www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

Z Zum-zum 05.10.2009

Raimond, jā :) Māris ir mans vīrs, kas tagad pats te arī visu apstāsta :)

R Raimonds 05.10.2009

Maari, Zum-Zum! Nu jau es vairs neko nesaprotu 7. sadala bija cilveks ar Segvardu Iveta kas apgalvo ka PR uzmeta un virs jau ir atpakal, domaju ka Jus, bet paldies dievam ne, jo skatos ka virs vel strada.
Pats ari domaju laist promtikaikaut ka ir baiga divdomiba, kas rada neparliecibu, vieni saka, ka PR uzmet otri apgalvo, ka viss ir kartiba! Varbut tas ir ka loterija kur trapisi, bet atkal negribas noklut neistaja vieta un neistaja laika!

Nu baiga dilema.
Tads vienkarsh jautajums Marim - klau cik reali nu tava un tev zinamo cilveku situacija uz majam menesi atsutit 300Ls?

Z Zum-zum 05.10.2009

Raimond, tā tiešām ir, kā Tu saki - loterija. Kā paveicas, jo pati esmu lasījusi tik daudz pieredžu aprakstus un vnk komentārus, ka brīnos kā tā var būt, ka vienā vietā cilvēki n-tās nedēļas vispār sēž bez maiņām, bet citi, tajā pašā laikā strādā un vēl papildmaiņas ņem. Tas viss ir atkarīgs no tās konkrētās vietas, kur strādā. Katrā pilsētā tā situācija ir citādāka, tādēļ kaut ko prognozēt ir dikti grūti. Tas darbs jau ar' tāds...nenoteikts un var būt, ka vienu dienu darba daudz, otru - darīt nav ko. Reizēm tas pat pa maiņām tā ir - rīta maiņa strādā bez atelpas, vakara maiņu atsūta mājās, jo darīt gluži vienkārši vairs nav ko.
Tas, ko varu teikt no savas un vīra (Māra) pieredzes...daudz ir atkarīgs no paša cilvēka - kāda viņam attieksme pret darbu, kā strādā utt. Ir gana daudz 'mūsējo' no PR, kas tiešām nevēlas strādāt un tad brīnās, ka neko nopelnīt nevar, bet tajā pašā laikā viss cits ir pirmajā vietā un darbs tikai kaut kur...ķeksīša pēc.
Protams, ir gadījies bez darba sēdēt arī vīram, bet ptu-ptu-ptu, tas nebija ilglaicīgi un visas problēmas tika atrisinātas un tagad darbiņš ir un cerams, ka lielākās problēmas jau aiz muguras.
Nu patiesībā ir tā - kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Kā paveiksies...to nevar pateikt neviens.
Par naudām vīrs uzrakstīs vakarā, kad pārnāks no darba.

R Raimonds 05.10.2009

Lielais paldies Jums!

H hams 07.10.2009

People Resources (reg.nr. 40103233834)

Ja tas kantoris ir daudz maz uzticams, kaapeec reģistraacijas numurs nav atrodams NVA Licencēto firmu sarakstaa?

A andris 07.10.2009

Gribeeju uzzinaat no dzintara...kaa tiek apreekkinaata atvallinaajuma nauda...(cik taa liela?)...un ir dzirdeets ka ir cilveeki kas to nemaz nesannem?!

D Dzintars 07.10.2009

Andri - formula lljoti vienkaarsha. Par katru nostradato menesi (vismaz 162, 5 h) pienakas 2, 33 apmaksatas brivdienas. (1 diena - 7, 5h). Brivdienas ir jaiznjem konkretajaa nodoklju gadaa (1aprilis - 30 marts). Neparnesas uz nakoshajiem gadiem. Stundas likme tieshi taada pati, kaa pamatalgas stundas likme.
Mulkjibas, ka netiek sanjemta atvalinajuma nauda, es pats to rekinu un maksaju, un varu likt roku uz sirds, ka neviens netiek apdaliits.
Cita lieta ir, ka cilveki ir noformejushi brivdienas un tajaa pashaa laikaa turpina straadaat - tad logiski, ka nevar sanjemt gan holiday pay, gan algu vienlaicigi. Tiek maksats par brivdienam, kuras reali tiek izmantotas.
Un velreiz - visus ljoti ludzu - ar konkretiem jautajumiem un ierosinajumiem ludzu izpauzhieties draugiem.lv domubiedros People Resources, vai ari zvaniet uz musu Wakefield biroju. Visi kontakti - www.peopleresources.co.uk

P.S Hams - ari atbilde uz tavu jautajumu ir draugiem.lv domubiedru grupaa :)

K kaspars 08.10.2009

Stradaju seit jau..1men.Itka darbs ir, bet ir ta ka..nekadas virstundas kas tika solitas Lv nemaz nau dabonamas.Un polis kas seit tjopo palidz darbiniekiem, patiesiba ir olinja, kas nepalidz mums.Darbu sola, bet kad rodas p[roblemas vinjs izvairas no atbildibas..nebrauciet uz sejieni...Dzintars ari melo...

O Onkulītis 08.10.2009

Kas tā par firmu, kam grāmatveži čato draugos, lasa sūdzības.lv?
Baigi dīvaini, vai ne tā?
Par firmu neko nezinu, bet JA GRĀMATVĒZI SĒD SŪDZĪBĀS, DRAUGOS, TRAUKOS. TAD IR BAIGĀ GURĶA RULLĒŠANA.
ja mans grāmatvedis tusētu sūdzībās, traukos.lv, draugi, sorry...
Viņš man lidotu.
Kas pa iestādi, kur ofisa darbinieki atļaujas sēdēt sūdzībās, draugos?
MATI STĀVUS CEĻĀS.

L Leonids 09.10.2009

Onkulitis: es pat nesaprotu, kada jums ir darisana par musu gramatvedi? Dzintars pie mums strada ne tikai par gramatvedi!!! otram kartam Lielbritanija visas algas tiek maksatas katru nedelju lidz tresdienai, ta ka vinam paliek laiks lai palidzet musu stradniekiem ar citam problemam!
PR.

Z Zum-zum 09.10.2009

Onkulītis - ir ļoti labi, ka ir vismaz kāds, kas atbild uz visiem jautājumiem, turklāt skaidri un operatīvi. Vai tiešām labāk būtu dzīvot pilnā informācijas trūkumā, kur neviens neko nezina? Cepuri nost Dzintaram, kurš 'sēž' gan šeit, gan draugos, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas nereti nav jautājumi, bet apvainojumi gan viņam pašam, gan firmai kā tādai.
Jā, pieļauju, ka tas neietilpst viņa pienākumos 10x nedēļā stāstīt par ko tiek atvilkti nodokļi, par to kā tie atvilkta maksa par īri utt. utjp. Bet viņam drīzāk ir 'Paldies' jāpasaka, ka viņš tāds ir - kam var jebkurā diennakts laikā uzdot sevi interesējošo jautājumu, sagaidot atbildi maksimāli ātri.
Tā ir ļoti elementāra komunikācija ar darbiniekiem un interesentiem.
Ceru, ka Tev nekad nebūs teikšana par to, ko dara tavs grāmatvedis, jo tad tas būtu kārtējais uzņēmums, kuru sakontaktēt nebūtu iespējams. Ir 21. gadsimts un komunikācijai ir jāizmanto tie kanāli, kas ir vispieejamākie un ērtākie gan komunikatoram, gan uztvērējam - šajā gadījumā šie kanāli ir: šī tēma un domubiedri draugos.lv - ātri, ērti, lēti un atbildi uz kādu jautājumu var izlasīt visi, kurus tas interesē.
Rezumē: Liels paldies Dzintaram par pacietību un atsaucību. Un ceru, ka arī turpmāk viņš tik operatīvi atbildēs gan uz e-pasta vēstulēm, gan ziņojumiem forumos.

N Nikitaok 09.10.2009

Здравствуйте, объясните, пожалуйста, почему у фирмы нет лицензии Государственного агентства занятости
об оказанию услуг по трудоустройству? http://www.nva.lv/index.php?cid=62&mid=75&new_lang=ru

Спасибо за ответ, можете ответитть и на латышском.

И еще - в draugiem.lv я не нашел группу People Resources

Z Zum-zum 09.10.2009

Es vēl vairāk apbrīnošu Dzinaru, ja viņš jau vismaz kādu 500x stāstīs par to kāpēc nav licences.
Nedaudz piepalīdzēšu:
1. Šeit links uz domubiedriem - http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=183794&grouplanguage=lv
2. Šeit atbilde uz jautājumu par licenci: http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=183794&pid=27111381&so=0

P.S. Krievu valoda nav mana stiprā puse, bet ceru, ka sapratu pareizi par ko Nikitaok vaicā :) Ja gadījumā kļūdos - jau iepriekš atvainojos :)

O Onkulītis 09.10.2009

Vēl viens firmačs!SKAIDRS VISS.
Neko negrinb strādāt, sēž Draugos, sēž Sūdzības.lv
NAV KOMENTĀRU.
JŪS atļaujaties Draugos, Sūdzībās pierakstīt simt komentāru.
Cilvēkiem ir tiesības redzēt, cik stulbi tas izskatās.
Nav brīnums, ka šeit tik daudz problēmu uzrādīts.Citādi nevar būt.
Kā var nebūt problēmu, kad firmači psiho internetā, nevis strādā.

Z Zum-zum 10.10.2009

Onkulīti, Jūs to uz mani? :)) Oi, ticiet man, man ar PR ir visnotaļ pastarpināta saistība, kas jau iztirzāta pāris lapas atpakaļ ;) Lasīt vajag, nevis tikai piesieties pie tā, ko citi dara savā brīvajā laikā.
Ak, un es negribu strādāt :) Tā varētu būt, jo esmu nabaga bezdarbnieks studentiņš :) Kurš starp citu studē Komunikācijas zinātnes, ar ko Jums ir pamatīgas problēmas!

M maris 10.10.2009

njaa onkuliit :D taa ir mana sievinja, taa kaa vinjai ar PR ir smeeraa pastarpinaata saistiiba, jo es straadaaju PR a vinja zondee kas kur kaa un kaapeec notiek, notika un notiks. Pirms izsaki apvainojumus piemeeram Dzintaram palasi pats komentaarus no 1. liidz peedeejai lapai, kur dzintara katrs otrais komentaars ir par licenci un kur atrast info, un 1. par naudaam- cik kas ko un kaa tiek maksaats, es vinju iisteniibaa konkreeti apbriinoju... es jau peec 5 reizes buutu pasuutiijis nah**** un pateicis pirms ko jautaa izlasi, savaadaaak kaa beewrnui daarzaa, un ta briiinaas ka neko nesaprot, ar taadu IQ piedodiet... taa vietaa lai paskjirtu lapu atpakalj un uzspiestu uz linka, labaak veel 10 reizes paarjautaas un pakritiis uz nerva :D un par to seedeeshanu ja ieveeroji tad Dzintara komentaari ir vainu peec treshdienas, ka vinjsh jau savas pamatfunkcijas ir izpildiijis vai vakaros peec darba(savaa briivajaa laikaa) par ko cepuri nost jo es shitaadaam stulbiibaam kaa n-to reizi ielikt linku un paskaidrot n-to reizi par naudaam savu briivo laiku toch neveltiitu, cits jautaajums buutu ja uzdotu jautaajumu par kuru pirms tam nav runaats, ok, bet n-to reizi ko skaidrot tikai taapeec ka nevar paskjirt atpakalj ieprieksheejo lapu - tas ir IQ...

A Alla! 10.10.2009

Man vienalga!Redzu, daudz strādnieku jautājumu, Draugi pilni, te pilns
Strādnieki, lasiet www.direct.gov.uk
vēl www.businesslink.gov.uk Tur visādi info ir!VISS.
Ir www.ukboa.gov.uk Home Office.
Tiešām nevar izlasīt, viss internets pilns!
Vispār ievēliet PCTVL, visus citus mēs izmēģinājām.Vlasts defoltējusi.
Cauri ar mums.Jēzus Kristus, glāb mūs.Balsošu par Ždanoku.

J JēkabsNākums 10.10.2009

Tie kas strādājuši uzrakstiet konkrēti par dzīvošanu, es saprotu, ka jādzīvo divatā vienā istabā. Bet tas taču ir vāks, viens te vispār rakstīja, ka guļot kopā vienā gultā -kingsaizā. sviests.

turklāt dzīvošana vienā mājā, kur ir veči un darbā kur ir tikai veči... tač par geju var palikt hahahaha

Man ļoti gribējās pamēģināt caur šo firmu, bet pēc visiem šitiem stāstiem dūša nošluka. Pietam ievērojiet, komentāri par šo firmu ir netipiski daudz...

M maija 10.10.2009

jā, kā tur ir ar to dzīvošanu, savu vīru gribu laist, uztraucos, ka tik nelaiž pa kreisi

L Leonids 11.10.2009

Ne vienmer jadzivo divata istaba, ir iespejas izveleties dzivot divata vai pa vienam. Tas ir atkarigs no majas planojuma. Parasti ir 2 lielas istabas kur dzivo divata, un 2 mazas istabas kur dzivo pa vienam.Bet nu ne vienmer sanak pa nedelu atrast labas majas. Kapec tik daudz komentaru? No maija caur musu firmu aizbrauca 380 cilveki, visiem ir ko teikt.