www.sudzibas.lv Old City Boutique Hotel Nemaksā algas 7 mēnešu garumā visiem darbiniekiem

Old City Boutique Hotel - Nemaksā algas 7 mēnešu garumā visiem darbiniekiem

Gulami gulams un valentīna gulami pārvalda trīs viesnīcas Vecrīgā (lielas, populāras un vid un di par šiem uzņēmumiem jau ir dzirdējuši sen) .
Viesnīcas:
old city boutique hotel
royal square hotel & suites
hotel garden palace

šajās viesnīcās tiek nodarbināti salīdzinoši daudz darbinieki un, protams, viesnîcas varētu šiem darbiniekiem atļauties izmaksāt algas, ja vien īpašnieki paši vēlētos.
Kad aizgāju uz turieni strādāt, nekur nebija info par šo viesnîcu (internetā bija rakstītas sūdzības tikai par hotel garden palace un royal) tāpēc domāju, ka viss kārtībā, taču jau pēc līguma parakstīšanas darbinieki sāka stāstīt stāstus, ka šeit regulāri netiek maksātas algas. Neņēmu šīs piezīmes galvā un uzsāku strādāt, bet beigās darbiniekiem bija izrādījusies taisnība - darbinieki un algu izmaksa nav viņu interesēs.
Par nostrādātu pusgadu, esmu saņēmusi aptuveni 650eur. Viens darbinieks savu janvāra algu saņēma tikai jūlija beigās. Neesmu vienīgais darbinieks, kuram alga netika maksāta - tie bija visi darbinieki.
Papildus viņi izkrāpa līdzekļus no vsaa - saņēma dīkstāves pabalstus darbiniekiem, kaut gan visi darbinieki strādāja un pabalsti darbiniekiem nepienācās.
Stundas liek strādāt ap 180, beigās ieskaita 160, lai nebūtu problēmas di, nebūtu jāmaksā par virsstundām u. Tt.
Iesaku visiem darba meklētājiem uzmanīties no šīs darba vietas un nespert savu kāju tur ne par ko!

L LaimK 17.08.2020

Nekad nesapratīšu tos cilvēkus, kas var nostrādāt pus gadu UN NEKO NEDARĪT, bet tikai klusēt... Kā tad tu dzīvoji ar 600eur šo pusgadu?

Tā,ka uzturēja dzīvesbiedrs.
Uzņēmums solīja un solīja,domāju,ka pēc Covid kas mainīsies,bet tā nebija.

D diana_kotlarova 17.08.2020

+ pa šo laiku jau tika rakstīts ziņojums DI un VID, covid laikā darba vietu nebija tik viegli nomainīt

Работяга 17.08.2020

Uznemums tik mistisks ka to nevar atrast interneta vietne!

D diana_kotlarova 17.08.2020

Jā,šis uzņēmums nefigurēja internetā,tāpēc arī biju pārliecināta,ka viss ir kārtībā

Работяга 17.08.2020

iesaku citiem darba nemejiem kad paraksa kadu ligu lasit kas ir uzrakstits.. citadak zinas kura uznemuma strada nevis uzrakstits visi tuvakie hosteli

н НеКариньш 17.08.2020

Sieva zin ka Gulami interesējas ne par meitenem, bet par puišiem?

V vitols 18.08.2020

Es vienmēr esmu pārtraucis darba attiecības, pie pie 1. algas kavēšanās. Un protams savu nostrādāto iekšā neatstājot neparko. Iesaku tev arī tā darīt.