www.sudzibas.lv Hoste Hostings Pakalpojuma kvalitāte

Hoste Hostings - Pakalpojuma kvalitāte

Hoste.lv ( SIA Digito) kas sniedz hosting pakalpojums/mājas lapu uzturēšanu kādu laiku "strādāja" ciešami/labitad sākās atbalsta nolaidība ļoti daudz kļūdu sistēmā epasti negāja katru otro dienu, mail() funkcija atslēgta, ar to visus web risinājumus nācās "uzlabot" un radās lieki darbi, bet tagad džekus vispār sazvanīt nevar, uz epastiem neatbild, nesen atnāca paziņojums par visiem domēniem kas stāv pie viņiem no nic.lv kad vairs nevar viņi viņus apmaksāt jo nav laicīgi nomaksājuši un saistības izbeigtas. Rakstu lai atgriež naudu jo par domēna vārdiem dažiem bija samaksāts atbildes nav ! Visi, kas lasa nemaz nedomā pie šiem griezties ja grib kvalitāti un stabilitāti.

K

V VanDeBo 11.11.2015

Identiska problēma!!! Krāpnieks !!! Pieder un darbojas : TERE.LV, DIGITO.LV, PIEDZIVOJUMI.LV, HOSTE.LV ... visur figurē viens krāpnieks - Raimonds Šūpulnieks(1985.g.) kurš tā turpinot drīz paliks bez dažiem locekļiem!!!

A Atis Le 26.01.2016

Pilnībā pievienojos.
Kādu gadu atpakaļ vēl varēja nosacīti pieņemt, bet šobrīd pat zemā maksa nesedz nenormālības.
Diemžēl esmu apmaksājis 3 gadus uz priekšu. Neiesaku šo "kantori". Nerisina problēmas, neatbild uz e-pastu.