Meklēšanas rezultāti

Hoste.lv - Naturāli melo un māna klientus ( Komentārs)

Krāpnieks gan !!! Pieder un darbojas : TERE.LV, DIGITO.LV, PIEDZIVOJUMI.LV, HOSTE.LV, (pieder: SIA Digito un SIA Tere ) ... visur figurē viens krāpnieks - Raimonds Šūpulnieks(1985.g.) kurš tā turpinot drīz paliks bez dažiem locekļiem!!! NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEIESAISTIES LIETAS AR Raimondu Šūpulnieku. PĀRBAUDĪTS, GADU GADIEM ATROD KĀ NO CILVĒKIEM IZKRĀPT NAUDU NESNIEDZOT APSOLĪTO PAKALPOJUMU. UZ E-PASTIEM NEATBILD, VISI TELEFONA NR.IZSLĒGTI !!! p.s. NEESMU KONKURENTS VAI KAUT KĀ TĀ !!!

Piedzīvojumi.lv - Krāpnieks un melis/Raimonds &Scaron ( Komentārs)

V VanDeBo 11.11.2015
Komentāri 15 Ceļojumi

Hoste Hostings - Pakalpojuma kvalitāte ( Komentārs)

Identiska problēma!!! Krāpnieks !!! Pieder un darbojas : TERE.LV, DIGITO.LV, PIEDZIVOJUMI.LV, HOSTE.LV ... visur figurē viens krāpnieks - Raimonds Šūpulnieks(1985.g.) kurš tā turpinot drīz paliks bez dažiem locekļiem!!!

Hostelis - Servis iespārda ( Komentārs)

Latvijā ir daudz Krievu turistu un stradajot HOSTELI vai citā viesu sagaidīšanas sfērā, jums OBLIGATI jazin gan LATVIEŠU, gan KRIEVU, gan ANGĻU un nepizģi par to, ka jums nav jazin svēšvalodas

Hoste.lv - Naturāli melo un māna klientus ( Komentārs)

Kā tēma par hostingu, tā komentē vai nu konkurenti vai firmas darbinieks... :... Sazvanīties tiešām grūti, bet arī aizņemts nav... Ar piekto zvanu darbdienā sanāca. Par DNS, labi, pierunāji, kaut arī viņu cPanel neuzrādās (nestrādā) servera IP. Var ar SMTP, bet tad tikai ar atsevišķu e-pastu, lai klienta biznesa e-pasta parole nebūtu pieejama programmētājam. Labs ir, dzēsīsu šo atsauksmi... kaut arī hoste nolažoja atslēdzot mail() un es saprotu, ka nav par to brīdinājuši klientus...

Hoste.lv - Naturāli melo un māna klientus ( Komentārs)

Lietoju un nesuudzos, vieniigi traucee, ka zvanot dazhreiz ir aizņemts. Imula laikam nekad nav ielogojies viņu cpanel, jo tur man noraadiitaa ip adrese atrodas Latvijaa :D :D Varbuut viņiem DNS staav aarzemees, iespeejams DDOS uzbrukumu droshiibas deelj. Man pirms tam bija hostgator un tur arii bija mail norubiits, bet uz hoste arii iipashi netraucee jo rokas no pakaljas neaug un uztaisiiju ar smtp paroleem.

Hoste.lv - Naturāli melo un māna klientus ( Komentārs)

Nu tā ir, klients jau nezin šīs lietas un es kā webmasters pagaidām tikai pasaku kāda situācija. Lai priecājas kamēr viss šķiet normāli... Cloudy - ne tas risinājums priekš parastas weblapas, - pietiktu ar kvalitatīvu shared hosting iekš Latvijas.

Sia Area It - Visnevērīgākā attieksme EVER ( Komentārs)

Visnevērīgākā attieksme EVER Dīvaini... Pie area.lv hostēju lapas jau kādus 2 gadus. http://www.uptimerobot.com/ regulāri pārbauda vai lapa nav downtime. Downtime vidēji ir kādas 2-3 reizes mēnesī (uz 5 - 10 min) un cik redzu, tad tie downtime ir nakts laikā. Varbūt viņi lapas hostē uz dažādiem serveriem, tāpēc vieniem ir normāli, citiem galīgs sviests.

Sia Alpha personal - krāpšana ( Komentārs)

Apžēliņ, cilvēki, te ir pilns portāls ar sūdzībām par Alphu, bet, nē, atkal un atkal kāds uzraujas. Mācieties valodas, brauciet un paši meklējiet darbu caur vietējām aģentūrām, dzīvošanu sākumam var "nobukot" kādā hostelī caur booking.com. Nu, naudu sākumam vajadzēs.

Big Bed Hostel - Krāpšana ( Komentārs)

Par šo Hosteli varu teikt tikai to sliktāko. istabiņās tur nav gaisa, lai mazajā telpa dabūtu gaisu ir jātaisa caurvējš. Brokastis smieklīgas 1 ābols 1 cepum paciņa un 1 banāns. Administrātori pārguruši jo viņiem jāveic menedžera darbs. Apkopēja tāda paša krāsa.

Big Bed Hostel - Krāpšana ( Komentārs)

Šis ir lieliskākais hostelis kāds jebkad redzēts, gultas veļa, tēja kafija, dušas, wi fi, virtuve viss iekļauts cenā un cena ir sākot no 7 eur, kur vēl Tu Rīgā vari palikt par 7 eur ? gadā veiksmīgi apkalpojot tik daudz cilvēkus, nav brīnums, ka kādam procentam būs sūdzības, tas ir normāli, par viesnīcu Latvija citi raksta, ka galīgi garām un labāk uz turieni nebraukt ..

R Rafaello 02.05.2014
Komentāri 7 Viesnīcas

Caviar Agency - Negodīgs darba devējs ( Komentārs)

ari es aizbraucu no sii kantora pirms pusgada, un pilnigi tas pats, tikai ne pie legzdina, bet caur irinu . pastradaju fabrikaa 2.5 nedelas, un pec tam man piedavaja tiriit klozetus.neiesaku nevienam. samaksaju tos pasus 500 euro, un par hosteli, 700 eu.nebrauciet, uzmetiis juus.

Caviar Agency - Atsauksme ( Komentārs)

ari es aizbraucu no sii kantora pirms pusgada, un pilnigi tas pats . pastradaju fabrikaa 2.5 nedelas, un pec tam man piedavaja tiriit klozetus.neiesaku nevienam. samaksaju tos pasus 500 euro, un par hosteli, 700 eu.nebrauciet, uzmetiis juus.

Sattva Recruitment - kurjera darbs Vacija ( Komentārs)

idioti, cik var teikt ka braukt vajag tikaj pasam. atbrauc, panem istabu hosteli un ej meklaet darbu (piemeram DHL, DPD, UPS). ja esi vaditajs professionals un zini valodu, tad panems uzreiz !

www.hoste.lv - nekvalitatīvs pakalpojums ( Komentārs)

Pusgadu atpakaļ no hoste.lv imigrēju prom uz citu lēto LV hostinga kantori, jo man apnika, ka džeki nespēj gada laikā, ko biju viņu klients, savākt savus PHP Extensions, kas meta kļūdu miljonus log failā, un Joomlas lapas vispār negāja. Apnika lūgties un strīdēties - nu ja nav tad nav.

Hoste.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Lietoju hoste jau kādus 2 gadus.. it kā nekad nav bijušas problēmas ar komunikāciju

Spa Ezeri Hotel - Drausmas ( Komentārs)

Diemžēl, jāpiekrīt! Viesnīca nedaudz atgādināja HOSTELI. TV maziņš, divas mazas gultiņas, dušas telpā smirdēja pēc sasmakuša ūdens. SPA darbiniece ne īpaši laipna. Brokastis +/- kā visur, kafija gan nebaudāma. Pie normālas kafijas vajadzētu piestrādāt - viens no noteicošajiem rādītājiem par uzņēmumu. Pirtis kā pirtis, baseins normāls - nekas īpašs. Cenas SPA centrā diezgan augstas. Kupons kā dāvana bija jāizmanto, bet otro reizi tur neizvēlētos atpūsties un draugiem neieteiktu. Administratore jauka!

J Jude 22.10.2012
Komentāri 35 Viesu nami

Orange Life, sia - par nesaņemto pakalpojumu ( Komentārs)

Neiesākam nevienam sadarboties un izmantot pakalpojumus no SIA ORANGE LIFE, pēc brauciena „Neaizmirstamas brīvdienas Prāga, ar Varšavas un Kauņas apmeklējumu” 17.11.2011- 20.11.2011 mēs (pārsvara visi cilvēki no abiem autobusiem) jau no paša rīta Varšava saprātam, ka šis brīvdienas patiešām būs neaizmirstamas, protams, no slīktas puses. Brauciens pilnīgi bija izbojāts, SIA ORANGE LIFE pilnīgi neprot organizēt braucienus, nekas nenotika pēc plāna (grafika), ka arī ar viesnīcu bija liela...

SIA ORANGE LIFE - Brīnišķīgs ceļojums ar jauniem pavērsieniem ( Komentārs)

Vienīgais ko izdevās saglābt no 2 lapām par pierādijumu šeit notikušajam: Sūdzība par SIA ORANGE LIFE Lasīt visas sūdzības par SIA ORANGE LIFE SIA ORANGE LIFE Publicēja: Pawa 21-11-2011 [Nosūtīt e-pastu] Neaizmirstamas brīvdienas Prāga Informācija par kompāniju: SIA ORANGE LIFE Rīga SIA ORANGE LIFE - Neaizmirstamas brīvdienas Prāga, ar Varšavas un Kauņas apmeklējumu - kuras patiešām palika neaizmirstamas no negatīvas puses. Neiesākam nevienam sadarboties un izmantot pakalpojumus no SIA...

S Skaļais 22.11.2011
Komentāri 6 Ceļojumi

www.pagezone.eu - www.pagezone.eu ( Komentārs)

Rooter aizmirsi pieminēt vēl area.lv. lielāks bērnu kantoris nav redzēts, kopē visur kur iespējams nomelnojošas kampaņas par konkurentiem. Pagezone.lv vienreiz paņēmu 14 dienas bez maksas, nepatika tas, ka lagoja diezgan pamatīgi, tagad paņēmu hoste.lv - redzēs kā būs, bet pagaidām darbojas bez problēmām.