Pasažieru vilciens - Apkure

Jau vairākas ziemas pēc kārtas vilciena reisā Tukums2-Rīga un atpakaļ netiek nodrošināta normāla apkure. Kad brauc Tukuma virzienā, tad apkuri ieslēdzas tikai Ķemeru vai Smārdes stacijā (3-4 pieturas pirms gala stacijas) un braucot uz Rīgu apkure tiek ieslēgta tikai Zasulaukā. Visu ceļu jāsalst un tad uz pašām beigām kurina tā, ka pie radiatora nosēdēt nevar..

13.02.2019

V

ramona 13.02.2019

Ķipītī, hostelī Rojā, vispār nesilda. Tev vismaz pusceļā ir siltums. Necel paniku.

T Turkey901 13.02.2019

Varat nopirkt auto un sildī pēc sirds patikas, ja nevarat atļauties, tad nekas cits neatliek kā iespiest asti starp kājām, sēdēt mierīgi un nekunkstēt.

A Asdfg2 14.02.2019

Es saprastu šādu komentāru, ja braukšana vilcienā būtu par brīvu, bet cilvēki maksā naudu, kāpēc lai viņiem būtu visu ceļu jāsalst?

J Janis347 14.02.2019

Tieši tā! Jāsalst! Un zini kāpēc? Tāpēc, ka tā ir Latvija nevis Eiropa.

ramona 14.02.2019

Tas viss ir sviests. Es ar braukāju ar vilcienu. Nav tur auksts, bet karsts paliek gan, kad ieslēdz siltāku gaisu un esi pie radiatora. Bet uzsildìt tak vajag, jo ir tak gudrie, kā Vickii kam viss slikti.

A Asdfg2 14.02.2019

Kāpēc palasot komentārus pie sūdzībām vienmēr ir šie, kas raksta, ka bezmaz vai cilvēkiem jāpriecājas, ka vispār ir iespēja kko iegādāties vai saņemt kādu pakalpojumu, un tiesības sūdzēties un čīkstēt nav nevienam. Ir 21. Gs. Cilvēki maksā par precēm un pakalpojumiem naudu, un bieži vien daudz vairāk nekā tā prece vai pakalpojums ir vērti, nu tad kāpēc viņi nedrīkst pasūdzēties, ja kaut kas neatbilst gaidītajam.. Ta nu gan arguments - tāpēc, ka te ir latvija. Dēļ tādiem kā tu, kas tā runā un samierinās, ka visi uz galvas, latvijā tāds bezpriģels arī notiek. Bet nu vieglāk jau ir pie visa vainot valdību vai valstī... Sorry, bet dusmu uzsita..