Guntars Kapostins - Slikts serviss

Pieteicās man izveidot mājaslapu, par diezgan sakarīgu ciparu. To arī izdarīja diezgan īsā laikā. Taču izrādījās, ka mājaslapa ir izveidota uz tilda bāzes, principā, ja ir laiks un gribēšana tad ar youtube video palīdzību, katrs pats tur var izveidot mājaslapu. Sākumā man mājaslapa šķita ļoti pievilcīga, taču parokoties dziļāk, izrādījās, ka nav atstrādātas daudzas lietas, piemēram, lai mājaslapa būtu redzama un atrodama google. Kā arī tajā tilda ir mājaslapas uzturēšanas maksa, katru mēnesi, vai var samaksāt gadu uz priekšu. Guntars solījās, ka man par maksu nebūs jāuztraucas gadu. Bet diemžēl tā nav, viņš maksu veica tik par mēnesi. Solījās, ka visu nokārtos, bet diemžēl tik atkal uz mēnesi, un tā jau nezkuro reizi. Nebūtu jau nekas, ja viņš to apmaksu veiktu savlaicīgi. Bet katru reizi viņam nezcik reizes parto ir jāatgādina un bieži neatbild ne uz ziņām ne uz zvaniem. Ļoti iekavē abonēšanas maksu, tāka mājaslapa pārstāj darboties.
Ļoti slikts serviss no Guntara Puses.

R RunčaĶepa 17.03.2023

Vai ir kāds līgums starp jums, vai sarakste, kur var redzēt, ka viņš izdarīja mazāk, nekā solīja? Šeit var ielādēt bildes.

Jā ir sarakste whatsapā

A Andris Locmelis 17.03.2023

Te ir bildes no sarakstes Whatsapp

Andris Sa 17.03.2023

kapec pats nevar samaksat par Tilda? :) cik panema naudas par sito sudu Guntars Kapostins?

15 dolāri mēnesī vai 120 dolāri gadā
Varētu jau pats samaksāt, bet ja apsolija, ka man parto gadu nebūs jādomā un principā esmu parto samaksājis. Tad gribas lai izpilda solīto

L Linda 19.05.2023

mēs samaksājām viņam 250 eur par 3 gadiem uz priekšu, solīja pats visu sakārtot, teica, ka visa summa uzreiz un tad 3 gadus būs miers no maksājumiem.

M Mistersklusums 12.05.2023

Arī man sanāca diezgan nepatīka pieredze ar Kāpostiņa kungu, itkā sākumā viss likās labi, taču puse no apsolītajām lietām netika izdarītas. Ilgstoši neatbild, apsola un nezidara, atrunas un beigās klusums. Katrā ziņā neiesaku šo čali, būs viena vienīga vilšanās, un krietni papildus izdevumi, lai sasniegtu velamo mērķi.
Mājaslapas viņš tiešām būvē uz Tilda bāzes, kas viņam, protams, ir izdevīgi, jo var “nokāst” 500€ par vienas dienas darbu, taču, ja vēlies papildus lietas klāt savāi mājslapai, tad šī Tilda izvēle būs tikai galvassāpes.
Iesaku turēties no Kāpostiņa pa gabalu.

L Linda 19.05.2023

Jā, diemžēl izrādās, ka arī mēs esam iekrituši ar viņa palīdzību. Sākotnēji izveidoja mums mājas lapu uz mozilla bāzes, pēcāk pieteicās pārcelt visu mājas lapu uz Tildas bāzi, jo tā esot daudz lētāk un nebūšot katru ceturksni jāmaksā, vajagot tikai samaksāt 250 eur uz 3 gadiem un nekādu problēmu un bonusā vēl esot e-pasta adrese. Jau kuro reizi tieši tad kad vajag, viņš nav pārskaitījis naudu un mums lapa ir nobloķēta. uz ziņām neatbild.
"tas vairs nebūs zem mozello, bet Tilda platforma. Tas maksā tikai tos 250 EUR uz 3 gadiem + 25 EUR pārnešana un tad 3 gadus par maksājumiem vairs nav jādomā. Bonusā vēl nāk klāt arī e-pasts"

K Kaskadieris123 12.07.2023

Es ar šo cilvēku jau pus gadu cīnos. Serviss bija drausmīgs! Vienojāmies, ka atgriezīs naudu. Jau atgriež pus gadu. Lasu un domāju, ka šādu cilvēku ir ļoti daudz, kuriem šādi iet ar viņu. Interesanti, cik daudz naudas ir izkrāpts? Plānoju nepaslinkot, un vērsties policijā ar iesniegumu. Tad jau, lai pēta policija, kas tur viņam ir...