www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

V Vera 20.10.2009

Paldies zum-zum un Mārim(pārējiem arī :)) par pūlēm un sapratni, atbildot uz visiem ļautiņu jautājumiem. Visus komentārus izlasīju, tiešām noderīgi!Paldies par ziedoto laiku, rakstot komentārus.
Pašai arī ir doma doties tajā virzienā-būs jāzvana Leonīdam, vai!? Bet sievietēm laikam grūtāk tikt pie darbiņa, jeb es maldos?

Z Zum-zum 20.10.2009

Vera, nav par ko :) Prieks palīdzēt!
Pēc domubiedriem spriežot, viņiem ir parādījušies sieviešu darbi, bet neko vairāk nezinu. Piezvaniet un tad jau manīs! :) Lai veicas!

S sci 23.10.2009

Cik noprotu, tad tiek veikts arī angļu valodas tests. Kādi ir aptuvenie jautājumi, kuri tiek uzdoti?

O Ozis 23.10.2009

Jautājums, nav kādi jautājumi tiek uzdoti, jautājums ir kā tev ar prātu tur iet?

R RabotajuvChepstow 23.10.2009

Rabotaju shas v Chepstow'e, rabota estj i o4enj mnogo) tolko nedavno priehal zarplatu eshe nepolu4il) tolko do raboti idti dolgo i nazad posle 12 chasov eto o4enj trudno, a tak vse norm.

I Inita 23.10.2009

Cik jauki, ka ir forumi, un jauki, ka cilvēki cenšas palīdzēt viens otram!!! Šāda informācija, it īpaši tagad, ir ļoti aktuālaTā turēt! :)))

I Incis 25.10.2009

Par pases atdosanu.Pase vienmer jasuta, lai nokartotu darba atlauju UK.Un tas nav leti un jagaida kadu menesi.Tas ir jebkura iestade.

O Ozis 26.10.2009

Pirms brauciet uz UK, izlasiet viņu līgumu

: :( 27.10.2009

Interesants Ligums, kad brauca prom man pzistams cilveks Ligums, ko vajadzeja parakstit bija pavisam savadaks!
Un tas ka PR parstav UK uznemumu no 2009 gada 9.junija?
Tas ari tads interesants fakts, jo komentari seit ir jau no marta!
Tagad jautajums, kadam no PR darbiniekiem!
Ka tad isti ir ar to soda naudu?
Jo ka jau teicu taja liguma, ko parakstija mans pazina neka tada nebija!Ja tas cilveks peksni izdomas atgriesties Latvija, pirms Liguma beigam- bus jamaksa 150 GBP?

L labaispuika 27.10.2009

brauciet caur licenzētām firmām, uzmanīgi lasiet līgumus un būs OK.
varu ieteikt "TTI Internacionālās konsultācijas"
1) jau kādu laiku darbojas,
2) ir licenze,
3) iekārtošana maksā 200 Ls.

LĪGUMU AR DARBA DEVĒJU SLĒDZIET LATVI'JĀ PIRMS IZBRAUKŠANAS!!!
UN MAKSĀJIET ATLIKUŠO (LIELO SUMMU) PĒC NOSLĒGŠANAS!!!

: :( 27.10.2009

Atkārtoju vēlreiz līgums bija cits nevis, tas kas norādītjā saitē!
Līgums tika izlasīts kārtīgi, savādāk tas nemaz netiktu parakstīts!
Un nevajag teikt, ka tās firmas, kas par to ņem naudu ir tās pašas labākās, ar tādām labāk vispār nesaistīties!
PR par iekārtošanu nekas nebija jāmaksā bija jāsedz tikai visi izdevumi, kas saistīti ar aizbraukšanu un dzīvošanu UK!Tajā ziņā viss ir kārtībā, jo cilvēks tur dzīvo un strādā!Ar to viss ir ok!Jautājums bija par citu lietu, par to kāpēc līgumi atšķiras un kā ir ar to soda naudu?
Paldies, par padomiem, bet jautājums bija vērsts PR darbiniekiem!

K kurvaboi 27.10.2009

re ko par šo kantori raksta ārzemju mēdiji: http://www.nobrain.dk

A Azio da bass 27.10.2009

Tas Aadolfs gan ir taads friiks :) Lauku dzekinsh kas iekaartojies ofisaa taads smiekliigs :) Nekaa persooniiga. Taada aadas jacinja pilniigs bezstils :D Atvainojos veelreiz tieshaam. Kad biju uz interviju nevareeju ne minuuti nesmiinjaat :D Tik vazhnaa persona. Cilveekiem sola visu ko un peec tam kad nauda nokaasta neko nezinu izlasi liigumu utt . Riktiigs Aadolfs :D Karoche friiku firma ! :D Bildei vsp 100 punkti kad ieraudziiju gandriiz bikses piechuraaju :D Gjerevnja :D

I Iluta 28.10.2009

Līgumi atšķiras, jo šobrīd tiek doti jaunie līgumi, kas ir daudz labāki par iepriekšējiem, jo tiek atdalīts - aizdevuma, galvojuma un darba līgums. Iepriekšējā līgumā tas viss bija kopā un to īsti nevarēja nosaukt par līgumu! Ja Jūs laužat līgumu, tad zaudējat drošības naudu par māju, kas ir 150GBP, jo arī kompānija šīs mājas īrē un rēķinās, ka cilvēks dzīvos tur 6 mēnešus.

: :( 28.10.2009

Kā Jūs to variet izdarīt, ja Līgumā tāda punkta nebija?
Tikai pamatojoties uz to, ka Līgums tagad ir ticis mainīts!!!Man pie kājas, ka Jūs viņu tagad izmainījāt, tad tā punkta nebija un Jums nav tādu tiesību.
Un neviens nav vainīgs, ka iepriekšējais Līgums bija tik slikts, ka ja jau Jūs paši šīs kompānijas darbinieki sakat, ka to nevaz nevarot nosaukt par Līgumu!
Kaut kāds sviests, Jūs vispār saprotat ko un kādā veidā Jūs te mēģinat paskaidrot, Jūs apkaunojat sevi un savu kompāniju!

I Iluta 28.10.2009

Šajā kompānijā strādāju nesen un, tad kad sāku šeit strādāt bija šie iepriekšējie līgumi. Pirmais, par ko tika runāts bija jaunu līgumu izveidošana.
katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi. Ja Jums ir kāda konkrēta problēma, lūdzu uzrakstiet mums epastu! Vienmēr var atrast risinājumu, tikai vajag teikt.

S Slave 28.10.2009

Šausmas!!! Jūtos totāli apkāsts. Te uzvietas ir piedāvājumi normālam darbam par normālu atalgojumu. Vienīgais kā lai tiek prom no sīem izkāsējiem. Viss ir itkā ok, darbu PR dod, tukšu dzīvokli dod, kurā bieži vien nestrādā dušas, vai nav teiksim ledusskapis vai kas cits, jāguļ uz zemes. VNKparadīzes apstākļi. Vienīgais ir tikt uz šejieni, lai nokārto visus insurance nr utt. un labi ātri laisties prom no PR kamēr pliku nav pataisījuši. Es piemēram te esmu pusbadā.

L Leonids 28.10.2009

Slave! Atsifre sevi, ja nevari pateikt te tad uzraksti mums privati, ja mes nezinam kas tu esi mes ne ar ko nevaram palidzet.

S Slave 28.10.2009

Es apskatīšu 5dien savu kontu un tad redzēs vai liešu uz jums žulti, vai vienkārši dusmīgs būšu. Nākošiem kurus sūtat iesakiet ņemt pavairāk naudas, jo tie katliņi un pannas labi ja 3 dienas nokalpo. ASDA rullē ar 3 marciņu pannām. Resp. viss par savu naudu bij jāpērk izņemot krūzes, tās gan kalpo labi... Un pirms ievietojat jaunus iemītniekus dzīvoklī, pārbaudiet un nokārtojiet visus iepriekšējo iedzīvotāju sastrādātos sū...

A Andris 28.10.2009

Es personiigi caur PR straadaaju 2 meeneshus un par sadziives apstaaklliem maaju un visu paareejo nevaru suudzeeties...viss tik tieshaam ir ok... arii darba pietiek...pat briivdienaas uzzvana un paprasa vai neveelos pastraadaat, Savukaart (nezinu kaa jaunie liigumi) vecie liigumi nekam neder, un braucot pa savu naudu man pat neiedeva otru exemplaaru...(aizdomaajos par to tikai peec tam)...un Iluta nestaasti pasakas par to droshiibas naudu...varu apgalvot gandriiz 100% ka neviens to nav dabujis atpakall un nedabuus...(no droshiem avotiem)...Ilut nekaa personiiga, bet es saku kaa ir...