Reitings Web lapas

25%
Takari.eu
E-Avīzi

Bilablau - Krāpnieciska komercprakse

Internetveikalā bilablau.com veicu pasūtījumu, norādot savus kredītkartes datus. Norteiktajā laikā internetveikals preci piegādāt nevarēja, es no pasūtījuma atteicos. Pēc tam no mana konta, bez manas atļaujas bilablau.com paņēma naudu - dalības maksu, kurai es esot piekritis, veicot pirmo pasūtījumu (terms and conditions, ko parasti neviens nelasa, arī es) . Pēc tam lasīju atsauksmes, ka daudzi bilablau.com šo maksājumu pamanījuši tikai pēc vairākiem mēnešiem.

N Neo-Nix 11.09.2020

Delfi - Delfi Plus abonēšanas maksas atcelšana

Delfi Plus abonēšanas maksas atcelšana Delfi plus abonēšanas maksu nav iespējams atslēgt, nav pieejama nekur informācija, kā ar sms palīdzību ir iespēja atslēgt šo pakalpojumu un tik katru mēnesi tiek novilkta maksa no telefona rēķina 2.99 eur. Lūgums norādīt, kur iespējams redzēt instrukciju par atteikuma tiesībām. Ja Delfi tiek rakstīts caur soc. Tīkliem vai e-pasta, atbildes nav.

E Evija 03.09.2020
Komentāri 9 Web lapas

1188 - Neierašanās laikā, stāvot uz vietas

Neierašanās laikā, stāvot uz vietas 11.08.2020 autobusam preču-2 (13) 19: 42 bija jāierodas pieturā Babītes stacija, taču stāvēja 15 minūtes uz vietas, sedeja telefona, pipeja un nedomāja kustēties. Cilvēki aptuveni 15 bija, kurus šoferis no savas vietas redzēja. Visi cilvēki blakus pūta nopūtas.

Ss.lv pilnīgi ignorē un neatbild - Profils nobloķēts un naudas neatgriež un neatbild

Profils nobloķēts un naudas neatgriež un neatbild 1. Зарегистрировал новый профиль на ss.lv, пополнил счет на 25 евро. 2. Составил объявление добавил номер телефона, отправил на проверку объявление, после чего, объявление не пустили, пытался написать, почему блок. На что ответа не было дано, пытался зайти обратно в аккаунт не смог это сделать, и восстановить тоже не даёт. 1. Bija registrēts jauns profils, un bija konta papildināšana uz 25 eur. 2. Bija sastādīts jauns sludinājums, bija pievienots numurs, bija atsūtīts uz pārbaudi ši...

Draugiem.lv - Slikts serviss

Naciku izgāztuve, kur ādmini atbalsta un atļauj personam, kuras atbalsta nacionāli-fašistiskas idejas citus portāla lietotājus apsaukāt, provocēt, kurināt naidu pret citam tautam (īpaši krievvalodīgajiem) , bet pārējiem liedz iespēju komentēt vai ari vispār nobloķē profilu. Neiesaku nevienam, pretīgs, smirdīgs fašistu-naciku kantoris ar adminiem sorosistiem, īpaši izcelas admins Zane, kurai laikam ir kādas psihiskas problēmas.

L LATGALS 18.06.2020

Newmood.lv - Bezkaunīgi

Nekad nav bijušas problēmas ar preces atgriešanu, ja tā neder, bet kā Saka, visam pienāk pirmā reize. Neiesaku neko sūtīt no šīs mājas lapas, pasūtīju peldkostīma augšiņu, tikai un vienīgi piemērīju, izmērs noteikti nebija m, kā sūtīju. Uzreiz nākamajā dienā nosūtīju preci atpakaļ, pēc ilgāka laika pienāca ziņa, ka naudu neatmaksāšot, jo prece esot nosmērēta, lieki piebilst ka viņa man tāda jau atnāca no noliktavas: (zinu ka preci tikai uzmērīju, ka nebija lietota vai nēsāta, uz komunikāciju neatbild, ignorē rakstīto, pēdējā reize kad ko pērku, ļoti slikts serviss.

Megasoft - Attieksme pret klientiem

Lūdzu neveidojiet mājaslapas šajā uzņēmumā, viņi māk tikai izrakstīt rēķinus. Ļoti slikta attieksme pret klientiem, mēnesi visu laika Sola atbildēt, bet neatbild, e-pastus ignorē. Noteikti neiesaku. Mājaslapai tehniskas problēmas nerisina, pasaka, ka atbildēs pēc nedēļas, bet visu laiku termiņš tiek pārlikts mēnesi no vietas. Atbild tikai uz zvaniem. E-pastus ignorē.

R Riverpark 01.06.2020
Komentāri 0 Web lapas

Top-Shop - Отношение к клиенту как к последниму месту

Отношение к клиенту как к последниму месту Сделала заказ на Top-Shop, доставка должна была быть 2-5 дней,31.03 сегодня 9.04, заказа нет, т. Е. К пасхе не привезут и ждать еще дольше. Позвонила им, сказали, что ждать надо до 10 дней, так что ждите! И положили трубку! Не дали ничего сказать. Нигде не было ни предупреждения ни извинений по сложившейся ситуации. Я считаю, что такое отношение просто непозволительное! Я оплати за за товар и их услугу, по итогу получаю хамское отношение. Что с этим делать, я не знаю. Ничего заказывать у этой конторы точно не буду. Нужно уважать себя

Dynamic systems SIA - Negodīgs IT pakalpojumu sniedzējs

Very sad experience with "IT staff" We signed a contract with him for the development of a website for the total amount of 1400 EUR without VAT. Although he did the work with long delays, he received the full amount agreed. It did not deliver the developed product to us as a customer, although it was stipulated in the contract. Undertook to host the website on a server in its possession for appropriate annual fees. When after some time we noticed that our website is not available on the...

R Rīga4218 01.04.2020
Komentāri 0 Web lapas

Indriks.com - Negodīgs IT darbinieks

Ļoti bēdīga pieredze ar "IT darbinieku" Noslēdzām ar viņu līgumu par mājas lapas izstrādi par kopējo summu 1400 EUR bez PVN. Kaut kā viņš ar gariem termiņu kavējumiem darbu izdarīja, visu nolīgto summu saņēma. Izstrādāto produktu mums kā pasūtītājam tā arī nenodeva, kaut gan līgumā tā tika noteikts. Par attiecīgām gada maksām apņēmās mājas lapu izvietot uz savā valdījumā esoša servera. Kad pēc kāda laika pamanījām, ka mūsu mājas lapa internetā nav pieejama, zvanam viņam. Izrādās, ka viņš...

R Rīga4218 01.04.2020
Komentāri 7 Web lapas

Azuaz Group - Neadekvāti, rupji darbinieki!

Ļoti neadekvāti, rupji darbinieki! Azuaz.com vai Sia Ažuaž picture strāda ļoooti naidīgi darbinieki. Neadekvāta uzvedība, draudu vēstules, ja kkas notiek ne tā ka viņi vēlas. Neiesakām sadarbību ar šo uzņēmumu. Šim uzņēmumam iesakām mainīt savu uzvedības modeli un nedomāt ka ir pasaules naba, esiet pozitīvie, jo strādājat klientu apkalpošanas sfēra.

AtrisinātaMansviedoklis.lv - Krāpšana

Neizlasīju iepriekšējās atsauksmes par šo kantori, un protams kad par savu patērēto laiku šajās aptaujās pretī vienīgi saņem virtuālus punktus kurus nav iespējams pret balvām apmainīt! Līdz ar ko varat droši netērēt savu laiku mansviedoklis.lv aptaujās!

Jānis Donis/ styleweb.lv - Neizpildīja saistības

Gribu padalīties notikumā, kurš atgadījās ar mani un ir saistīts ar individuāli nodarbināto uzņēmēju Jāni Doni, kurš saistīts ar mājas lapu www.styleweb.lv Man radās vajadzība izveidot interneta lapu, kurā es izklāstu par manu nodarbi. Caur Gogle meklētāju es atradu no sākuma kompāniju efumo.lv ar kuru sazvanījos un man iedeva Reinisa Ēvele kontaktu, atbildīgo par web lapu izveidošanu. Reinis palūdza atsūtīt uz elektronisko pasta adresi vajadzīgās mājas lapas tehnisko uzdevumu. Aizsūtīju visu...

Styleweb.lv - Krāpnieks, zaglis un melis

Gribu padalīties notikumā, kurš atgadījās ar mani un ir saistīts ar individuāli nodarbināto uzņēmēju jāni doni, kurš saistīts ar mājas lapu www.styleweb.lv man radās vajadzība izveidot interneta lapu, kurā es izklāstu par manu nodarbi. Caur gogle meklētāju es atradu no sākuma kompāniju efumo.lv ar kuru sazvanījos un man iedeva reinisa ēvele kontaktu, atbildīgo par web lapu izveidošanu. Reinis palūdza atsūtīt uz elektronisko pasta adresi vajadzīgās mājas lapas tehnisko uzdevumu. Aizsūtīju visu...

Webseo.lv - Взяли 350€, работу не сделали

Компания не порядочная. Зарабатывает на тех кто платит вперед и не просит предоставить детали того что будет проделано полагаясь на порядочность. Взяли 350€ за раскрутку и seo оптимизацию сайта. На сайт не заходили и только сказали что поставили в интернете ссылки на сайт. Сделали только аудит сайта и дали список дел для моего программиста. Сказали что надо ждать чтобы ссылки заработали: прошло 2 месяца а приходов с ссылок никаких нет. Считаем что нас глупо кинули и работу не сделали. Не советуем связываться с этой компанией.

Simplesite - Krāpšana

Krāpšana No kartes atskaitīta summa 40,95 euro par ko? Kad un cikos esmu veikusi darbības ar simplesite. Atgrieziet man naudu. Neesmu veikusi pirkumus. Tā ir krāpšana. Sniedziet man rakstisku atbildi. Nevēlos nekādas sadarbības turpmāk. Mans e pats [slēpt]@inbox.lv

Karīna Hirte - Nemaksā par norunāto

Karīna Hirte - Strādā kā starpniece. Nemaksā par norunāto darbu, baro ar kūkām, kā jau krietna latviete. Email: [slēpt]@gmail.com tel: 22831838 uzmanieties no šitādiem starpniekiem! Nestrādājiet ar privātiem, vai ņemiet pilnu summu uz priekšu.

I it-dev 04.11.2019

IT IDENT SIA - Krāpšana, slikts serviss

Nekādā gadījumā neiesaku izmantot šo uzņēmumu, lai tas izveidotu jūsu mājas lapu! Sākotnēji iepazīstaties ar uzņēmumu - kuram ir aktuāli nodokļa parādi 11000 eiro vērtībā, šādi uzņēmumi ietekmē mūsu valsts budžetu! Neskaitot to, ka mūsu mājas lapa tika izveidota īsā laika posmā pēc primitīviem risinājumiem, attieksme visu nolika pie vietas. Mēs protams uzņemējdarbības pašā sākumā centāmies vadīties pēc ieteikumiem, mājas lapas izveidei un cerējām, ka nenotiks tā kā tas notika. Samaksājām 250€...

Latvija.lv - Nav iespējams pieteikt e-pakalpojumu

Nav iespējams pieteikt e-pakalpojumu Kāpēc nav iespējams pieteikt EVAK karti latvija.lv portālā? Visu laiku rāda sistēmas kļūdu. Kad kāds beidzot kaut ko darīs, lai pakalpojumu varētu veikt!?

Delfi - Slikts serviss

Slikts serviss Здравствуйте, Дорога Мичуриниетис-Калкуны В отличном состояние, яма, на яме. Дороги вообще нет. А как классно ехать на машине 5км/в час. Прям, еду и наслаждаюсь. Спасибо Вам большое, за отличное состояние дороги. Желаю, Вам такую дорогу около дома. Спасибо, что выполняете свои обязанности и поддерживаете дороги в хорошем состоянии Всего Вам наулучшего Ludmila Visnevska