www.sudzibas.lv Area IT Sliktaakaa atieksme jebkad un jebkur

Area IT - Sliktaakaa atieksme jebkad un jebkur

Shis uznjeemums ir vienkaarshi aarpraac,kad man vajadzeeja vinju pakalpojumus,uzreiz tik atveerti bija,naac tikai naac un izdariisim,bet pakalpojumu sniegshanas nosaciijumi bija ja paarieshu uz vinju hostingu,ko protams arii izdariiju jo man nebija svariigi kur hosteet savu lapu. Samaksaaju pat 6 meeneshus uz priekshu par serveri,jo citu iespeeju vinji pat nepiedaavaa.Ir jau pagaajushi teju vai 2 meeneshi,bet man vajadziigo pakalpojumu ko vajadzeeja,joprojaam nav izdariijushi,pat uz katru manu nosuutiito epastu vinji atbild 3-6 dienas,nu tas nav normaali manaa izpratnee,vinji pat nepiedaavaa iespeeju sazvaniities ar vinjiem,lai vareetu kautkaa to lietu paatrinaat. Tikai sola un sola,bet ne par mata tiesu neko nav darijushi. Peec 6 meeneshiem div reiz nedomaajot nomainiishu hostingu,un neiesaku nevienam ar vinjiem ielaisties,ja negribat par velti naudu izsviest un savu daargo laiku izniekot

C

S smīkņa 14.01.2014

Un kas tas ir par pakalpojumu?

C casino 14.01.2014

Tas nebuutu tik svariigi, lieta ir taada, ka vinji nenodroshina savus pakalpojumus kurus publicee un reklamee.Nemaz nerunajot par to ka neatbild uz epastiem, ja arii atbild peec vairaakaam dienaam, tad attaisnojas un sola ka driiz, un taa jau gandriz divi meneshi

E edgar21 07.07.2014

Diemžēl mums ar viņiem arī ir pēdejā laikā visādas problēmas, mājas lapa nestrādā, kā arī jau daudzas reizes emails arī izdomā brīvdienas paņemt. Vienu vardu sakot - sūdains kantoris. Jāskatas ir labaki piedāvajumi, kā arī gribu pabrīdināt topošus šī uzņēmuma klientus, nemakšajiet uz priekšu, labak maksāt par mēnesi, bet toties tiem kre... dot iekšās vislaik. Par laimi mainīsim hostingu, lai no šī kaktu kantora tiktu prom.