www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

A anatolijs 15.06.2009

ta ir bet tas ir visur citur par to ka cv-darbs vel prasa 200 lati par sho pakalpojumu izveidot to karti :)
biju braucis :)
nju bet ko darit
jameigina nejau te palikt

pedejais isledz gaismu :)

J John 17.06.2009

Par to home office un pases atdosanu - ta ari ir ka pase ir jaatdod, ja gribi stradat UK vairak ka menesi un legali. Tapat pasi naksies aizsutit prom ari tad ja bus doma te uztureties ilgaku laiku un gribesiet vaditaja apliecibu apmainit pret UK vaditaja apliecibu - ari saja gadijuma apmeram uz menesi naksies skirties no savas pases. Ta tikai LV visiem ir iegalvots lai pasi no rokam ara nelaiz un LV tiesam pasi ari nevar laist ara no rokam, bet seit ir citi noteikumi un cita sistema. Pats dzivoju UK un esmu jau tam visam izgajis cauri. Ta ka ja ir darisana ar Home office vai DVLA, tad varat neuztraukties par to ka jums prasa skirties no savas pases - tur viss ir kartiba.

H h7 17.06.2009

Un kura government anglijas majaslapa ir minets ka prieksh home office ir janodod savu pasi uz ~ 1menesi tas ir standarta krapniecisms tikko atbraucot atnem pasi un viss tu straadaa kaa vergs

H h7 17.06.2009

pases kopija ar notara parakstu un zimogu ir tas pats kas pase kapec tad vinju nepienjiem too koopiju latvija ar kopiju visur var cauri iet nekur neatnjem vinju uz ilgaku laiku par 5minuteem tikai pasu dalja kad maina!

I imigrants 24.06.2009

Kas veel brauc caur so firmu, .. ???cik jaanemt naudu liidz, jaamaaksa par dziivokli?? kada tur attieksme preet cilveekiem, un kadi cilveeki buus dziivot kopaa?

E Edgars 25.06.2009

nebrauc labaak ja gribi atgriezties ne koka kastee

S sikais24 27.06.2009

Par to pasi ir taisnība! J pa mēnesi uztaisīs to home ofiss atļauju tad jau labi! Man to atļauju novembrī taisīja 2, 5 mēneši un biju bez pases! Tur nav tā ka te latvijā tur viņiem visss tiek sūtīts pa pastu arī pase ir viņiem jāsūta pa pastu un tas viss izmaksā apmēram 100 funti!!!

V Vadims 29.06.2009

Šodien biju pie šiem uz pārrunām. Līgumā ir redzams gan reģistrācijas numurs, gan juridiskā aderese - tā kā to var pārbaudīt. Pielikumu izlasīju - otra daļu arī uzjautāšu. Uz visiem jautājumiem atbild konkrēti - liekas, ka tiešām cilvēki saprot, par ko runā - ir bildes, ir rēķinu kopijas.

Vienīgais, par ko pats baidos - ka atbraukšu un nemaksās solīto. Vēlreiz došos uz turieni drīzumā - uzdošu pārējos jautājumus, kas interesē.

;)

K komo 30.06.2009

Var braukt caur shiem.
Pats ar aizbarucu un jau vairaakus meeneshus rukaaju.

Paldies vinjiem.

J juris 30.06.2009

a ja man jau ir tas home ofiss man tadu vel vajaga es pirms diviem gadiem jau stradaju anglijaa un tad jau tadu nokartoju teica ka der 10 gadiem

S santesa 01.07.2009

Cik esmu interesējusies, tad pietiek ar 1 reizi nokārtot Home office un der ilgākam laikam, tāpēc nevajadzēs vairs kārtot..

Z Zum-zum 01.07.2009

Nu ko...vīrs šodien aizlidoja uz UK caur šo firmu...tad nu skatīsimies, kas būs... Cerams jau, ka viss būs ok :)

N Natalja 01.07.2009

Zum-zum, uzraksti pēc tām... ļoti interesanti zināt, jo pati taisos griezties pie viņiem

N Natalja 01.07.2009

Un vēl jautājums, cik labi jāzin angļu valodu?
Bet par home-office dzirdēju ka katrā darba vietā jātaisa jaunu.

S santesa 01.07.2009

Natalja, par angļu valodu, zināšanām jābūt no 5 un uz augšu ballēm, tad droši var iet uz People Resources, bet cik man zināms, uz doto mirkli sievietēm darbu pagaidām nav, ko piedāvāt...
Nevajag atkārtoti kārtot Insurance number.

N Natalja 01.07.2009

Santesa, ka uzzinat uz cik ballēm es zinu angļu valodu? Vai ir kaut kādi testi?

Z Zum-zum 01.07.2009

Nu pagaidām varu pateikt, ka plānots bija braukt uz vienu pilsētu, bet brauc viņi tomēr uz citu (par kuru tika iepriekš runāts). Bet tas laikam ir vairāk pozitīvi, jo konkrētā pilsēta ir tuvāk Londonai, lielāka un vispār - feināka :) Cik nu pēc neta var spriest. Vienīgais tas, ka aizbrauc uz Londonu ar domu braukt uz punktu A, bet izrādās - jābrauc uz punktu B...bet nu mūsu situācijā tas problēmas nesagādā. Pagaidām viss esot kārtībā!

Z Zum-zum 01.07.2009

Natalja - uz vietas birojā var aizpildīt testu un uzzināt savu valodas zināšanas līmeni :)

Paldies :)

S santesa 02.07.2009

Man pašai tests nekāds nebija jāpilda, tikai neliela intervija un tas arī bija viss, ko no manis prasīja.. Ja saproti, ko Tev saka, un vari arī normāli atbildēt uz jautājumiem, tad domāju, ka ir nepieciešamās angļu valodas zināšanas..