LV RU
www.sudzibas.lv Styleweb.lv Krāpnieks, zaglis un melis

Styleweb.lv - Krāpnieks, zaglis un melis

Gribu padalīties notikumā, kurš atgadījās ar mani un ir saistīts ar individuāli nodarbināto uzņēmēju jāni doni, kurš saistīts ar mājas lapu www.styleweb.lv
man radās vajadzība izveidot interneta lapu, kurā es izklāstu par manu nodarbi. Caur gogle meklētāju es atradu no sākuma kompāniju efumo.lv ar kuru sazvanījos un man iedeva reinisa ēvele kontaktu, atbildīgo par web lapu izveidošanu. Reinis palūdza atsūtīt uz elektronisko pasta adresi vajadzīgās mājas lapas tehnisko uzdevumu. Aizsūtīju visu nepieciešamo informāciju un saņēmu atbildi, ka darba apjoms, kurš man ir vajadzīgs, ir pārāk mazs priekš viņa, tā esot pārāk parasta mājas lapa un man labāk vērsties pie citiem. Es palūdzu, vai var man kādu ieteikt un saņēmu elektronisko vēstuli ar šādu tekstu:
vēlos iepazīstināt ar Jāni Doni - viņš ir labākais wordpress speciālists, kādu pazīstu.
Viņa tel: 27124578
epasts: [slēpt]@styleweb.lv
uzrakstīju jānim doni vēstuli ar tehnisko uzdevumu. Viņš atzvanīja stundas laikā un piekrita uztaisīt man mājas lapu septiņu dienu laikā par 250 eiro. Sarunājām, ka es veicu 50% priekšapmaksu un pārējos 50% no summas pēc pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšanas. 29. Oktobrī 2019 gadā es apmaksāju piestādīto rēķinu un saņēmu apstiprinājumu, ka nauda ir saņemta. Visu darbam vajadzīgo informāciju iesniedzu 31. Oktobrī 2019 gadā. Pietrūka tikai vienas fotogrāfijas, kā mēs visi saprotam, fotogrāfija nav tas, kas var aizkavēt radīt mājas lapu.
13. Novembrī es uzrakstīju jānim, ka no apmaksas brīža ir pagājušas jau 15 dienas un viņš man atbildēja:
"mūsu pusē radās dažas tehniskas problēmas ar mājas lapas serveri, kurā turam izveidotās klientu lapas. Šodien mēs šīs lietas atrisinājām un varēsim jums mājas lapas demo atrādīt rītdien uz pēcpusdienu. Ļoti atvainojos par nelielo laika termiņa kavēšanos".
Būšu pret jāni lojāla un attaisnošu viņa darbību, 15. Novembrī 2019 gadā es vēl nebiju atsūtījusi fotogrāfiju, kuru vajadzēja aizsūtīt. Bet 21. Novembrī fotogrāfija tika nosūtīta jānim.
Jānis atbildēja: "bilde saņemta. Mēģināsim visu struktūru, bildi, utt.. Sakārtot tā lai varam pirmdien prezentēt jums izveidoto mājas lapu".
29. Novembrī es atkal jānim uzdevu jautājumu, kad būs gatava mana mājas lapa un saņēmu atbildi: "pirmdien nosūtīsim jums web lapu. Atvainojos, ka ātrāk šis process nav sanācis un ir nedaudz ievilcies dēļ dažādiem ģimeniskiem aspektiem. Gaidāms šajās dienās ģimenes pieaugums:) "
9. Decembrī 2019 gadā es sazvanīju jāni doni un palūdzu atgriest man naudu. Viņš deva atbildi, ka nedēļas laikā atsūtīs man mājas lapu un ja nē, tad atgriezīs naudu.
16. Decembrī 2019. Gadā, jānis doni, kad zvanu neceļ telefona klausuli, mājas lapu nav atsūtījis, naudu nav atgriezis. 17. Decembrī 2019 gadā viņš man uzrakstīja:
"diemžēl man nesanāks pabeigt jūsu mājas lapu dažādu personisko, ģimenisko sarežģījumu aspektā un kā telefoniski vienojāmies, veiksim jums naudas apmaksu 125 eur līdz 23.12.19 uz to pašu bankas kontu".
Šodien 06. Janvāris 2020. Gada - nauda nav atgriezta.
No visa augstāk izstāstītā varu liecināt, ka Jānis Donis ir krāpnieks, zaglis un melis.
Iespējams viņš strādā pārī ar reni no efimo.lv, tāpēc, ka reinis ne vienkārši ieteica jāni, bet deva rekomendāciju viņam, kā labākajam programmu speciālistam.

Vairāk sūdzības par Styleweb.lv

Komentāri (2)

L Linda_J 07.01.2020

Portāls sudzibas.lv nav tā vieta , kura var kaut ko atrisināt. Šis ir klaču portāls. Informāciju neviens nepārbauda, šeit netiek pildīts likums par datu aizsardzību, portāla vadības asrese ir Baltkrievijā (diez vai tā ko spēj atrisināt), šeit nav jāgriežas problēmu risināšanai. Problēmas jāriisiina augstākstāvošajās instancēs.

S styleweb 07.01.2020

Kristīne no savas puses ir rīkojusies neprofesionāli un pārkāpjot LR likumdošanu, kādu nosaukt par zagli, krāpnieku, kas neatbilst patiesībai. Publiska neslavas celšana.

Klientei nekas nav nozagts!

Kristīne Čevere ir diemžēl publicējusi tikai daļu izvilkumu, nevis pilnu argumentāciju. Aizmirsa piebilst mūsu atbildi un novēlējumu:

"Jāsaka, ka šāds nebija mans nodoms un šis ir 2 gadījums 10 gadu laikā, kad veicu naudas apmaksu par pakalpojumiem. Ceru, ka ļaunu prātu neturat un lai Jums viss izdodas ar mājas lapu.
"

Mūsu mērķis nav bijis kādu apmānīt, apkrāpt vai kā savādāk rīkoties negodīgi attiecībā pret mūsu klientiem.

Mums bija tiesības atkāpties no pasūtījuma un par to vienojāmies ar klienti.

Esam veikuši klientei naudas apmaksu pilnā apmērā un sūdzība ir balstīta uz cilvēka iekšējo nepatiku.

Mēs ļoti ceram, ka Kristīnei izdosies izveidot labu mājas lapu un attīstīt savus pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes