www.sudzibas.lv Yoursite.lv Krāpšana, slikts serviss, drausmīga pieredze

AtrisinātaYoursite.lv - Krāpšana, slikts serviss, drausmīga pieredze

Bija doma izveidot mājaslapu, kā jau to tagad dara daudzi. Piemērs - tādu kā amizanti.lv, patv. Live vai tāda tipa. Pats gan nepratu, tāpēc izdomāju nolīgt uzņēmumu, kas gan būtu dārgāk, bet domāju tajā brīdī, ka arī labāk.

Lai vai kā - sarunājām, ka izveidos mājaslapu, pateicu visu vajadzīgo un samaksāju 300 eiro - 150 eiro pirms izstrādes un otrus 150 eiro pēc izstrādes.

Domāju, ka viss kārtībā - viss uztaisīts, tagad tik atliek taisīt rakstus, uzturēt aktīvu mājaslapu, līdz izdomāju vienā dienā, ka paziņa varētu salikt man mājaslapā dažas lietas pareizi. Uzņēmums nebija uzlicis manis prasīto ''draugiem.lv'' ''ieteikt'' funkciju rakstiem, kā arī nebija savienojis sociālotīklu pogas ar manām lapām.

Nepietiek ar to, ka veidotājs noignorēja to un nesalika tāpat, beigās atklājās, ka manai mājaslapai nav licence! Nesapratu - kā nav? Es taču samaksāju 300 eiro! Tā ir gandrīz latvijas minimālā alga!

Draugs pastāstīja - mājaslapas veidotājam ir jāpērk ''theme'' licence. Viņam tāda ir, bet tā der tikai vienai mājaslapai, kamēr čalis, kas mani apkrāpa, to liek daudzām lapām. Un lapu īpašnieki riskē ar autortiesību pārkāpumu.

Protams, ka centos visu atrisināt. Whatsapp tika runāts ar viņu, lai nokārto visu - nopērk licenci vai samaksā man 40 eiro par licenci. Atpakaļ saņēmu atbildi, ka viņš nevienu neesot apkrāpis, iedeva saiti - pērc pats un pazuda!

Beigās programmētājs atklāja, ka licence nav jāpērk man. Es esmu klients - es tajā brīdī samaksāju par gatavu lapu! Man tā tika pasniegta kā gatava lapa! Par licenci bija jāparūpējas uzņēmumam un čalim, kas mani apkrāpa!

Plus, beigās vēl draugs pateica, ka veidotājs tādu lapu uztaisīja pāris stundās, turklāt nelegāli (pirātiski) vienkārši pārkopēja un pārdeva pa 300 eiro. Tas ir kā nozagt autiņu un pēc tam pārdot. Visu laiku pieminēja, ka viņam esot pieredze, 50 klienti utt. Uzreiz radās jautājums - viņš visiem 50 klientiem uzlicis zagtu ''theme'' un visi draud saņemt autortiesību pārkāpumu, kas nav joka lieta?

Lai vai kā, noprotu, ka viņš godīgs nav un nerisinās to, ko savārījis. Galvenais - gribu brīdināt visus, lai uzmanās no tā kantora. Zemāk arī maksājuma izraksti. Pirmos 150 eiro sūtīju uz uzņēmuma kontu, otrus viņš lūdza uz personisko, lai sūtu. Tā arī tika darīts!

Garš stāsts īsumā - nopirku lētu lapu par dārgu naudu, veidotājs lapu nesataisīja kā lūdzu, beigās vainu nogrūda uz maniem pleciem un ņem maksā vēl, lai gan pārdeva man lapu, kas skaitījās gatava...

Sūdzība veiksmīgi atrisināta taisniiba221 15.03.2019

Šis strīds ir atrisināts, abas puses ir izlīgušas mieru un apmierinātas. Šo sūdzību varētu izdzēst...

M MartinsT 13.03.2019

Sveicināti, šī sūdzība ir no protāla aumytests.net, kas ir fake ziņu portāls, sadarbojās ar vip-klubs veco ziņu portālu un Raivi Raspopovu) un es, Mārtiņš Tanne (Yoursite Group īpašnieks) uzķēros uz klienta, fake cilvēka (Facebook - Artis Kastanis) Man ir visa Whatsapp sarakste par to, kā notika mājas lapas izstrādes process un par ko tika maksāts.

M MartinsT 13.03.2019

Līdz ar momentu, kad pateicām, ka nevēlamies hostēt šo mājas lapu uz mūsu servera, kas ir pilna ar "Kiviča" "Neida" +18 video un dažādām ļoti provocējošām, arī fake ziņām(kas tiek dzēstas) sākās nesaskaņas ar šo "Artis Kastanis" - īstajā

Šī mājas lapa - aumytests.net ir Raivja Raspopova(Bijušais vip-klubs.lv) fake ziņu portāla partnera mājas lapa (Reinis Aumeisters, kam nekur nav identitātes) arī Whatsapp profilā viņam ir melna bilde.

M MartinsT 13.03.2019

Šeit ir ekrānšāviņš, ar to, ka tika samaksāts yoursite group par mājas lapas izstrādi, aumytests.net
Un ekrānšāviņi no whatsapp sarakstes, kur "Artis Kastanis", jeb īstajā vārdā Reinis Aumeisters sadarbībā ar Raivi Raspopovu(kura ziņa tika izdzēsta no Whatsapp, lai to neredzētu).

Un šie cilvēki izmanto dažādu cilvēkus(sev tuvinieku kontus) lai pārskaitītu reklāmas ieņēmumus par dažāda fake kā arī 18+ video, ziņu publicēšanu un cilvēku piesaistīšanu šai mājas lapai - aumytests.net

M MartinsT 13.03.2019

Šis ir Raiva Raspopova(vip klubs 'fake ziņu portāla) projekts un viņš izmanto puisi - Reini Aumeisteru, kā savu darbinieku, dažādu provocējošu, 18+, un fake ziņu(kas tiek dzēstas) publicēšanai un naudas saņemšanai(par adsense reklāmām)tuvinieku kontos.

Un šī ir nomelnošana, no vēl viena fake konta, jo šie cilvēki slēpj savu identitāti. Lai gan ir man ir vēl daudzi screenshot, ka šie cilvēki ir tie paši cilvēki, kas uzturēja fake ziņu portālus - vip klubs, jauns.net utml.

M MartinsT 13.03.2019

Jau kādu laiku, man bija nojauta, ka šis cilvēks nenodarbojas vai nesadarbojas ar cilvēkiem, kas vairākus gadus nodarbojās ar šo portālu publikāciju popularizēšanu sociālajos tīklos, taču puisis - vārdā Reinis Aumeisters ar laiku sāka publicēt dažādas, ļoti provocējošas ziņas, kas mums lika aizdomāties par to, vai vēlamies hostēt izstrādāto mājas lapu, un tikai vēlāk aplūkojot visu informāciju, kā arī "mistiskais programmētājs- Raivis Raspopovs) tika saprasts, kas šie ir tie paši cilvēki, kas veidoja vip-klubs un citus fake(viltus) ziņu portālus.