Spa Ezeri Hotel - Slikts serviss

Uz 02.08.2018 datumu telefoniski pasūtīju spa procedūras diviem cilvēkiem, kur administratore ieteica procedūras veikt vienu pēc otras un gaidīšanas laiku pavadīt pie āra baseina, bet, tikai atbraucot uz vietas, mums paziņoja, ka šis pakalpojums maksās 7.5 euro no katras personas, par ko iepriekš nebija informācijas, pietam plastmasas gultas nebija aprīkotas ne ar matračiem, ne dvieļiem, kad tika palūgts administratorei, vai ir iespējams saņemt matračus un dvieļus, tika atteikts, jo tie esot limitētā daudzumā, līdz ar to nebija iespēja atpūsties uz vietas, nācās pavadīt laiku parkā. Masāžas telpa bija bez ventilācijas, bija karsts, bet, neraugoties uz to, vēl tika pārklāti frotē dvieļi, kaut tā jau bija karsti. Masāžas kvalitāte viduvēja. Negaidīts pārsteigums bija, veicot maksājumu, tika pieprasīti 125 euro, kaut biju rēķinājusies ar 110, kurā vēl tika ieskaitīti klāt 15 euro par uzturēšanos pie baseina. Lūdzot atšifrēt rēķinu, tika paziņot, ka pēc pl.17: 00 esot jāmaksā vēl papildus 15 euro par uzturēšanos pie baseina. Tā kā biju ieradusies pl.16: 00, lūdzu atgriezt nepamatoti pierēķinātos papildus15 euro, bet administrartorei laikam pieklibo matemātiskie rēķini, jo tika atgriezti tikai 10 euro. Tikai pēc otreizējas lūgšanas tika atgriezta pareizā summa. Attieksme bija ļoti vienaldzīga un neprofesionāla, pat nesaņēmu atvainošanos. Lūdzu, atrisiniet šo problēmu, lai arī citiem apmeklētājiem nenāktos vilties. Gundega luka - indāne.