi dikstaaves periodi mijas ar parslodzi(esmu noraavis 56h nedeelaa, bet ir kas ir noraavushies pat virs 60h nedeelaa)

- nestabiilaa un neskaidraa situaacija spej novest lidz depresijai

-citos regionos ir latviski runaajoshi pr menedzeri, citos nav, cilveekam, kas nezin vai loti slikti zin anglu valodu, tas var sagaadaat pamatiigas galvasaapes(pozitiivi, ka lielaakajaa gadijumaa jautaajumu var paliidzeet dzintars(velreiz atgaadinu, ar vinu sazinaaties telefoniski ZVANOT)

I Inna 18.02.2010

mans puisis ari sodien bija intervija, un pateica ka vajag manas pases kopija un izzinja no darba vietas kur es stradaju, bet es nekur ne taisos braukt, vai kads zin kadam nolukam tas vajag?

sveika inna:)

tavs puisis brauc aiznemoties naudu no pr un vinam vajag galvotaaju ar oficiaalu darbavietu lv, tev nu bus ticis tas gods;)

I Inna 18.02.2010

paldies par atbildi :), vinjsh ja vienu reizi nesen taisas braukt caur citu firmu buv&audit uz holandi, ar autobusu un par pirmo laiku vajadzeja samaksat 180ls( 2 nedeljas kopmitne un par kadu aprdosinasanu), bet izradas ka sis firmas valdec locklis par to neko nezin, un si firma nestrada tur vispar.Labi vel ka uzreiz vizu uzzinajam, a to pedeju naudu atdotu...kraapniekiem. tagad baidos no visa ta darba arzemes, bet vinjsh grib pastradat kadu laiku par naudu, nevis par kapeikam kuras maksa seit :/

nu caur pr braucot saakotneeji bus tikai kapeikas un sabojaati nervi, ja vins domaa braukt tikai uz to pusgadu, velreiz ir verts padomaat vai tas ir to verts, jo lai majas kautkadu naudu aizsuutiitu, te bus loti pieticiigi jadziivo un smagi jastraadaa(protams, periodiski, kad ir darbs, briizos, kad nav darba majas aizsutit vispaar neko nevarees), necenshos nevienu iebaidiit, vienkaarshi situaacija ir taada kaada vina ir:(

Z Zum-zum 18.02.2010

Nu tad beidzot parādījās kāds, kas spēj konstruktīvi uzrakstīt savu un citu tuvāko cilvēku pieredzi, minot gan labās, gan sliktās lietas. Un galvenais - objektīvi!
Paldies Tev - Cilvēks, Kas Pazīst Sieravīru!!!

D DreamLV 18.02.2010

skaisti jau ir tur kur mūsu nav bet viss labāk ir mājās...

M maris 18.02.2010

hmmm iisti neiebraucu, kursh tu esi :) ja veel joprojaam esi didcotaa, pasaki kaa kuraa kompaanijaa tu atbrauci, es piem paziistu tikai pirmaas triss, mana, tad taa kas atbrauca biki veelaak wensumaa, un tad taa kas slidaa...

P.S. ES ARII ESMU ILUTA CHAKSTE :D

mes 5 atbraucaam uz slade rodu, pirmajaas dienaas viens notinaas un pirmajaas nedeelas otrs aiztinaas un tad pie mums ievaacaas krievs:D:D

vot man likaas, ka kaadu tu man atgaadini, vecaa labaa iluta, kapeec maskeejies, izspiegoji?:p

M maris 18.02.2010

aaa nju skaaaidrs tad zinu kursh esi :D
kaa es reecu par to "onkoliiti" vinjam tieshaam truukst izdomas :D vai vnk personiigais bizness uz bankrota robezhas :D bet nu par sievinju es te lasu visaadus briinumus, buutu LV un zinaatu kursh ir tas onkuliitis, tad redeli izklapeetu, bet taa kaa esmu UK tad viss ko varu pateikt, ir tas, ka neieshu taadu s***deelj smeereet rokas :D

Starp citu tas "krievs" tagad dziivo vienaa maajaa ar garmataino kursh kopaa ar mani atbrauca no didcotas :) treshais sagreekojaas un vinju paarceela uz citu pilseetu, lai gan veesi vareeja vinju vnk atlaist... taa kaa skaties driiz visi praatttigaakie no didcotas paarcelsies uz shejieni :)

klau, mari, kaa jums tur tiem, kas uz telefona straadaa, cik stundas sanaak? man viens draugs tagad meklee variantus uk un ja nekaa labaaka neatradiis, tad brauks caur pr, un pats zini, kaa ir straadaat ditcotaa uz telefona:D