www.sudzibas.lv SIA ORANGE LIFE Brīnišķīgs ceļojums ar jauniem pavērsieniem

SIA ORANGE LIFE - Brīnišķīgs ceļojums ar jauniem pavērsieniem

Liels mans izbrīns bija ieejot šajā portālā 00.30 un ieraugot ka ir pazudusi aizraujošākā diskusija par šo firmu.
Šīs lapas meklētājā divas dienas bija trīs aktīvas diskusijas par šo firmu. Pēkšņi meklētājs uzrāda tikai divas :D
Iespējams ka ir kāda kļuda BET:
Orang Life pārstāvi-- domājot ka sarunājot ar sūdzības.lv par tēmas izdzēšanu kaut ko atrisinās???
Mums nav grūti tēmas turpināt, tas tikai norāda par jūsu firmas godaprātu atrisināt problēmas.

Protams atvainojos ja kļūdos bet vai SUDZĪBAS.LV nav domātas tieši tam lai izteiktu cilvēki savas pretenzijas???
Uzskatu ka ir liela nekaunība no šīs lapas pārstavjiem šada rīciba. Atkārtoju, atvainojos ja ir radusies tehniska kļūme.

S salamandra 22.11.2011

Varam pārvākties uz citiem sociāliem portāliem, jo iedzīvotājiem ir jāzin, kādas ciešanas mums sagādāja Orangelife.

L Laine 22.11.2011

Vēlos tikai pateikt, ka nav iespējams sazināties ar SŪDZīBAS.lv un pateikt, lai izdēš diskusiju!jo vi'ni to NEDARA!tādēļ, ka viņiem tā patīk!

S Skaļais 22.11.2011

Neaizmirstamas brīvdienas Prāga
Informācija par kompāniju:
SIA ORANGE LIFE
Rīga
SIA ORANGE LIFE - Neaizmirstamas brīvdienas Prāga, ar Varšavas un Kauņas apmeklējumu - kuras patiešām palika neaizmirstamas no negatīvas puses.

Neiesākam nevienam sadarboties un izmantot pakalpojumus no SIA ORANGE LIFE, pēc brauciena „Neaizmirstamas brīvdienas Prāga, ar Varšavas un Kauņas apmeklējumu” 17.11.2011- 20.11.2011 mēs (pārsvara visi cilvēki no abiem autobusiem) jau no paša rīta Varšava saprātam, ka šis brīvdienas patiešām būs neaizmirstamas, protams, no slīktas puses. Brauciens pilnīgi bija izbojāts, SIA ORANGE LIFE pilnīgi neprot organizēt braucienus, nekas nenotika pēc plāna (grafika), ka arī ar viesnīcu bija lielas problēmas, un vispār neiesākam- hostelī Little Quarter Hostel. Runājot par viesnīcu iesākam pārliecināties vai tiešam ir iekļauta summā, jo mūsēja gadījuma pēc tā kad mēs bijām nopirkuši kuponus parādījās teksts, ka par viesnīcu būs jāpiemaksā no 10-50 EURO.
Sākas viss ar to, ka autobusa nesaprotami kāpēc Varšava stāvēja 1, 5h un neviens mums neko neteica un negribēja paskaidrot, pēc, ka ieslēdz gaisma autobusa (tas bija 06.00) un saruna sakas ar to, ka visiem jāiet ārā uz ekskursiju, neskatoties ka uz to momentu vel nekas nestrādāja, pilnīgi nekas un bija tumšs ārā, ka arī pēc plāna ekskursijai bija jāsākas 08.00- 10.00 un no 10.00-21.00 jābūt bija brīvam laikam kurš galu gala izvērtam ar brīvo laiku līdz 17.00, tāpēc ka mums pateica ka autobusam ir jāstāv 9h. Autostāvvieta(kas protams bija tīri meli, un jo tālāk jo vairāk mums meloja, un jo lielāka nobīde bija no grafika). Nerunājot jau par gidu, kura mums vadīja ekskursiju Varšava!!! Atbildīga persona ar mob. num.+371 20062484 pilnīgi neprot neko organizēt, ka arī risināt problēmās, arī parejas persona no SIA ORANGE LIFE kuras braucāt kopa autobusa, kuras tikai skatījās acīs un domāja, ka samelot smaidot acīs klientiem, vai vispār neatbildēt uz jautajumiem.
Vakara pastaiga pa Prāgu, kurai bija jānotiek 18.11.2011- 21.45 nenotīkat jo viesnīca mēs bijām tikai 19.11.2011- 04.30, viss pilnīgi bija izbojāts, bet neskatoties uz to vienmēr mums teica, ka viss būs labi, bet nekas labi nebija bija viss tikai sliktāk.
Ir zināms, ka vispār šajā brauciena bija arī tie cilvēki, kuri pirka braucienu uz Varšavu uz trim dienam, bet tā, ka viņu nesavāca cilvēkus viņus pielikāt pie mūsu braucienu uz Prāgu………!!!
Brīvais laiks Kauņa 4h vieta bija tikai 1h. (tas tā īsuma, jo domājam tie, kuri šo visu izlasīja jau visu saprata par SIA ORANGE LIFE ).

NEIESAKAM SADARBOTIES UN IZMANTOT PAKALPOJUMUS NO SIA ORANGE LIFE, PILNIĢI NEPROT ORGANĪZĒR BRAUCIENUS!!!

Neaizmirstamas brīvdienas Prāga

[Sūdzības komentāri] Lasīt komentārus [Sūdzības kategorijas] Atpūta / Izklaide

Komentāri

Viss ieprieksh rakstiitais ir taisniiba!! neaizmirstamaas briivdienas tika sabojaatas. Apraksts neatbilda tam, kas bija realitaatee.

Pibildishu, ka turoperators Orangelifepasrstavji solja gidu ari anglju valodaa, bet bija tikai un vienigi krieviski, turklaat, visu celju turp atpakalj (infomaacija par tualateem utml.) komenteeja krieviski, taa kaa tie, kas to labi nesaprot, sagaadaja pamatiigas probleemas.

Ja kaads grib sev un saviem draugiem sabojaatas briivdienas, tad lai peerk Orangelife celjojumus.

Komentēja: Paula 21-11-2011 [nosūtīt e-pastu]

FIRMAS REKVIZĪTI:

Reģistrācijas datums: 13.09.2011.

Reģistrācijas numurs: 40103458308

Firma: SIA "ORANGE LIFE"

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 103-8

Parakstītais pamatkapitāls: 1 LVL

Apmaksātais pamatkapitāls: 1 LVL

Valde: Georgijs Ribalovs, personas kods 070769-10206, valdes loceklis, ar tiesībām pārstāvēt kapitālsabiedrību atsevišķi

Publikācijas Nr.: KMR00052990128812.

Komentēja: Advocat 21-11-2011 [nosūtīt e-pastu]

S salamandra 23.11.2011

Pēc šāda neaizmirstama ceļojuma var izdarīt sekojošus secinājumus:

1) vai nu firma, kas dibināta pirms pāris mēnešiem ir shēmotāji;

vai 2) neprofesionāļi, kam tūrisma nozarē nav attiecīgas izglītības.

Abos iespējamos gadījumos cietējs ir klients.

Mans draudzīgs ieteikums organizētājiem: Ja reklāmā bija norādīts, ka apmešanās ir Little Quarter Hostelī, tad pie tā arī bija jāpieturās, nevis PRIEKŠPĒDĒJĀ vakarā jāzvana un jāprasa, vai esam rezervējuši savu viesnīcu un ja nē, tad 2 h (!) laikā jāsamaksā Orangelife nauda par hosteli, par kuru šis pat nav Orangelife dzirdējis.
Man tā SMS ir saglabāta. Kur ir dzirdēts, ka ultimātiski 2 h laikā jāsamaksā tūroperatoram par hosteli?

S Skaļais 23.11.2011

Atkal ir pazudusi viena diskusija ar nosaukumu:

Labaakie
Vi'ni ir lab'akie, tik draudz'igi un for'si un nevajag vi'nus nomelnot...

Precizāk- mēģinot atvērt šo diskusiju vaļā tik ielādēta pilnīgi cita lapa:D
Orange tour parstāvji, jūsu zināšani tas neko neatrisinās. Šis gājiens vel vienu reizi pierādija to kādi jūs esat. Jūs nemākat nostāties savām problēmām pretī.

P Pawa 23.11.2011

Laikam par pašo postalu sudzibas.lv ir jauzraksta sūdzību!!!