www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

J Janis 29.12.2009

Gribeju jums teikt to kad labak jau sedeet latvija neka stradat caur so firmu.Aizbraucu ka normals cilveks, viss bija ok.Tiklidz neparveda uz citu maju kur notiek dzersanas katru dienu.Jadzivo auksta maja ziemas laika.Te peksni vienu dienu sutu e pastu Taa saucamajam dzintaram anglija.Jo LV ofisaa nav jegas neko prasit tapat neko neatbild.Viniem pohuj.Prasiju papiru cik es esmu pipelu resursam parada.Atsutija man mistisko rekinu.620paundi kautkas taa.Biju soka.Biletes itkaa maksaja 75LS uz angliju.Tas bija mutiski.Nekadus izcenojumus neviens nedeva.Bet tas mistiskais rekins.Man visi papiri bija tikai home ofice nebija.Bet kur un par ko tadas summas.Tata stradajot no manis vini dabuja 160marcinas un kas veel tas ka naktiis maksa5.80 un dienaa tada pasa summa.Vai tas ir godiigi.Uz darbu jaiet 45min ar kajam.Vieteja agentura peln 6.80diena un naktis 8, 50bet mees mulkisi dirsu raujam pa kapeikaam tad rekiniet cik vini uz mums nopelna.Darbs nav viegls jastradaa atri loti.12stundas.Un peec darba 45 min ar kajaam majas.Vienu dienu piegriezaas un aizgaaju.Biju biki saslimis divas dienas bet protams par to neviens nemaksaa.Taas arsta zinas kuras dabuuju vareeju dirsaa iebaazt.Piegriezaas un aizgaaju.Un veel algu man nesamaksaaja.Taa luuk

J Janis 29.12.2009

Aizbraucot caur so firmu, ja tev viss ir samaksaats.Vini pat iemudrijas sutit kaiminiem kas bija visu naudu maksaajusi, sutit kautkadu rekinu30 paundi katru nedeelu velk nost.Visi domaa ka stundas tagad nebuus lidz jaunajam gadam buus un kaa veel tiesi otradaak pec jaunaa gada buus klusums.Un seedesiet majas vai arii juus vedaas no vienas pilseetas uz otru.Ticiet man pilseetas nav nekaads kuurorts it ipasi skemersdalle.Un hinckley.Kadeel apdirsu Pipelu resursu firmu tadeel kad man palika paraada 120marcinas.Tas ka liigums bija nosleegts.Tie papiiri nekam neder.Taa man teica Nopietns cilveeks.Un savas vainas peec vini bija par manu galvotaaju piemirsusi.Ja kads no ofisa so lasa tad kur ir mana nauda.Tapat agru vai veelu dabuusu atpakal.Jeb kada celaa.

O Otto 03.01.2010

Nu izskatās, ka People resources ir aizrijušies un apdrisušies. Izlasīju visu kas te srakstīts. Sākumā diezgan gludi viņiem gāja, paši rakstīja "trešo" personu vārdā un tml. Izskatās, ka sākumā vēl arī tie apstākļi b ija kaut cik civilizēti tai PR, nu bet viss ir aizgājis uz tīro alkatību. Var jau līdzīga firma labi pelnīt un zolīdi darboties ilgtermiņā, rūpēties par savu labo slavu ne ar "atmazkām" bet ar reālu profesionālu darbu. Bet nu izskatās, ka "'žadnost frajera sgubila". Viss iet uz topi un nu šie grābj ko var. Neredzēta alkatība, pat stulba - domā tikai par to lai nokāstu pedēju poundu šodien un tagad, lai gan STRĀDĀJOT varētu darboties ar peļņu un ar godu.
Tads iespaids, izlasot visu diskusiju

J Jafis 03.01.2010

Čau

E Evita 10.01.2010

Mans draugs saka, ka firma laba, piedava kreditu, jaatdod bez %, visu nokarto taja gala, ta ka viss droši, pati ari taisos iet runat!!!ceru, ka bus ok.

Z Zum-zum 13.01.2010

Ilgi te neko neesmu rakstījusi. Izlasīju to (atvainojos) - murgu, kas te pa vidu sarakstīts...nu jā. Diemžēl uz čupu negatīvu atsauksmju ir tikai dažas labas, bet mani nez kāpēc nepamet sajūta, ka šo negatīvo atsauksmju autoriem pašiem ir kādas problēmas ar attieksmi/strādāšanu/jautājumu nokārtošanu, tādēļ rodas šī abpusējā neapmierinātība.
Par manu konkrēto situāciju, ko iesāku aprakstīt pirms kāda laika jau - kā jau, šķiet, rakstīju, vīrs ir citā pilsētā. Nedaudz tur pastrādāja caur PR un tad viņam (un vēl dažiem kolēģiem) piedāvāja pāriet pa tiešo pie UK darba devēja. Tā nu tagad viņš ir patstāvīgā darbā pie tiešā darba devēja un līdz ar to - stabilas darba stundas, lielāka alga, piemaksas par 'sarkanajiem' datumiem utt. Pa starpai vēl viņš izmantoja savas atvaļinājuma dienas un paciemojās Latvijā - nekādu problēmu ne ar algas izmaksāšanu, ne ar atvaļinājuma dienām (samaksu par tām). Viss kā pie cilvēkiem. Arī viss parāds ar PR nokārtots - paši atvilka visu, kas atvelkams. Nekādas mistiskās summas netika prasītas, bet vienmēr viss sīki un smalki tika izskaidrots - kas/kur/par ko/kāpēc.
Kopumā varu teikt, ka visa sadarbība ar PR bija lieliska. Vīrs aizbrauca 'uz kredīta', sāka strādāt, tika pārsūtīts uz feināku, lielāku pilsētu, kas tuvu Londonai. Neskaidrību gadījumā uz visiem jautājumiem vienmēr tika operatīvi un saprotami atbildēts. Jā, sākumā (pirmajā pilsētā) bija problēmas ar darba stundām, bet nu jau tas ir tik pat kā aizmirsies. Ir stabils darbs/darba stundas/samaksa. Naudiņu PR paņēmis tieši tik, cik teica, ka ņems - ne vairāk, ne mazāk. Ir neliela aizķeršanās ar dzīvesvietas atrašanu, jo tā kā vairs nav līguma ar PR jāpamet arī PR dzīvesvieta, bet arī šeit tika atrasts kompromiss - vīram ļāva turpināt dzīvot PR mājā (maksājot to pašu summu), kamēr viņš atrod savu dzīvesvietu.
Šajā visā pasākumā personīgi ir zināms viens negatīvs gadījums, bet tur nu cilvēks pats ir vainīgs...kā jau iepriekš minēju - attieksmei pret darbu ir ļoti liela nozīme.
Ak, jā - viens cilvēks te minēja par briesmīgajiem dzīvošanas apstākļiem...tad nu vēlreiz pārskatīju bildes un nevarēju saprast - kur ir tie briesmīgie apstākļi. Feina mājiņa, jā - šaura un plānām sienām, bet tīra, kārtīga ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku. Pat man, kas šajos jautājumos ir diezgan cimperlīga, viss šķita pilnīgi normāli. Pārējais jau ir atkarīgs no tā, cik kārtīgi ir tie paši īrnieki...

1 1 20.01.2010

Nez kādēļ man šķiet, ka autore, kura parakstās, kā Zum-zum, pati strādā PR. Tāpat jau cilvēks no malas neietu atbalstīt kaut kādu tur kantori, caur kuru viņas vīrs dabūjis darbu. Vismaz par velti ne.

Z Zum-zum 21.01.2010

Nu nemaksā man neviens, nemaksā. Darba man arī nav. Esmu pilna laika klātienes students, kurš šobrīd dzīvo no tā, ko nopelna vīrs. Man Jums savu vārdu/uzvārdu nosaukt? :)) Kaut arī gribētāji jau to sen būtu noskaidrojuši, jo šeit ir tiiiiiik daudz informācijas, lai neoficiālajā iedzīvotāju reģistrā mani un manu vīru atrastu 15min laikā.
Kāpēc rakstu un atbalstu? Jau iepriekš minēju - 95% komentāru rakstitāju ir cilvēki, kuriem ir negatīva pieredze, līdz ar to tā aina izveidojas ļooooti nepatīkama, bet ir vēl ļoti, ļoti daudz cilvēku, kuriem pieredze ir laba un ļoti laba, piemēram - mūsu un zinu vēl cilvēkus, kuriem nav par ko sūdzēties, bet tā jau laikam cilvēka daba - ja ir labi, tad klusēju un labu vārdu nepasaku, bet, ja slikti, tad brēcu pa pus pasauli.
MŪSU (vīra) pieredze ir laba, ja visi brēc, ka ir tik slikti, kāpēc es nevaru pateikt, ka tā nav vienmēr? Ka var gadīties arī citādāk? Ja redzu, ka cilvēki atklāti MELO, jo zinu brēcējus, kas bļauj, cik PR slikts, kaut arī paši ir ar TĀDU attieksmi pret darbu, ka brīnos kā vispār viņi savā mūžā vairāk kā vienu nedēļu kaut kur ir nostrādājuši. Nu nevar aizbraukt uz UK strādāt šādu darbu un uzstādīt savus noteikumus, piemēram, - piezvana menedžeris un saka, ka sestdien jābūt darbā - atbilde no darba ņēmēja ir: "Nē, sestdien es braucu uz Londonu un uz nekādu darbu neiešu, lai iet, kas grib." Ok, maiņas strādāt gribētāji sadala savā starpā. Pienāk algas diena - Londonas apmeklētājs bļauj, kāpēc viņam tik maza alga. Zvana PR, lamājas, ka nav pietiekami daudz maiņu un visi slikti. Bet, jā - KĀPĒC tā alga tik maza? Tāpēc, ka svarīgāk ir pavizināties pa Angliju, nevis iet strādāt. (Šai situācijai biju klāt personīgi). Otrs variants - sarunas pēc darba (personīgi dzirdētas). "Un pienāk man tas vaizers(?) /laikam tā to cilvēku sauc, kas uzrauga darbu/ klāt un saka, lai eju un daru to un to. Lai taču viņš iet ***, darīšu, ko gribēšu, kas viņš tāds, lai mani komandētu?"
Cilvēki mīļie - JŪS BRAUCAT STRĀDĀT!!! Ja gājāt uz tādu soli kā darbs caur aģentūru noliktavās, tad samierinieties ar domu, ka, ja gribat naudu, būs jāstrādā tad, kad piedāvā maiņas. Ja tad strādāt negribat, tad samierinieties, ka kolēģi tās izdalīs savā starpā un pēc tam šīs maiņas neatdos.
Samierinieties ar to, ka šajā darbā Jūs esat apakšējais posms un ir cilvēki, kas norādīs Jums, kas jādara. Un ir jādara tas, ko pasaka, nevis jāsprēgā. Kamēr paši nebūsiet darba devēji, Jūs komandēs - tā tai dzīvē iekārtots.
Nemaz nerunāšu par citiem gadījumiem...tādu tiešām ir daudz, kad vislielākie brēcēji ir tie, kas paši visu ir sačakarējuši.
Ne reizi neesmu teikusi - brauciet, brauciet, viss būs super. Jau pirmajos komentāros teicu, ka šī ir ĻOTI liela laimes spēle - paveiksies ar pilsētu, būs ok. Nepaveiksies...būs jācīnās. Saku paldies Dievam, ka vīru neaizsūtīja uz pirmo plānoto pilsētu, jo tur viņš tiešām būtu bez darba un saku paldies Dievam par to, ka viņš tagad ir tur, kur ir. Vienmēr esmu runājusi tikai no savas personīgās pieredzes, kas tiešām ir pozitīva, tādējādi mēģinot noskaņot normāli domājošus cilvēkus, ka nav viss tik traki, kā te tiek atainots. Viss atkarīgs no paša attieksmes pret darbu/darba devēju un no spējām darīt darbu...un jā, veiksmes...diemžēl.
Atkal jau te palagu sarakstīju...bet to laikam sauc par profesionālo kretīnismu...

M Mellene 02.02.2010

to Zum-zum

Varēji vispār neko nerakstīt - tāpat skaidrs ka tavam vecim vienkārši ir noveicies.

Un nevajag te izvērst pozitīvās domāšanas kampaņu attiecībā uz vergu darbu Pipeļu resursā.

Jo tieši tāds tas arī ir - vismaz pārstrādes rūpnīcā Skelmersdalē noteikti.

L Lalala 03.02.2010

Firma actoj

Z Zum-zum 04.02.2010

To Jānis

Es jau nesaku, ka darbs ir burvīgs un pats labākais, kas vien var būt, bet neviens jau ar varu caur PR uz UK nav vilkts, ne? Paši darbinieki ļoti labi zina uz kādu darbu parakstās...tad nu nevajag pēc tam čīkstēt. Neviens te nesola nez kādu zelta bedri, bet kā pirmais pakāpiens ceļā uz normālāku darbu/dzīvi PR ir labs variants.
Un ar vergiem te mazs sakars - kā jau teicu - paši meklējāt/paši braucāt...neviens no gultas ar varu āra nevilka un uz UK nesūtīja ;)

N Nalikis 09.02.2010

Visiem jau taapat ir skaidrs, ka Zum-Zum ir no agjentuuras.

Z Zum-zum 10.02.2010

To Nalikis
Ja? :D Nu lai nu tā būtu, tik interesanti, ka es pati neesmu informēta par savu darba vietu :))
Labi, kāda tam visam nozīme - es pastāstīju savu personīgo (vīra) pieredzi un ceru, ka kādam tā noderēja. Pieredzes mēdz atšķirties, tādēļ nevajag meklēt kaut kādus slēptos akmeņus, kuru šajā gadījumā tiešām nav.

O Onka 10.02.2010

Man liekas, ka zum zum ir riktīga sterva, izsaku līdzjūtību "vīriņam".

Z Zum-zum 11.02.2010

to Onka.
Ja liekas, tad var sasisties ;)
Ja ir kas sakāms, saki personīgi, nevis slēpies aiz nika, ok?

M maris 11.02.2010

Taatad, pieredze sadarbiibaaa ar PR - People Resources.

Pagaajushaa gada pavasarii mana sievinja (Zum-zum) draugos.lv atrada piedaavaajumu braukt uz UK caur PR un iedeva man izlasiit pieejamo informaaciju...
Rezultaataa peec paaris dienaam jau biju PR ofisaa un runaaju ar Adolfu un Leoniidu, aizpildiiju darba anketu, testu, dabuuju sameeraa labu veerteejumu, kaa rezultaataa vinji piedaavaaja darbu noliktavaa, jo manas valodas zinaashanas un zinaashanu liimenis atbilda shiim prasiibaam, jo tos, kuru liimenis ir zemaaks suutot uz RSU(Recycling Service Unit).
Taa nu devos maajaas ar soliijumu peec divaam nedeeljaam tikt informeetam, kas, ko un kaa, pagaaja nedeelja, otra, treshaa, nekaadu zinju, no apriilja vidus jau pagaajis meenesis, bet nekaadu zinju, zvaniiju uz ofisu, kas, ko, kaa, bet nekaa, gara rinda esot utt. nu jau atmetu ar roku, biju dabuujis haltuuru uz juuniju, juunija pirmajaa nedeeljaa zvans, vai negribu braukt, un pie tam gandriiz vai riit, uz ko es protams atbildeeju - nu neee man tomeer savi plaani un neesmu taksh mazais beerns, kursh skrien uz svilpiena, tad nu neko. Peec paaris dienaam atkal zvana, vai intereseejot darbs RSU Chepstow, es saku jaa, tad nu man pastaasta kas, ko, kaa, kas nepiecieshams aizdevumam(jo braucu uz "krediita") taa nu norunaatajaa dienaa un laikaa ierados ofisaa parakstiiju "liigumu", jo kaa pirms tam runaaju ar juristu vinjsh teica, ka sho liigumu var tika WC pakaart. Bet taa kaa man neko izdariit peec taa liiguma nevar, tad, pakonsulteejies, parakstiiju to liigumu, noskaidroju, ka 01.07.2009. izlidoju uz UK, noskaidroju, ka sagaidiis persona vaardaa TOMASS, un apmierinaats ar dziivi devos maajaas.
01.07.2009. no riita esmu lidostaa un gaidu paareejos, peec neilga laika uzrodaas paareejie 5 cilveecinji un dodamies uz lidmashiinu... paarseeshanaas Somijaa un peec dazhaam stundaam jau esam Heatrow lidostaa, kur nu zvanam TOMASAM un sakam, ka esam klaat, IZRAADAAS muusu anglju Tomass ir paarveerties par polju Tomeku vai Tomeshu nemaz neatceros :D un komplektaaa polju draugs Miteks, pirmais - plikpaurains kachaks, otrais - divi reiz divi (cik garsh tik apaljsh) :D nu vo, jau saaku domaat, zin kaa pirms tam salasiijies par polju firmaam, kas ieved mezhaaa un liek straadaat pa velti, paliek mazliet baisi, bet nu neko, gan jau. Aaa nu jaaa lidostaaa noskaidrojaaam, ka tomeer nebrauksim uz Chepstow, bet gan uz Didcotu, jo izraadaas esot kaut kas nobrucis vinjiem ar to liigumu. Taa nu peecpusdienaa ieradaamies Didcotaa, kur pazinjoja, ka viens tomeer braukshot uz Chepstow, taa nu es un veel chetri biedri palikaam Didcotaa.
Nu luuk, sanjeemushi pirmaas naudinjas (50£) saakumam un soliijumu, ka jau driiz buus introduction RSU todien devaamies guleet.
Izraadiijaas, ka introduction ir tikai peec pusotras nedeeljas, ja pirmos 50£ izteereejaaam pirmajaas 4 dienaas, tad atlikusho nedeelju dziivojaam ar 8£, jo kad jautaajam David par iespeeju dabuut biki vairaak, vinjsh tikai noraustiija plecus (vnk mees tur nesaskatiijaam savu vainu, ka pusotra nedeelja pavadiita diikstaavee un taapeec luudzaam David, lai vismaz kaut kaa naak pretim) tad beigaas katrs dabuujaam pa 8£, taaa nu saakaas frii kartupelju dieeta, jo jaastraada katru dienu un energiju vajag diez gan, taatad jaaeed attieciigi - kalorijaam bagaats eediens. :)
Ja saakumaaa straadaajaam pa 7 dienaam nedeelja pa 8 stundaam dienaa, tad peec nedeeljas David jau bija izdomaajis, ka mums ir pa daudz stundu un, ka vajadzeetu veel kaadu atvest, taa muusu komandai pievienojaas veel 4, un nu jau 7 mainju vietaa palika nepilnas 4, kad saakaam David bakstiit ka ir pa maz mainju, tad peec ilgas karoshanas 3 nedelju garumaa izciiniijaam 45 mainjas (katram pa 5 mainjaam nedeeljaa) jau nodomaajaam ideaali, kad David atkal joki praata un atved veel 5, no kuriem 2 kaut kur notinaas, respektiivi veel 3, taa mees tur karojaam ar David par mainjaam, liidz vienaa momentaa vinjsh vispaar pazuda, nevienam nekaadas zinjas, nav un viss, taa nu, lai nebuutu peec tam jaamirst badaa, saakaam pashi sev izkaartot mainjas - runaaju ar vaizeriem, runaaju ar paarejiem, lai tikai vismaz kaut kas buutu, taa mees 5 tur dziivojaam it kaa ok, bet tad paareejie izdomaaja, ka vareetu vnk iet, kad nu kurais grib, ja aizsuutiis maajaas - aizsuutiis, ja ne - ne.
Viss saaakumaaa ok, liidz vienreiz vaizeriem apnika taa pashdarbiiba un menedzheris zvaniija Polam, kas laikam ir biki augstaak par David, un taa peec neilga laika, lai atrisinaatu samilzusho probleemu, Pols noleema triis no Didcot suutiit uz Harlow, piedaavaaja izveeleeties un taa kaa Harlow ir tikai paaris metrus no Stansted airport, kas noziimee Ryanair un leetaas biletes uz LV :D tad es biju viens no tiem, kuri paarceelaas uz Harlow.
Sheit pavisam cits staasts, pirmo meenesi apmeeram 5 mainjas nedeeljaa, reti kad laida maajaas, un reti bija mazaak par piecaam, peec meenesha piedaavaaja straadaat vinju mainjaas (darbs saskanjots ar full time mainju - vinji straadaa, es straadaaju) 4 dienas darbs, 4 briivas, pluss veel extras (5. mainja) peec pusotra meenesha piedaavaaja tiesho kontraktu (pie UK darba deveeja) taa nu ar 16.12.2009., atgriezies no atvaljinaajuma, saaku straadaat pa tiesho pie UK darba deveeja.
Ar PR visas finansu lietas arii ir nokaartotas - atvalinaajumu biju iznjeemis, un bond atvilka par nenomaksaatajiem reekjiniem, taa kaa man pret PR pretenziju nav :) Pat atljaava padziivot PR maaja kameer samekleeju sev citu dziivesvietu, lai gan peec liiguma PR vareeja mani izlikt aiz durviim jau tajaa pashaa dienaaa, kad paargaaju uz RSU.

Rezumee:

+ : iespeeja uz krediita tikt pie darba UK (savaadaak, domaaju, tagad seedeetu maajaas un domaatu ko likt uz zoba, jo nebuutu par ko nopirkt)
iespeeja sevi labi paraadiit un tikt pa tiesho pie UK darba deveeja.

- :nepastaaviigs darba apjoms, dziivoshanas apstaaklji vareetu buut labaaki (dziivot var, bet kaa vnm, vareeja buut labaak).

P.S. Liels paldies Dzintaram un Leoniidam, kuri vnm paliidzeeja rast atbildes uz dazhnedazhaadaakajiem jautaajumiem, un paliidzeeja atrast risinaajumus dazhaadaam probleemaam :)

Ar cienju, Maaris!

M maris 11.02.2010

Onkuliit, tu esi idiots!

Zum, zum viirs!

O Onka 12.02.2010

māri tu neesi zilais?

K Kaspars 12.02.2010

Esmu dzirdējis ka ir jānokārto angļu valodas tests Rīgā, pirms iekārto darbā, vai tā ir?

Z Zum-zum 12.02.2010

Kaspar, kad vīrs brauca, tad kārtoja testu, bet cik zināms - ir cilvēki, kuriem tas nebija jādara. Iesaku piezvanīt un pavaicāt kā ir tagad.