www.sudzibas.lv Area IT Visnevērīgākā attieksme EVER

Sia Area It - Visnevērīgākā attieksme EVER

Neiesaku griezties pie SIA AREA IT. Tas ir IT hostinga uzņēmums, kas apsola izgatavot mājas lapas, uzturēt tās uz sava servera, nodarbojas ar domēnu reģistrēšanu (un pēc tam nav ne mazāko iespēju no viņiem tikt vaļā) un Interneta veikalu veidošanas (baidos iedomāties kādā kvalitātē tas tiek darīts). Viņi ir reāli uzmetēji! Darbu dara ļoti pavirši, lēni un nav nevienas garantijas, ka to izdarīs (kā tas bija manā gadījumā). Viņu darba stils - visu vilkt garumā, neatbildēt uz meiliem, cerot, ka klinetam apniks un liks viņus mierā.
Ja negribat tērēt lieki enerģiju un nepārtraukti risināt problēmas labāk

R

A AK79 09.11.2013

Kaa tad nevarat tikt no vinjiem valjaa, ja vini izliekas par aarkaartiigi aiznjemtiem un nekomunicee?

R RitaZita 10.11.2013

Vairākkārt esmu teikusi viņiem, ka gribu pārtraukt visas saistības, bet viņi to ignorē un man joprojām par domēnu jāmaksā viņiem. Arī šobrīd mājas lapa nedarbojas un es esmu reāli nikna uz šo uzņēmumu. TOTĀLS SVIESTS!

A Andris Treijs 28.03.2017

Man tāda pati problēma.
Samaksāju par hostingu avansa rēkinu, bet piekļuvi tā arī neiedeva, un naudu arī neatdod, saka ka mans hostings pieder citai firmai!
Uz telefona zvaniem neatbild, epastiem arī.

A area_shit 17.02.2015

Pie Area IT neiesaku turēt lapas. pēdējā laikā serveris nobrūk un lapas pazūd. Nerunājot par viņu uzlaboto support. Uz visiem jautājumiem sūtīs jūs tur kaut kur uz cpanel. Ja nemāki, tad maksā 25 euro + PVN stundā. Bet cik ilgi tad būs nevar pateikt. Jo viņu vainas dēļ divas dienas lapa nestrādā. Palīdzību jau gaidam otro dienu.
Uz telefona zvaniem neatbild. Aizbraucu uz viņu biroju Miera ielā, un ko es redzu - offisa ta nav. Tā kā ja jums vajag pabojāt sev nervu sistēmu - Area IT ir to vērts. Pa naktīm mierīgi nevarēsiet gulēt, ja pienāks brīdis, kad tiešām vajadzīgs būs atbalsts.

A Andris 21.03.2015

Dīvaini...
Pie area.lv hostēju lapas jau kādus 2 gadus. http://www.uptimerobot.com/ regulāri pārbauda vai lapa nav downtime. Downtime vidēji ir kādas 2-3 reizes mēnesī (uz 5 - 10 min) un cik redzu, tad tie downtime ir nakts laikā.
Varbūt viņi lapas hostē uz dažādiem serveriem, tāpēc vieniem ir normāli, citiem galīgs sviests.

S str3iks 01.05.2015

Es arii varu teikt to pashu. Lietoju pie vinjiem hostingu un tas ir sliktaakais pakalpojuma sniedzeejs pasaulee. Lapas visu laiku gljuko un nestraadaa, kaa ari klienta atbalsts nereagjee. Peedeejais kronis visam bija, kad vinji kaut ko darot serverim bija izdzeesushi manu lapu, bet atjaunot nevareeja, jo bekaps kaut kur pazudis. Super, tagad man jaataisa pa jaunu.
Suuudi vinji ir.

V veselība 01.05.2015

Man arī pazuda lapa, bet ļoti ātri visu salaboja (Uzreiz sazvanīju). Pat izdarīja visu ko vajadzēja - bez kaut kādas papildus maksas. Jau 2. reizi palīdzēja un ļoti operatīvi. Pagaidām, kamēr esmu pie Area, neko sliktu nevaru pateikt. Katram savi viedokļi.. Citi ir neapmierināti ar auto servisiem, ārstiem.., bet cits slavē..

I Internetveikals 15.12.2019

Vienmēr visiem gribas visu ātri . Pieraduši iet un tikai tarkšķēt. Man pie viņiem ir internetveikals jau vairāk kā 4 gadus. Ja lietai pieiet objektīvi un galvenais godīgi, tad cepuri nost AreaIt komandai. Patiešām nopietnos gadījumos nekad nav atteikts.Viss tiek sakārtots. Pat nakts laikā! Vienmēr sasniedzami e pastā! Nešķiro vai pats vainīgs vai sistēmā gļuks. Naudu par to neprasa. Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa šeit neapmierināto paši savā dzīvē citiem par velti neko nedod! Ir normāli ja uzņēmums vēlas samaksu par papildpakalpojumiem. Protams ir indivīdi, kas grib visu par velti. Mūsu problēmas ar lapām mēdz būt lielas un nopietnas un mūsu ir daudz. Arī veikalā jūs "neapmierinātie" stāvat RINDĀ pie kases! Pirms pieņemat kādu lēmumu salīdziniet hostinga piedāvājumus, arī cenas.