www.sudzibas.lv hostings nekvalitativs pakalpojums

hostings - nekvalitativs pakalpojums

Ieraudzīju reklāmu, ka itkā lēts hostings http://area.lv/lv/hostings
bet bija tākā aizdomas, ka pakalpojuma kvalitāte varētu būt attiecīga samaksai, kas principā ir par velti.
Bet nu gribējās paprovēt.
Tā nu arī, bija, pirmkārt viņi manu mājas lapu lika virsū kādu nedēļu, par ko protams bija jāmaksā papildus.
Tas uzlika, bet lapa vērās vaļā labi ja 4 no 10 reizēm.
Kaut ko tur remontējot utt. bet tad padod zinu ka remontee nevis neliecies ne zinis.

Neiesaku nevienam šo kantori, tikai vienam galvas sāpes. Un pie tam vēl beigas tur nodīra naudu par visadiem citiem papildus pakalpojumiem un galā sanāk darģāk nekā parasti pa ~7 Ls

J

iDmore 13.01.2011

0.75Ls ir pietiekoši dārgi, vismaz es tā uzskatu.. Un ceņšoties ietaupīt uz cenu, VIENMĒR liec zem riska kvalitāti.. Ar to ir jārēķinās.. Un vispār, cik man zināms, tad hostinga pakalpojuma sniedzējam nav nekas jāliek par hostinga maksu.. Viņš piešķir lietotāju / paroli un pats brīvi rīkojies..

MacBeton 19.01.2011

Ja pats ir pa stulbu to izdarīt tad loģiski ka tas būs maksas pakalpojums!
Nevajag pļūtīt tuftu ja pats neko no tā visa nejēdz. Kas teu riepas ar montē un benžu lej tavā vietā? Pakaļu ar tualetē atslauka cits?

D dwl 09.02.2011

Nu nez vai var piekrist sūdzības rakstītājam...arī es biju hostinga meklējumos, jau nedēļu lietoju area pakalpojumu(nav ne mazāko sūdzību + cilvēki palīdzēja visu sakārtot un izskaidrot, jo pats neesmu nekāds datorģēnijs) iepriekš man bija gan nano.lv, gan hoste.lv, kas ir pilnīgi nožēlojami kaktu kantori - supportu sazvanīt nevar, ja arī kādreiz tas izdodās, tad fonā kliedz bērns vai kas tamlīdzīgs...un kas tie par pieminētajiem 7 latiem? ceru, ka tas domāts kā gada maksa?

I inguss 02.03.2011

Man ir vairākas mājaslapas un tāpēc izlēmu izvēlēties www.area.lv piedāvājumu, kurš izskatījās pievilcīgs zemo cenu dēļ. Sevi reklamē kā kvalitatīvākais hostings Latvijā uz ko arī naivi uzķēros, jāatzīst, ka pēc vairāku nedēļu pārdzīvojumiem varētu teikt ka ir arī nekvalitatīvākais un nestabilākais Latvijā, ko par tādām cenām varēja jau arī gaidīt.

Visas manas lapas strādāja ļoti nestabili - vienu minūti vērās normāli, otru bremzēja vai vispār nevērās. Visu laiku kaut kādi mistiskie kļūdu paziņojumi par problēmām ar datubāzi utt. utt. Palīdzības telefonu sazvanīt varēju apmēram vienu reizi no 3 mēģinājumiem, parasti solīja atzvanīt vai arī teica, ka "pētot problēmu".

Secinājums - neiesaku, jo iegūsiet tikai galvassāpes un iztērētu laiku. Arī naudu, ko samaksāju gadu uz priekšu man neatdeva...

K Kristīne 03.05.2011

area.lv ir labs un pārbaudīts hostings un tehniskais atbalsts ir visu diennakti, ja kādas neskaidrības vai problēmas atrisina to zibenīgi. Neprasa papildus samaksu par mājas lapas izvietošanu uz hostingu vai pārcelšanu no cita. Cenas tādas kādas ir mājas lapā norādītas un ne kapeiku vairāk. Lapu atvēšanās notiek pietiekoši ātri, ko nevarētu teikt par nano.lv hostingu, kas ir stingri dārgāks, lēnāks un tehniskais atbalsts . . . pēc kādām 3.dienām atbildēs.
Secinājums viens par augstāk citēto apgalvojumu . . . nav mēģinājis izmantot area.lv hostingu. Un runā runāšanas pēc. Tādus ir jāsoda!

N NaurisR 14.05.2011

Kāpēc area.lv īpašnieks Mārtiņš Jankovskis raksta par savu slikto hostinga firmu slavinošus komentārus zem vārdiem Kristīne un citiem? Piedod, bet area.lv (vai areait.lv) lietoju 3 mēnešus un viņš bija ļoti slikts, neiesaku nevienam. Samaksāju par 6 mēnešiem uz priekšu. Lapa negaja un prasīju naudu atpakaļ, kuru protams man neatdeva, tāpēc lai jau viņi aizrijas un aizvācos prom ar visiem saviem datiem. No tā laika ko pie viņiem hostējos, katru otro dienu mana mājas lapa negāja. Tur bija pliks html un ja gāja, tad lādējās 30sec. Tas ir normāli, ka pliks html, kas aizņem pāris kb lādējas 30sec?

NEUZĶERATIES UZ ŠO FIRMU, viņi ir krāpnieki. Sliktākā hostinga firma Latvijā

V Vasja 24.07.2011

meesls shitaa hostinga firma, vipirms man datus pazaudee, bet peec tam bekapus gaadaa 2 nedeeljas un beigaas nesagaadaa. uzliku pie vinjiem savu klientu lapus gribot ietaupiit, bet beigaas jaakaunas savu klientu priekshaa, ka lapa nenormaali lago un katru 3 dienu uz kaadaam 2h neiet.

R RitaZita 09.11.2013

PIekrītu, ka Area it ir neprofesionāla un mājas lapa uz viņa servera var teikt nedarbojas vispaŗ. redzu, ka šie komentāri ir gandrīz 3 gadus veci, šodien nekas nav mainījies - viņi strādā joprojām peč tā paša principa