www.sudzibas.lv Styleweb.lv Ļoti slikts serviss

AtrisinātaStyleweb.lv - Ļoti slikts serviss

Neiesaku uzticēties šim uzņēmumam, ja to tā var saukt, kura īpašnieks ir jānis donis. Caur pazīšanos, uzticēju šim cilvēkam izveidot divu projektu programmēšanas darbus un abās reizēs lika vilties.

1. Uzticētais darbs bija kurjerpasta web lapas programēšanas darbi, kas tika sadalīti trīs etapos, attiecīgi par katru izdarīto etapu, saņemot atrunātu naudas summu. Jānis donis, ļoti gudri sarakstēs un telefona zvanos izklāstīja katra etapa darbus, specifikācijas, cik kas, ko maksā, kad jāveic apmaksa utt. Protams, pirmajos divos etapos itkā pabeidzam lapas lielumus un trešajā etapā noslīpējam sīkumus un notestējam lapu.

Mans skatījums par padarīto - sākumā viss rita ļoti veiksmīgi, tika piesaistīti citi darbinieki, gan no latvijas, gan lietuvas, jo jānis pats vairs nedarot neko, esot - projekta vadītājs! Katra etapa beigās tika prezentēts izdarītais darbs, protams vienmēr kaut kas trūka, bet okey, no manas puses viss tika samaksāts līdz beidzot tikām līdz trešajam etapam. Nu jau 80% summa projekta vadītājam jānim donim bij kabatā, tā vairs lapas sīkie slīpēšanas darbi un testēšana vairs nepadevās. Jānis bij lielumu pabeidzis un sapratis, kad pietiek. Tagad tikai dzirdam atrunas visādads un pārliekam tik datumu uz priekšu. Nu jau man liekas kāds pus gads projekta vadītājam jānim ir ar visādām atrunām. Atkal mēs esam palikuši ar puspabeigtu lapu, ko esam uzticējuši citam projekta vadītājam nobeigt. Diemžēl ļoti bieži no mūsu jauna palīga dzirdam dažādus komentārus, par jāņa pavirši nepabeigtiem darbiem, kas ir jāpārtaisa.

2. Uzticētais darbs, kas projekta vadītājam jānim donim, tika uzticēts, bij telefona aplikācija. Darbs diezgan nopietns, ar diezgan palielu apjomu arī tika sadalīt trīs etapos, kā pie pirmā projekta, cena tika atrunāta, darbs iesākts, pirmie divi etapi pabeigti, nauda saņemta, bet pie trešā etapa - projektu vadītājs jānis donis, pēkši pasaka - "diemžēl es vairs nevaru šo aplikāciju pabeigt, jo šis darbs esot pārāk sarežģīts un es to vairs neprotu izdarīt... " protams 80% no summa ir kabatā un jānis donis vairs neko negrib darīt. Solīja atgriezt kaut kādu daļu naudas, ko nu jau gaidām trīs nedēļas, sola, sola, sola, visādas atrunas, neienākuši maksājumi, kaut kādi pasūtījumi, neapmaksāti rēķini utt utt, mēs pie naudas netiekam.

Jānis veiksmīgi naudu saņēmis - mēs attiecīgi divus nepabiegtus projektus, kas ir jāpārtaisa.

Visiem, kas strādā uz mutisku vienošanos jebkurā jomā, ieteiktu tomēr parakstīt līgumus, vienalga kaut meistaru ir ieteicis un rekomendējis paziņa.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gatis 11.06.2019

Paldies, Jānim Donim! Visu ir atrisinājis un esam izbrīnīti, pats noveda abus projektus līdz galam, atgrieza pārmaksāto naudu un visu sakārtoja. Paldies.

G

S styleweb 21.07.2019

Visi darbi, kuri tika veikti, tika pieņemti, ja primais projekts būtu slikts, nebūtu otro pasūtījis, vai tad netā? Jebkurā gadījumā sūdzība ir atrisināta un lai Gatim izdodas izveidot veiksmīgu projektu, kur diemžēl sākotnējā plānošanā nebija iespējams novērtēt darba apjomus pilnvērtīgi un tā arī bija mūsu vaina, ka nesalikām dēļ pazīšanas visu uz papīra. :)