Reitings Web lapas

Studio31.lv
25%
Takari.eu
E-Avīzi

Lindorff - nepamatota komunikācija saistībā uz parādu

nepamatota komunikācija saistībā uz parādu Lindorff jaucas citu privātās darīšanās. Saprotams, ja ir parāds, un nemaksāju pēdējos mēnešus pasakot ka man patreiz nav darba un nav par ko veikt maksājumu. Ieslēdz uzreiz tādu zāģi, kāpēc nestrādājat, cik ilgi un kā Jūs varat atļauties nestrādāt, vēl atbild redziet es nevaru atļauties nestrādāt kā Jūs.. Kāda man gar to daļa? Ja runājiet tad tikai attiecībā uz parādu, nevis uz manu privāto dzīvo. Atbildot uz manu jautājumu, vai tā ir Jūsu darīšana, par brīnumu atbild ka nav, bet turpina...

D dzordijs 17.01.2017
Komentāri 1 Web lapas

Par Lilastes mengu no delfi.lv - web klonēšana, apmelošana un apsmiešana

web klonēšana, apmelošana un apsmiešana Piedodiet par savu trulo gramatiku, bet cerams ka sapratīsiet manas sūdzības viedokli. Ir tāda lieta, ka delfi.lv lietotājs homoseksuālists Lilastes menga visu laiku mūs apsmej, izņirgājas ar cita nikiem un kloņo. Vai kāds no delfi.lv administrācija kaut kā pievaktēt to saitu? Mums tas Lilastes menga ir līdz kaklam.

SKY WEB SIA - Klienta maldināšana un darba neizpildīšana.

Firmai SKY WEB SIA tika uzticēts uzdevums pārcelt lapu no Joomla bāzes uz Wordpress bāzi. Izrunājot visas nianses, SKY WEB solījās izpildīt darbu 10 darba dienu laikā. Pēc pirmajām divām nedēļām nekas vēl netika izdarīts, pēc kā SKY WEB lūdza pagarināt termiņu vēl par divām nedēļām. Pēc divās nedēļām bija minimāli rezūltāti lapas pārcelšanā, bet atpuveni tikai 20% no visa kopējā darba. Tad sākās interesantākais, uz epastiem netika atbildēts, tas pats arī ar zvaniem. Pa retam tika saņemta...

S Sunriset 13.12.2016

AtrisinātaViaplay - Slikts serviss

Slikts serviss Velns parāvis, ieeju viaplay portālā, par kuru esmu maksājis savu sūri, grūti pelnīto naudu, gribot noskatīties jaunāko Ugunsgrēka sēriju, bet kas mani šajā portālā sagaida...Sērija jau stundu kā bijusi ēterā, bet portālā pēdējā pievienotā ir vakardienas sērija. Fui viaplay. Kāš naudu, bet pakalpojumu sniedz gausi un nepilnīgi.

Z ZentaLove 02.11.2016
Komentāri 2 Web lapas

Has.lv - Krāpnieku pastāvīga uzturēšanās vieta

Krāpnieku pastāvīga uzturēšanās vieta Sākšu ar to, ka šī ir pastāvīga krāpnieku uzturēšanās vieta. Šajā adresē ir atrodams profilu tirgus, kur, piemēram, tiek pārdoti spēļu portāla "Steam" profili, kas ir PRET paša "Steam" portāla noteikumiem. Tas ir aizliegts. Daudzi vēloties nopirkt šos profilus, samaksā par tiem un tiek apkrāpti. Nauda netiek atgriezta, profils netiek saņemts. Saitā bieži arī tiek pievienotas zagti citu personu faili un mājaslapas, kā arī citi dati. Tas viss tiek izlikts publiskai apskatei.

N NaktsPuika 30.10.2016
Komentāri 11 Web lapas

AtrisinātaIfinanses.lv - Slikts serviss

Lai izlasitu rakstu ir jaregistrejas un tad iespejams dabut 7 dienu bezmaksas iespeju lasit rakstus saita. Bet pec fakta, pec registracijas nav iespejams ielogoties. Info elektroniskais pasts nav sasniedzams. Izskatas ka saits vienkarsi ievac informaciju par jums un velak, iespekams, sutis jums, uz registreto e-pastu, visadu spamu.

D Damir 17.10.2016

Lindorff - Nepatiess parāds

Nepatiess parāds Labdien! Man ir tāda lieta! Ne no šā ne no tā šie te atļaušos teikt **** man atsūtīja kaut kādu parādu vēstuli kur es viņiem esmu itkā parādā 99.60 EUR un pluss vēl tur tā soda nauda kas kopā sastāda 163,95 EUR. Protams es nekam neēsu parādā un gribu vienkārši pabrīdināt citus. Neticiet šiem te krāpniekiem

www.vpi.lv - Krapsana, apkrapj cilvekus, iegust personas datus un izmanto pec saviem ieskatiem ka pasi velas!

Čau draugs, Esmu Pievienojies lieliskā projektā, kurā vari piedalīties arī tu! Protams, ja ir vēlme nopelnīt internetā. Ir 2 līmeņi, 1. = Tavi uzaicinātie, 2. = Tevis uzaicināto cilvēku draugi. Pelni no abiem līmeņiem , No 1. līmeņa 1.10EUR , par katru cilvēku, bet no 2. līmeņa saņem 10% no summas, par kuru viņš reģistrējas Pievienojies :) : https://www.vpi.lv/?id=registreties&inv_id=11 Reģistrācija maksā 3.00EUR ( apmaksa ar SMS )! Ieguldi 3.00EUR nopelni tik cik pats vēlies. Tiklidz esi...

P puma9887 08.10.2016

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpšana

Krāpšana Jau 3 mēnešus kā velk naudu nost vienos un tajos pašos datumos ne par ko. Profilā ieejot viss stāv uz vietas man. Plānu jau sen neievēroju, jo pārgāju uz vegānu diētu. Neiekrītiet! Tikko kā ievadīsiet savus kartes datus un piekritīsiet lietošanas noteikumiem, viņi katru mēnesi Jums vilks nost naudu vienkārši tāpat, ja arī paši nekādus līmeņus nepirksiet! Lasiet sīko druku! Īsti krāpnieki! Lai tiktu vaļā no tā būs garš ceļš ejams.

Delfi.lv - Vardarbības

Vardarbības Vardarbības (galvas ciršanas, šaušana galvā) nāves brīva video pieeja delfi.lv Bērniem psiholoģisku traumu izraisošs video. Pievienoju bildi, plus tekstā vēl ir saite uz video.

www.cv.lv - Spams

Spams Portāls www.cv.lv kļuvis neciešams. Vairs nav iespējas normāli pārskatīt vakances darba tirgū, jo visu laiku izlec viņu reklāma par sapņu ceļojumu, kuru nevar noņemt un ir jāmokās, lai saprastu, kā viņu vispār noņemt!!! add blocker arī nevar palīdzēt. Cilvēki, palīdziet:)

Delfi.lv - Krāpšana

Krāpšana Delfi nobloķēja iespēju man komentēt viņu rakstus. Korumpēts tīmeklis kuriem neinteresē viedokļu dažādība un sabiedriskās intereses bet gan vienīgi reklāmdevējs .. Latviešiem patriotiem nav ko skatities tajā ziņu lapā .. Krievu propaganda. Nekas vairāk..

Lindorff - Slikts servis

Slikts servis Jā tas tik ir - KANTORIS! Lindorff rullē pazvana vecis kas zin nosaukt tikai savu vārdu , o aprobežots un nezin kā jāstādas priekšā! Ka ir jānosauc vārds uzvārds un tad no kāda kantora traucē. Iesaku Lindorff personāldaļai , ja tāda tur ir , visdrīzāk izskatās ka nav , cītīgāk atlasīt personālu kuri pārvalda valsts valodu un māk kaut cik gramatiski runāt. Izskatās ka tas ir vienas personas kantoris jo visu izlemj viens cilvēks un atbild uz visiem tel. zvaniem arī viens un tas pats indivīds! nu ko veiksmi Kantorim izaugsmē un iesaku pastudēt gan civillikumu cītīgak.

Latvijas Tālrunis medicine.lv - Izspiešana

Neticiet SIA Latvijas Tālrunis konsultantiem. Parakstīju līgumu par informācijas publicēšanu izdevumā "medicine.lv Veselības rokasgrāmata". Konsultants solīja, ka šīs grāmatiņas būs pieejamas visās medicīnas iestādēs bez maksas un tiks izplatītas medicīnas darbiniekiem bez maksas. Iztērēju 240 EUR un saņēmu vienu grāmatiņu, kā bija solīts. Tad sāku interesēties, kur Siguldā vēl varētu saņemt kādu eksemplāru. Apstaigāju visas poliklīnikas, arī zvanīju paziņām un interesējos - vai viņi šī...

Iconcept / Hostconcept Sia - Web izstrāde pilnīgi aplami

Web izstrāde pilnīgi aplami Nekad, nevienam neieteiktu izmantot iconcept pakalpojumus. Esmu saskāries ar iconcept izstrādātiem projektiem un esmu maigi sakot šokā. Wordpress dizains saveidots kaut kādā bardakā. CSS fails 6000 rindiņas. PHP programmēšana un loģika tādā līmenī, it kā tas būtu spec. pasūtījums no Āfrikas. Bieži izpilda darbu nepārbaudot rezultātu. Un tas viss murgs n-to tūkstošu vērtībā un pozicionēt sevi kā top izstrādātājus?

AtrisinātaStockholmHealth - Krāpnieki

Krāpnieki Sveiki, trūkst vārdu un šī maza lodziņa, lai izteiktu savu neapmierinātību par jūsu darbībam. Iekritu jūsu viltīgajas lamatas ka skolniece. Reklama bija smuka, domāju pameginašu. Vienreizēja samaksa, labi, apskatu tālāk, gribi redzēt kas jāed - lūdzu, samaksāju. Paldies. Neko vairāk nepasūtīju un nesaņemu un nelietoju. Kapēc tagad saucat naudu no mana konta katru menēsi ???Pieprasu visu atmaksat kā bija bijāt solījuši.

Lindorff - Свинское обращение

Свинское обращение Сегодня позвонили мне с линдорфа! Не запомнила имя женщины Aiga или Daiga!! Сам факт что общаться тётя не умеет!!! Начала психовать и повышать голос. На моё замечание не разговаривать со мной так, она ответила мне психами что якобы со мной по другому нельзя!!! Не стала скатывается до её уровня и просто сказала что не хочу в таком случае сней разговаривать!!!

D defonja 17.08.2016
Komentāri 2 Web lapas

Lindorff - Навязчивость сотрудников/ Безпридел

Навязчивость сотрудников/ Безпридел Я мать одиночка на данный момент! Живу за счёт детских и алиментов в даный момент не работаю нигде нет возможности нет кому деток оставить! Раньше была обеспечена набрала кредитов муж бросил с работы пришлось уйти чтоб деток сматреть теперь линдорфф пакоя не даёт им не доходит что платить я не магу мне деток надо подымать звонят уже со сваих мобилок угрозы кидают сьо подадут в судебный иск пересталаподымать их официальный номер тел. Так начили званить уже с мобилок хами в этой компании людями...

Lindorff - вымогания долга

вымогания долга Добрый вечер,Подскажите пожалуйста что делать!У Меня такая ситуация : в 09.12.2009 мне пришла книга с рецептами хотя до этого мне приходила одна уже и от повторных я отказалась но она всё ровно пришла и я не стала её с почты выбирать! С тех пор мне максимум пришло 2 письма с Lindorffa с долгом 4.91EUR !И ВСЁ! Сейчас пару месяцев назад опять объявился Lindorff и просит заплатить 24 EUR а вчера позвонили попросили заплатить хотя бы 12EUR! Что делать?Надо ли им платить эти сомнительные долги?Спасибо большое!

D defonja 10.08.2016
Komentāri 6 Web lapas

Imo.lv - Uģis Karulis - Не заканчивает работу до конца

Не заканчивает работу до конца Когда-то многоуважаемый Uģis Karulis (он же Rudoslav Ruffstein на facebook) берёт 100% предоплату и обещает закончить сайт без задержек и пропадания, но в итоге закончив сайт на 80% тупо сливается не отвечая на смс. Не столько жалко денег, а сколько времени ожидая окончания работы. Итог - поиск нового программиста, дополнительнын финансовые затраты, чтобы сайт наконец-то работал. Предлагаю переименовать сайт разработчика с imo.lv на kidala.lv Так что будьте осторожнее и не платите этому человеку 100% сумму до окончания работы.

V VK12 17.07.2016
Komentāri 1 Web lapas