LVHOSTING - Krāpšana.

Tātad, visi kuriem ir nopietni plāni, vai kuri vēlas vienkārši uzturēt majas lapu pie laba hostinga, tad izvēlēties EXG, CSH, LHC.
Jo šis saucamais ''Lvhosting'' kura īpašnieks - Oskars Kelmers. Ir krāpniecisks hostings par kuru izkrāpj tikai naudu!!
Manam paziņam bija tā - Viņš paņēma 5 serverus + web vietni pie šī hostinga! Jāmaksā bija 9.99 Ls mēnesī!
Paziņa samaksāja 8 Ls un pateica, ka pēc 3 dienām samaksās pārējos 2 ls hostings piekrita! Tad nu viņš saņēma serverus un nākamajā dienā tos atslēdza! Jautāja kapēc, viņš teica, ka neko nezin, un pasutija viņu talak! Tad nu šoreiz mana problēma - Pasūtu serverus, prasu kad būs gatavi! Lvhostings atbild, ka pēc 2-3 h pēc rēķinu apmaksas! Tad nu domaju, ka japaņem, jo vel nezinaju, kāds patiesībā viņš kretīns! Tad nu samaksāju un gaidu, paiet 3 h viņš man uzprasa, kāds nosaukums! Es pasaku ***.lv
Tad nu gaidu, gaidu nevaru sagaidit saku davaj uztaisi viņus atrak, man tulit beigsies otrs hostings, man grib slegt viņu nost, jo pareju pie jums! Tad nu viņš pazūd un nu jau 3 dienas neatbild skype, bet draugiem.lv sēž un citiem lietotājiem atbild! Tādēļ iesaku jums nezimantot šī krāpnieka piedāvātos pakalpojumus, kaut gan tie ir lēti, bet tā pat neko pretī nesaņemsiet! Kad runa iet par naudu viņš atbildēs, bet nu kad prasu pieejas un serverus tad neatbild! NEIZMANTOJAT ŠO HOSTINGU! KRĀPNIEKS!!!

W www.LVHOSTING.lv 28.11.2011

Tātad, sāksim ar to, ja reiz tik gudri runā šeit, varbūt pasaki savus datus, lai varētu ar tevi sazināties, jo nu sāk nedaudz pieriebties jau šitie bļāvēji, kuri saka, ka viņi esot apkrāpti. Interesanti gan, kāpēc no klientiem ( nesaukšu tevi par savu klientu, jo tādi kā tu man nav ) man šādas sūdzības neienāk, ir iespējama kavēšanas, bet nejau tevis teiktā apkrāpšana un nedēļu gaidīšana. Un vēlreiz visiem varu pateikt, ja arī šis ir kāds kārtējais konkurentu uzpūstais nogremdēšānas mēģināums. Ar šiem nomelnojumiem Jūs pazemojat tikai un vienīgi sevi. Šāda neprofesionāla attieksme norāda vien to, cik ļoti degradēti Jūs esat un to kāda ir Jūsu domāšana kā uzņēmējam. So gribi parunāt lūdzu 27553034. Labprāt gribētu visu šo dzirdēt personīgi. Paldies.

M Mārtiņš 29.11.2011

Atvainojos lvhostingam, par šo ziņu! Tā gluži nav kā uzrakstīju!

E Eminem 11.12.2011

Tiešām piekrītu par šo hostingu ir dzirdēts tikai negatīvais! Ko lai saka, cerams ka pasaulē vairs nedzims tādu ******* kā šis! ))

M Misha 13.12.2011

Ja poljzujusj lvhostom gdeto god, i takuju * kak ti 4tota nevidal, vsjo rabotajet kak nado.. mozhet ti sam pridurok? i nechevo neumejesh, a?

J Jopp 13.12.2011

Msiha. Es esmu biznesa cilveks, un esmu pabijis pie visiem hostingiem.
csh, lhc, roolex, exg, lvhosting. tagad man liekas ka vis labakais bija csh. tad exg un tad lhc. parejie abi lvhosting un roolex ir pedejie sudi! neviens ne otrs neatbild skype, raksta, zvana vai suta e-mailus neka. toties csh un exg nepartraukti atblild, ja ir radusies problema, mes to ar siem hostingiem kopa risinam. taka drosi esmu parliecinats, ka esi tas pats lvhostings kas ari raksta, tikai no cita sagvarda. ej pakaries. tev nav ko meklet saja auditorija, ja pat nespej pastavet par savu hostingu.

M Misha 14.12.2011

A kstatje, skozhi kakoj u tebja projekt ;)

J Jopp 15.12.2011

Davaj nerunasim pa skype!
1. Neviens hosters man par to neko nedod/nemaksa/neatlais atlaides utt..
2. Es cilvekiem, lai vini nedabutu tadu apisienu ka es, iesaku citus labakus hostingus! Jo nu so hujnu nevar nosaukt par hostingu..
3.Ja gribi runat pa skype, tad sac ar to, ka iemacies latviesu valodu! man nahuj nav jaruna ar tevi, sudainais! Macesi latviski runasu! Nemacesi nerunasu! Viss. Projekts, kads ir tads ir.

I Igors 15.12.2011

Tu jau pats chaliit neesi labaaks, ko tu piepisies pie taa vinjsh runaa krieviski? Domaa, ka esi latvietis vari dirst virsuu vinjam? urods tu esi, vot kas tu esi..

J Jopp 15.12.2011

Es piepisos? Es teicu, ja vins grib runat ar mani pa skyp, tad lai macas lv valod. man nahuj nav jaruna svesvaloda, lai risinat domstarpbas. urods esi tu nevis es. suns nahuj. domaju, ka te jaraksta cilvekiem, kas risina problemu, vai sudzas par to, nevis kaut kadam ble igoram, kas te maisas pa vidu ar savu suda valodu.

I Igors 19.12.2011

Aizver muti siikais, tu te kko raksti par probleemu, bet iisteniiba tikai muti virinaat maaki.. un nepiepisies manai valodai.. Pisies latvieti uz savu Angliju un vergo.. un atmazkas te nelepii.

M muris 19.12.2011

Kādi te visi inteliģenti, taisni vai prieks!
Bet par tēmu runājot - nu ir risks ar tiem mazajiem kantorīšiem (maz darbinieku, vai vispār varbūt viena cilvēka orķestris). Prasa mazas naudiņas, bet attiecīgi arī pakalpojums var kavēties/nebūt tik kvalitatīvs. Visam sava cena. Priecīgus svētkus un mazāku kasīšanos!

A adsfgbjk 09.09.2012

LVHOSTINGS: Krāpnieki! Atdod manus 15Ls tu kropli!