Spa Ezeri Hotel - Drausmas

nevienam nekad neiesaku to iestaadi! Aizbraucaam uz turieni, visi divvietiigie numurinji bija aiznjemti, bijaam rezerveejushas pusluksus... nuuuu, pa 55Ls biju gaidiijusi ko vairaak.. tv bij tiik mazinsh, ka knapi subtitrus vareeju izlasiit... gultas velja bij negludinaata, asa un sega tik mazinja, ka labi, ka kaajas vareeju apsegt...visas masaazhu proceduuras bij gar degunu, jo esot tikai divas masieres un viss pilns..ok..gaajaam uz pirts un baseinu kompleksu.. 2 pirtis, taas pashas nekaadas... baseins tik mazinsh, ka knapi vareeja papeldeet.. dzhakuzi sapliisis, viena seezhamvieta tik puuta burbuliishus laukaa..plus atradu iekshaa taadu konkreetu matu kushkji... naktii guleet nebij reaali, jo visapkaart vareeja dzirdeet kaa chiikst gultas un skanjas izolaacija bija vnk drausmiiga! Likaam ceriibu veel uz brokastiim..jaa..kaa tad-aizgaajaam brokastiis-nu ziniet vai-nav briinums, ka saka, ka Latvijaa ir neadekvaati augstas cenas.. nekas netika papildinaats, kaa ir normaalaas viesniicaas... paaris gabalinji apkaltusi maize bij palikusi, sakaltis siers..pusdaivinja tomaats..kellogs un drausmiiga kafija... Es neesmu izlepusi, bet nu par shitaadu servisu, biju vienkaarshi uz pakalajas...daudzi uznjeemeeji veel nav sapratushi, ka valstii kriize un jaaciinaas par katru klientu... zheel..

I

D dzade 27.06.2011

Esmu vairākas reizes bijusi šajā jaukajā Spa hotel Ezeri.Un patreiz gatavojos turp doties arī uz zemeņu kūri!Zinu, ka tās būs fantastiskas dienas!tur ir īpaša aura1
Vienkārši un nesamāksloti darbinieki, restorānā vakariņas bija vnk burvīgas.virtuve ir viena lieta, kas šajā viensnīcā sagādā baudu!!
arī mēs bijām puslux numurā, bet tas bija ar balkonu un skaistu skatu uz dārzu.
Sega un spilvens nav tiešām īpaši vajadzīgi un nozīmīgi, ja mīļotais cilvēks blakus.Brokastis klasisks zviedru galds-un termosā ļoti laba garda automāta kafija-to bijām jau iepriekš noskaidrojuši un paši redzējām šo aparātu savām acīm.
Spa daļā trūka administratora-laikam tāpēc, ka darba dienā mazāk apmeklētāju, bet meitene no recepcijas bija ļoti jauka.
liekas, ka cilvēki paši nezin, kur savas negācijas reizēm izgāzt.
Pie izbraukšanas bijām liecinieki nepatīkamai situācijai, kur klienti attiecās maksāt par suni, jo viņiem redz esot bijis spa.
Bet visi jau tur brauc uz spa! suns bija kā pekīnietis, ne maziņš īpaši. un recepcijas darbiniece laipni iebilda, ka tomēr pēc 2 dienu dzīvošanas numuriņā ir jūtama smaka un arī suns ir traucējis blakus luksā dzīvojošiem, jo nepārtraukti smilkstējis, kamēr viesi bija uz spa procedūrām.
Rezultātā kliente vnk pagriezās un aizgāja.
Vai tiešām nav kur atstāt suni, kad dodies baudīt ķermeņa relaksēšanos??un kur viņa staigā suni, kad iet izvest?jādomā-vai tiešām uz viesnīcas skaisto dārzu???

E eva 12.07.2011

Mēs ar vīru bijām arī Spa Hotel Ezeri paņēmām numuriņu uz d/n, mēs bijām sajūsmā, tāds klusums, baseins, dabas skati vienkārši fantastiski.Sajutāmies kā uz vientuļas salas, kur neviens netraucē .super vienkārši.
Vienīgais, kas sarūgtināja bija tas, ka brokastīs bij sakaltusi maize, tas sabojāja visu brokastošanu, bet pārējais ļoti ļoti forši:)Numuriņā matu fēns bija, ziepes arī tā, ka nav tā ka nav ar ko matus žāvēt.Gulta ļoti laba mīksta matracis kopējs nebij atsevišķais, segas 2 spilveni vienkārši ideāli, nu nezinu kāpēc citiem tik negatīva pieredze.Katram savas prasības.Nav jau tas 5 zvaigžņu viesnīca.

L ligitav 01.08.2012

Prasības tiešām cilvēkiem var būt dažādas, tāpat kā noskaņojums konkretajā dienā un vietā. "Ezeros" man patika.Bet viens gan ir skaidrs- cena neatbilst piedāvājumam.

D dinitis 15.10.2012

Mīļie cilvēki, viss, ko sjeit cilvēki raksta ir pilnīga taisnība. Arī es ar draugu un bērnu nolēmām atpūsties sjajā viesnīcā. Arprāc - spa sjausmas, viss smird pēc drausmīga hlora, iējot, jūties kā sabiedriskā pirtī, dzjakuzī saplīsis, arā baseins aizklāts, laikam nebija paredzēts peldēsjanai, tvaika pirtī smirdēja, vienīgais, saunu vēl varēja paciest. Numuriņā ne halāti, ne dvieļi, ko ņemt līdz uz spa, tie jāiegādājas atsevisķi. Numurs vēl pieņemams, bet viss pārējais traki. Un brokastis no rīta tiesjām tādas kā cilvēki raksta. Jautājums, par ko bij jāmaksā 55ls: ( ( ( (??? / mīļie cilvēki, nebrauciet uz sjo spa, ja negribat vilties. Un vispār ieteiktu atpussties igaunijā, tur viss ir augstā līmenī un par pieņemamām cenām, viss, kas tur ir pats par sevi saprotams, ir ierēķināts cenā, mēs tikai papildus par visu maksājam.

J Jude 22.10.2012

Diemžēl, jāpiekrīt! Viesnīca nedaudz atgādināja HOSTELI. TV maziņš, divas mazas gultiņas, dušas telpā smirdēja pēc sasmakuša ūdens. SPA darbiniece ne īpaši laipna. Brokastis +/- kā visur, kafija gan nebaudāma. Pie normālas kafijas vajadzētu piestrādāt - viens no noteicošajiem rādītājiem par uzņēmumu. Pirtis kā pirtis, baseins normāls - nekas īpašs. Cenas SPA centrā diezgan augstas. Kupons kā dāvana bija jāizmanto, bet otro reizi tur neizvēlētos atpūsties un draugiem neieteiktu. Administratore jauka!

Z zane4333 19.01.2013

Bijām atpūsties uz Ezeriem. Priecēja ļoti laipna apkalpošana - gan recepcijā, gan SPA, gan restorānā. PusLux istabiņai arī nekādas vainas - bija silti, bija arī tv, vanna, neizpalika arī matu fēns, gulta liela. Pirts sāka darboties agrāk nekā paredzēts, kas ļoti iepriecināja, un pat ja baseinā notiek kādu stundinu vingrošana, viss pārējais (pirtis, džakuzi, vannas) ir pieejamas. Sekojām lidzi restorāna un SPA darba laikiem un paspējām izbaudīt gan vakariņas, gan divas reizes iegriezāmies SPA. Numuriņā bija dvieļi, ko varējām ņemt līdzi uz SPA, recepcijā piedāvāja arī bezmaksas gumijas kurpes, ja gadījumā tādas tiks aizmirstas.
Brokastis ēdām laicīgi, tikko tās bija atvērušās - bija no kā izvelēties - pankūkas, cīsiņi, olas, dažādas maizes ar sieru un gaļu, kafija, tējas, sausās brokastis ar jogurtu, ievarījums, u.t.t. Varbūt ir vērts agrāk pamosties un ieēst svaigas brokastis un izbaudīt skaisto apkārtni, nevis līdz pēdējam gulēt un, atbistoši, pēdējam tikt pie brokastīm.
Esam ļoti apmierināti- mierīgi, majīgi pavadīts laiks.

Z zane4333 19.01.2013

Esam ļoti apmierināti- mierīgi, majīgi pavadīts laiks.

B barmenis 23.03.2013

Mēs neticējām, ka var būt tik daudz negatīvu atsauksmju par ''Ezeriem'', tāpēc nolēmām pārliecināties. Izmantojām Weekendbook LUX piedāvājumu ar iekļautu nakšņošanu pusluksa numuriņā, SPA kompleksa apmeklējumu un brokastīm.
Mums līdzi bija abas meitiņas / 7 gadi un 1, 8 gadi /. Normāla standarta viesnīca, normāls numuriņš un laipns apkalpojošais personāls. Par bērna papildgultu samaksāju 7 Ls un SPA apmeklējumu bērnam 5 Ls . SPA prieki gan ļoti īsi, jo darbojas no 17.00 un 18.00 jau nāca aerobikas nodarbība, kā dēļ baseinu nevarējām izmantot līdz 20.00. Tas nu tā, pieņēmam kā normu.
Kas nepatika :
* Ja piedāvājumā ir iekļauts SPA kompleksa apmeklējums, tad nu gan klientam nevajadzētu piemaksāt par halātiem, čībām un dvieļiem
* RESTORĀNS - nomainiet ar steigu nosaukumu !!! SŪDĪGA KAFEJNĪCA ar pilnīgi neēdamu piedāvājumu. Tiešām pēdējo daudzu gadu laikā sliktākais kas ir bijis. Tiek atnesta apkaltusi maize un sviests, kas ir iesaiņotajās mazajās paciņās / īsts restorāna līmenis/. Garneļu salāti no balzāmetiķī izmērcēta vesela lapu salātu ērkuļa ar virsū uzliktām trīs tīģergarnelēm un udeņainu atsaldētu garnelīšu piku salātlapu vidū. Pamatēdienā šefpavāra ieteiktā baltās zivs fileja / pangasija/ kas bija pielipusi pielipusi pie šķīvja un virsū uzspiesta zaļas majonēzes restīte :)). Kā piedevu salāti bija tās pašas balzāmetiķī izmērcētās lapas un kartupeļi mundierī / vārīti friterī apcepti kartupeļi :))/ Bērnam vistas zupa no saldētiem dārzeņiem, makaroniem, sakapātiem vistas gabaliņiem un Magi buljona. Viss kopumā MŪSDIENU LATVIJAS NEGARŠA !!! Vienīgais kas bija baudāms - dzirkstošais vīns orģinālā pudelē
* Brokastis bija klātas restorāna telpā un arī PROTAMS PILNĪGI GARĀM !!! Brokastu bufete - krūze ar citronūdeni,
krūze ar pienu, krūze ar gaiši sarkanu šķidrumu / laikam morss brokastīs :))/, viena veida pārslas, vārītas, uz pusēm pārgrieztas olas / apkaltušas/, viena veida uzgriežamā gaļa, siers un mazā māla podiņā sojas cīsiņi / jau auksti/. Un tas viss !!! Ak jā, maize arī bija.

Žēl ka tā !!!

N natalie 02.04.2013

Сервис отвратительный, заплатили 120 лс за сутки номер люкс + ингвера пакет, что такое люкс в понятии администрации ?я не поняла. массаж длительностью 1 час и стоимостью 30 латов реально был 45 минут, где остальные 15 ? тетка весом килограммов 100 делала его на все тело не сходя с места, в резиновых перчатках (меня как массажиста это сильно возмутило).единственное что стоит отметить это кухня, очень замечательная рекомендую, а в остальном, ни кому не советую туда ехать, тем более это не стоит таких денег!

B Bizuks 29.04.2013

Rezervēju nedēļas nogali Ezeros un tikai tad uzdūros negatīvajām atsauksmēm.Mani pārņēma panika, ka ieplānotais pārsteigums mīļotajam cilvēkam neizdosies.Bet tad, sakārtojot domas, sapratu, vai tad romantisku atpūtu var sabojāt, maza karbonāde, televizora pults, čīkstošas gultas blakus istabiņās, utt...Mēs taču braucam atpūsties, nevis meklēt trūkumus, jo tie taču ir visur-viesnīcās ar piecām zvaigznītēm un arī ikvienā no mums.
Apkalpojošais personāls ir izcils.Laipnā uzņemšana lika noprast-viss būs labi.Nummuriņš gaišs, tīrs, mājīgs.Pa logu skaists skats.Ista "Lauku idille un atpūta".Miers un klusums.Nezinu, nedzirdēju nekādu gultu čīkstēšanu, vai kādas citas skaņas, kas mums traucētu atpūsties, lai gan viesnīcā romantisku pārīšu netrūka.Par pirtiņām arī neko sliktu nevaru pateikt.Patika.
Vienīgi...drusku par restorānu.Cenas tiešām paaugstas.Par to cenu prasījās uz šķīvja zaļumus, salātu lapas, tomātus, gurķus-krāsainībai, svaigumam, garšas dažādībai.
Vislielāko vilšanos mums sagādāja saule:))))))Aukstais laiks un lietus liedza izbaudīt skaisto dabu, bet par to jau Ezeri nav atbildīgi!:)))))

A atpūtnieks 28.07.2013

Tā pati naudas kāsanas bedre vien ir kas 2 gadus atpakaļ bija!
Laikam saimnieks vai nu pilnīgs profāns viesnīcu biznesā vai arī viņam no savas augsprātības uzpļaut uz klientu negatīvajiem komentāriem!
Žēl, vieta smuka (gan atkal jāpiebilst, ka nolaista un nesakopta), vismaz nomainiet vecās kartona gultas un jaunu gūltas veļu uzklājiet, kā arī nebūtu slikti laiku pa laikam pārkrāsot noķepušās sienas nummurā...

I Ievuuu 01.11.2014

Bijām ar vīru uz masāžu un pirts un baseina kompleksu. Vīram bija muguras masāža 25 min. garumā, par kuru viņš bija stāvā sajūsmā, teica, ka nākamreiz ņems 50 vai 80 minūšu masāžu. Kā arī savu deva jaukā, nepiespiestā, relaksējošā gaisotne, kas valdīja visā SPA, un tas, ka pēc masāžas vīru iesēdināja mīkstā krēslā/dīvāna/gultā u pacienāja ar zāļu tēju un medu. Es pati izbaudīju saunu, baseinu, kāju masāžas baseinu. Esmu ļoti apmierināta, pirtis bija labas, baseins, lai arī maziņš, bet peldēšanai der - nebiju devusies, lai uzstādītu peldēšanas rekordu, bet gan lai relaksētos, ko arī veiksmīgi izdarīju (5 apļi pa baseinu un prom uz pirti vai kāju vannu). Bija arī džakuzi, bet grūtniecības dēļ, atteicos no tādiem priekiem. Āra baseins arī bija pieejams. Nedaudz pietrūka tas, ka halāts tika iedots tikai manam vīram, jo viņam ir masāža, man, tā kā gāju tikai uz pirti un baseinu, halātu nācās ņemt līdzi pašai, bet par to tiku informēta pa tel. jau rezervācijas brīdī, tā ka neuzskatu, ka tas būtu kas katastrofāls. Pēc hlora, protams, smaržoja, bet ko jūs cilvēki gribat- sēnītes vai nedaudz pieciest to aromātu? Un arī, hloru nejuta nemaz TIK ļoti. Patika, ka ir "sauļošanās krēsli", uz kuriem var atlaisties un relaksēties pēc pirts/baseina apmeklējuma. Kopumā esmu apmierināta, nākamajā reizē noteikti izmēģināšu kādu masāžu arī es.

A Agnese.Agnese11 05.06.2016

Sveiki!Es gribētu padalīties sajūtās pēc SPA Hotel Ezeri apmeklējuma kopā ar vīru un dēliņu(12).
Apmetāmies LUX numuriņā.

Sākšu ar plusiem+
1.LUX numurs:nekas dižs, tomēr vanna laba,gulta liela,mīksta,laba,arī bērnam bija gulta,par ko bija jāpiemkasā 20EUR, un par SPA bērnam bija jāpiemaksā 7,70EUR
2.Skats no loga kolosals-apkārtne ar burvīgu reljefu, apstādījumiem un dīķiem
3.Terase veca,nekrāsota, taču skaista pati par sevi-koka un ar sauli un skaisto skatu apkārt-2.stāvs.
4.Pusdienas no restorāna numuriņā-lieliskas.
5.Pelde āra baseinā-lieliska.
6.Pirtiņa-sauna un auksts baseins pēctam-lieliski,akmentiņu taciņas-lieliski

Mīnusi -

1.baseins laukā pieejams visu laiku, taču! Tas nepārtraukti atrodas skaļi zviedzošu meiču ielenkumā, kuras tur sagūlušas, nepeldas,bet bauda kokteiļus un nopēta, apzviedz katru, kas paiet garām.Tapēc nevarētu teikt, ka piekļuve baseinam tiešam ir jebkurā laikā, ja mēs runajam par tiešam relaksāciju.

2.Restorāna bārmenis - tāds unikums nav redzēts..... Vīrs pasūtīja vienu Mojito un vienu Margaritu. Atbildē saņema izsmejošu - varbūt vienkārši divus aliņus? Mojito uztaisīja normāli, bet margarita bija plika srūve margaritas glāzē-bez ogam vai augļiem,bez ledus gabaliniem, pilnīgi bez nekā....Tagad domāju,varbūt vajadzēja iet un nest atpakaļ...Taču negribējās troksni visu apmeklētāju acu priekšā....Bārmenim ,protams,jāprot daudz runāt un to vins tiešam darīja,taču to stulbo valodu,ko man pastāstīja par bārmeni vīrs......(es biju numuriņā)..man vairs resdtorānā ieiet negribējās.

3.SPA nosuakums hotelim-attaisno sevi daļēji. SPA pieejams daļēji un tikai 1stundu, par pārējo jamaksa loti liela cena.

Neiedziļināšos sīkumos.Taču SPA Pērnavā izkonkurē šo viens un divi.Nevienam neiesaku Siguldas Ezerus.Ak,jā, ja nu vienīgi puiši var atbraukt, lai meitenem nav vienām pašām jāsmejas pie baseina.Tur kādas 20tusēja.

D Dalius Butkus 23.10.2019

Man ļoti patika Spa Ezeri viesnīca (https://www.gribuatpusties.lv/lv/viesnica/spa-hotel-ezeri-latvia), personāls ir lielisks un pakalpojumi ir lēti

D Dalius Butkus 23.10.2019

SPA Hotel Ezeri