Par ozolkoka muciņas restaurāciju - Krāpšana

Gribu visus brīdināt: - ASHATS NIEDOLS IR MELIS UN KRĀPNIEKS, vai precīzāk - ZAGLIS !!!
Žēl, ka nav viduslaiki - tādiem ne tikai pirksti jānocērt!!!

I

š šeherezade 24.08.2009

Ko viņš ir nostrādājis, ka jācērt pirksti nost???:))))

P pufa 24.08.2009

ozolkoka muciņu par apses koka pārrestaurēja...

J Janis 25.08.2009

Pirkstus gan ir jacirt par zagshanu! Vinjsh pilniigi nelietigi izrikojas, izmanto cilveeku uzticibu, 100% aciis melojot!!

S shalle 25.08.2009

...BĻAĢJ KRPOĻI MANU AHUJENNO KOMENTAARU IZDZEESA SUKAS NAHUJ TAD ES JUUSU PISDATO ADMINISTRAACIJU ARII IZDZEESIISU NO SIIS PASAULEES PISDATAAS AHUJENNAAS HUINJAS..JAA BET KO GRIBEEJU TEIKT..AA...PAR TO LOHU-KR4 ES TEV ZOKLI NORAUSU JA TAA DIRSIISI PAR CITIEM...AHA ES VINJAM NOGRIEZIISU PIRKSTUS...JAA VAR REDZEET KA TAS PIMPIS AR AUSIIM IR SKATIIJIES "HOSTELI" ZAJEBAL BĻEEĢJ-NOVEELEET TIK SLIKTU LIKTENI CILVEEKAM KURS TIKAI SABOJAAJA KKAADU SUUDU BLJATJ VAR JAU KOMPENSAACIJU DABUUT VAI TIESAA VAI ES NEZINU BET NAHUJ JAAGRIEZ PIRKSTI...BĻE ES TEV SLOOTU DIRSAA IESPRAUDIISU UN NOMETĪŠU NO 3 KM AUGSTUMA. zajebiss SLOTAS KAATS IEIES PAURĪ BĻAĶJ VISAS SMADZENES SĶĪDIIS :D:D