www.sudzibas.lv IK Perfection Group Nekvalitatīva pakalpojuma sniegšana, krāpšana

IK Perfection Group - Nekvalitatīva pakalpojuma sniegšana, krāpšana

Esiet uzmanīgi un neslēdziet līgumus par pakalpojumiem ar Ik perfection group, reģ. Nr.50002190251, mājaslapas adrese: perfectionmedia.lv
pārstāve Anna pati uzmeklē klientus instagram un piedāvā bezmaksas auditu pēc kura tiek piedāvāti mājaslapas uzlabošanas darbi par noteiktu samaksu. Līguma punkti netiek ievēroti, nokavēti termiņi, nekvalitatīva pakalpojuma sniegšana, bez saskaņošanas dzēsta esošā mājaslapa un izveidota sava. Pēc mājaslapas “uzlabošanas” darbiem, tā vairs nedarbojās, bija iejaukšanās kodā, kuru neviens ārpakalpojuma uzņēmums un arī mājaslapas uzturētājs nespēja labot, līdz ar to mājaslapa bija jāizstrādā no jauna. Tika radīti lieli finansiālie un arī reputācijas zaudējumi. Pēc problēmas kostatēšanas bija mēģinājums sazināties ar šo uzņēmumu, bet nekāda palīdzība netika sniegta, tikai pateikts, ka tie cilvēki, kuri veica uzlabošanu vairāk ar viņiem nesadarbojās, kaut gan tie ir tie paši cilvēki.

I

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes