www.sudzibas.lv People resources Vai kādam ir bijusi saskarsme

People resources - Vai kādam ir bijusi saskarsme

Vai kādam ir bijusi saskarsme ar šo kompāniju? Viņi piedāvā darbu Anglijā pārstrādes rūpnīcās vai noliktavās. It kā viss izskatās godīgi, jo ja pašam ir nauda visiem maksājumiem (lidmašīnas biļetei, autobusam, dzīvesvietas drošības naudai), tad firmai nekas jāmaksā nav, jo viņiem maksājot darba devējs par sameklētajiem darbiniekiem. Bet ja naudas pašam nav, tad viņi piedāvā aizdot.

J

Z Zinatajs 28.07.2009

da ka ssaka ka tur normali caur sho firmu, tie ari ir vinji pashi kas appish !!!NEUZKJERITIES UZ KRAPNIEKIEM!!!

LABAK LATVIJA APR VELTI PASTRADAJAT!!!

M milicis 28.07.2009

Precīzāk lūdzu.

Z Zum-zum 28.07.2009

Zinaataajs - Jā, var precīzāk? Kādā ziņā viņi ir krāpnieki un pēc cik ilga laika šī krāpniecība parādās?

J jopciks 01.08.2009

pats esmu caur people resorces UK un strādāju pārstrādes rūpnīcā. nu neko daudz sliktu nevaru teikt. nebija viss 100% kā tika solīts sākumā, bet tās ir tikai nenozīmīgas lietas. solīja ka varēsim izvēlēties dzīvot pa vienam vai divatā istabā, bet nu nebija tādas izvēles, ir vien jādzīvo pa diviem. arī par avansu, atbraucot, sagaidītāji iepleta acis, bet tas tika ātri nokārtots un avanss tika saņemts. bet pārējais viss ir OK un nekādu citu iebildumu nav. protams, nesagaidīsiet šeit nekādus milijonāra cienīgus apartamentus, bet tas ar nevienam nav vajadzīgs. darbs nav no tiem vieglākajiem, bet arī neviens negidīja ka tiks sēdēt ofisā pie datora. un darbu šobrīd UK pa tiešo ir gandrīz neiespējami dabūt, tā ka vien ir jāsasaistās ar kādu aģentūru. un es iesaku people resources, jo viņi savus solījumus tur vismaz par 80%

L lol 02.08.2009

izskataas ka kaads no firmas ir ierakstiijis ieprieksheejo :D

Z Zum-zum 03.08.2009

Nezinu no firmas vai nē, bet no vīra stāstītā spriežot, varu tikai piekrist Jopciks teiktajam. Viņam gan nebija problēmu ar avansu (nu to naudiņu, kuru dod pirmajai dzīvošana), bet bija nelielas organizatoriska rakstura problēmas, kas gan uzreiz tika atrisinātas. Tagad gan pie viņiem tika atsūtīti cilvēki no citas pilsētas, jo tur darba neesot. Nezinu kā tas ietekmēs vīra darba stundas. Šobrīd strādā 6 dienas nedēļā pa pilnām stundām, kā būs tagad...jāskatās. Šodien ir tikšanās ar vienu no galvenajiem cilvēkiem. Protams, strādāt jau gribas visiem, bet, ja noņems stundas nost...nu vilšanās būs.

M milicis 03.08.2009

Zum Zum. Kurā pilsētā strādā jūsu vīrs, un no kuras pilsētas atbrauca pārējie?

Z Zum-zum 03.08.2009

Vīrs ir Didcot. Ja nemaldos, tad cilvēki, kuri tagad atbrauca, ir no Chepstow, bet es neesmu 100% pārliecināta.

M milicis 03.08.2009

Vari noskaidrot lūdzu. Steidzīgi.

M milicis 03.08.2009

Milici, tu arī uz turieni gribi braukt?

Z Zum-zum 03.08.2009

Milici, es iesaku noskaidrot visu pie atbildīgajām personām. Es baidos sniegt kādu nepatiesu informāciju...es jau ar tik stāstu to, ko man vīrs stāsta. Varbūt tad darbs nebija, tagad ir...vai ir kaut kas cits sarunāts... Varbūt ar tiem darbiniekiem bija kādas citas problēmas. Es nedomāju, ka viņi apzināti Tevi sūtīs uz vietu, kur nav darba un, ja arī tajā vietā nav darba, tad Tevi nogādās tur, kur tas ir :) Jo viņu peļņa šajos pirmajos 6 mēnešos ir atkarīga no Tevis un tā vai Tu strādā, un viņiem nav izdevīgi Tevi aizvest uz UK un likt sēdēt bez darba.
Vīram es tagad nevaru zvanīt, jo viņš ir darbā. Internetā viņš būs rīt no rīta, tad pavaicāšu, bet noteikti nepaļaujies uz manis sniegto informāciju par darba vietām - to esamību vai neesamību, jo šī informācija izgāja caur daudzām ausīm un mutēm, kamēr nonāca pie manis :)
Tu domā braukt uz kādu no šīm pilsētām?

M milicis 03.08.2009

Nokārtoju papīrus pagājušajā nedēļā. Tagad gaidu, kad zvanīs. Vienkārši gribu zināt precīzi uz kuru pilsētu nevajag braukt, jo braukšu par savu naudu un negribu riskēt.

Z Zum-zum 03.08.2009

Nu es tiešām nedomāju, ka viņi sūtīs tur, kur nav darba. Pasaki uz kuru pilsētu Tevi grib sūtīt un apvaicāšos vīram vai viņš ko nezina. Paprasīšo arī par to pilsētu no kuras cilvēki atbrauca.

D destroy 04.08.2009

es papiirus nokaartoju juulija saakumaa, veel tagad gaidu kad zvaniis

M milicis 04.08.2009

Es nokārtoju jūnija sākumā. Arī gaidu piedāvājumu. No viena nācās atteikties, otru viņi paši nopūdelēja. It kā sākumā vajadzēja, bet beigās vairs nevajadzēja. Gaidīšu trešo:-)

K Kriminālpolicists 06.08.2009

pie Origo man viņi izdalīja reklāmas flajeri. ne nezinu, es neticu nevienai firmai, jo visi meklē tikai uzvārīšanos.
labāk meklēt caur eures mājas lapu jeb NVA. Un tas ir bezmaksas. Katru dienu simtiem jaunu sludinājumu.

M manki 07.08.2009

firma ir žuliki darbs teiksim pārstrādes rūpnīcās nakts darbs netiek apmaksāyts maksā kā dienā minimumu 5, 8 paundi stundā mīnus 11%- ligumu jūs sledzat nevis ar darba devēju bet viņiem -pasi priekš houm ofiss kārtošanas savāc uz kā paši saka trim mēnešiem vispār saprotu ka ir vēl atseviška līgums par konkrētu naudas summu no darba devāja UK kas šai firmai maksā par to ka tu strādā un šī tevi apkāš kā var naktis nemaksāt vairāk nu kaut kas nav riktīgi ar naudām un samaksām un tev pat nav līgums ar darba devēju neuzkeraties

M Mikelis 08.08.2009

Cik zinu viss ir OK. masas virs Latvija mekleja 500 cilvekus prieks taa.
Nekada krapshana itka nav.

M Marko 10.08.2009

Sveiki!

Vai kads, var padalīties pieredzē par šiem, vai labi, vai slikti?
Gribas apjautāties, kadam caur epastu!
Man liekas tīri normāls piedāvajums. ja ņem vērā, ka neko neiekasē + visu izdara, domājiet, ka viņiem par darbu nevajag kaut kādu atalgojumu?!

Rakstiet, gan pozitīvas, gan negatīvas atsauces uz šito kantori!

A agnese 10.08.2009

Nu, ja aizbrauc uz firmu atkārtoti ar vēlmi slēgt līgumu, tad jau prasa lielu naudiņu par iekārtošanu, ko it kā atvilkšot no algas ap 180 la. Dod kredītu. Bailes uzrauties. Lūdzu atsauksmes.