SIA Priežu ciems visnīca Enkurs - nemaksā algas

Nestrādājat uzņēmumos, kuriem ir kāda saistība ar Haraldu Bikovski, viņš nemaksā algas. Šie uzņēmumi ir SIA Priežu Ciems ( viesnīca Enkurs) SIA Zemes un pilis ( Riga student Hostel) un Riga Royal hostel. Viņš ne vien neuzskata par pienākumu maksāt algas, bet atļaujas pret darbiniekiem izturēties necienīgi.
Lūdzu atsaukties cilvēkus, kas šajos uzņēmumos ir strādājuši un cietuši no Bikovska ļaunprātīgas rīcības nesamaksājot algu, rakstot uz [slēpt]@inbox.lv

B

A andris 14.05.2009

Apliet ar benzīnu un aizdedzināt...

M mika 14.05.2009

Pagajušājā gadā es biju uz darba parrunam viņā hostelī kas atrodas vecrīgā(Riga student Hostel)) es runāja ar viņu un vēl vienu meiteni, laikam menedžere, solija 400 lv menesī. Bet man no pirma iespaida nav iepatika ta vieta. Tā sieviete, veda sev ļoti divaini, kabineta seža vēl kadas sievietes, kuras bļauja stārp sev. Vēl ss.lv vienmēr ir sludinājumi ka nepieciešami administrātori uz Enkurs un hostel.
Bet pašo galveno, kāpēc es atteicas no darba. Ta sieviete ļoti nervozeja kad viņš teica ka es varu sakt darbu. Viņa paprasija tel. Nr mana bijuša darba devēja, lai saņemt visu informāciju par mani. Tagad viņi raksta ka cv jābūt atsauksmes no pedēja darba vieta. Un vēl lējā atrodas strip night club.

F fiki 14.05.2009

vinjs vispaar nemaksa algu?

B BAIBA 18.05.2009

Pilniiga kraapnieku banda!

Neiesaku nevienam pienjemt shii uznjeemuma darba piedaavaajumua, ja vien neveelaties straadaat par velti un gala rezultaataa vel tikt ar pistoli pie deninjiem pieliktu patriekti vai pashi neiztureetu ilgstoshu straadaashanu bez atalgojuma un aizietu, par ko priekshnieciiba tikai priecaatos, jo vareetu mekleet naakamos pretendentus.

Piemeeram viesniicu vinji izremonteeja par baltu velti. Darba liigumus ar straadniekiem sleedza kaut kaada kreisaa firma (kaadas pielajuju zemes un Pilis iipashniekam ir n-taas, nu protams visas regjistreetas uz citu personu vaardiem), sajaucot nosaukumu un regjistraacijas numuru.

Nu ar vaard sakot sheit noteikti interesants darbinjsh buutu arii valsts instituucijaam, jo tik atklaati nodarboties ar kraapnieciibu ir nepieljaujami. Taapat neiesaku arii izmantos shiis viesniicas pakalpojumus, ja jau tur darbojas tik negodiigi cilveeki, kas zin kaadus pakalpojumus vel piedaavaas un kaadu reekjinu piestaadiss!!!

J Juris 18.05.2009

Ari es veicu tur nelielu darbiņu, tagat jau tris menesi meiginu dabūt solito atalgojumu. No sakuma biji solijumi, pec tam viņš ignoreja, un beidzot Harads Bikovskis paziņoja ka ja turpinašu traucet viņa mieru ar savam necilam prasibam - tikšu sakropļots. Sveiki deviņdesmitie gadi?

Mamma 18.05.2009

Haralds= kraapnieks?

L Lala 17.07.2009

Jā...Haralds Bikovskis ir īpašs gadījums...domāju, ka Artūra Kaminska nāve (atrasts mežā sadedzināts) ar viņu ir cieši saistīta, jo Artūrs bija viņa rokas puisis un darīja visu, ka Haralds lika!!!:(

Noteikti padomājiet divreiz pirms sāciet ar šo briesmoni sadarbību...ceru, ka viņš ņems nelabu galu!!

G Gundega 31.07.2009

man arī Haralds Bikovskis nesamaksāja algu... aizgaju projām ar garu degunu... viņš ir nenormāli skops cilvēks... nebojajiet savu dzīvi iepazīstoties ar viņu.. turieties pa gabalu no ši te cilvēka...

Z Zinulabaak!!!! 05.08.2009

LALA 17-07-2009! Tādi murgi! Savējie zin, ka nekas tāds nav iespējams! Ceru, ka policija pēc IP adreses atradīs to nenormālo, kas šo rakstīja!
Ar tādām lietām nejoko! Cieniet aizgājēja piemiņu!

R Ruruu 18.04.2010

Haralds tagad ir sācis jaunu afēru - no viesnīcu biznesa uz kokmaterialu uzpirkšanas biznesu pārmeties - SIA LIRA - nekādā gadījuma nesadarbojieties - ZAGĻI!!!

A anonīma 05.07.2010

vēlos bridināt, ka agrakās viesnīcas nosaukums Enkurs ---čaka ielā nomainīts pret ---hotel Romantic.esiet uzmanīgi.arī attieksme un apmaksa par istabenes darbu nav mainījusies!!!

I Ieva 22.09.2010

Silti iesaku visiem uzmanīties no šī krāpnieku kantora un nevienam neiesaku apmesties šajā viesnīcā. viss kas rakstīts ir taisnība.

* ********** 14.01.2011

Gribeju pastastit, ka si persona Haralds Bikovskis ir izmantojis mani ari seksuali!
atkartojot to vairakkart!saja viesnica vairs nestradaju jo ir manijusies mana dzive uz labako pusi
man vienkarsi pirmstam nebija kur iet tapec ari te stradaju pirmstam!

P pepe 06.02.2011

izskatas ka shitam pritonam ir gals !!!