Reitings Web lapas

25%
Takari.eu
E-Avīzi

Team3 SIA - Krāpnieki un avantūristi

Krāpnieki un avantūristi Labdien! Vēlētos pievērst uzmanību Team3 SIA! Sola būs darbs tikai māk tad līdz darbiem nevaru normāli pa teikt cv der no otras puse speciālists pa nepāzini teoloģiju sāk uzdod jautājumu Saka pats var izdarīt bet tā nesaprot kaukās murgs tāpēc es uzskatu krāp cilvēkus kā Sola kauko izdarīts es apšaubu pārzina mājas lapas izstrādi.

R Rex 90 25.05.2023
Komentāri 2 Web lapas

Futech - Nesaprotu ko paši gribi sola un zepilda

SIA Futech Pagājušajā gadā strādāju kopā Nemāk normāli sagatavot darba vidi Iedod paroles Windows lietotājiem Nepārbauda vai strādā Iedod darbinieka vaig minēt kāda ir parole . Nedod normālas piejas darba instrumentiem . Samazina algu tērējot laiku viņu Apmācīs tā nekādas apmācības nesaņēmu .un viņi neko nesaprot no programmēšanas uzdod jautājumu uz kuriem nemāk normāli no formēt uzdevu Kā var izpildīt liek izstrādāt nesaprot kā tam jāstrādā šausmas neko it jomas nesaprot māk tikai visu nopirkt neko vairāk normāli kodēt nemāk salikt ideju kopā neviena nesaku viņiem saistīties.

Guntars Kapostins - Slikts serviss

Pieteicās man izveidot mājaslapu, par diezgan sakarīgu ciparu. To arī izdarīja diezgan īsā laikā. Taču izrādījās, ka mājaslapa ir izveidota uz tilda bāzes, principā, ja ir laiks un gribēšana tad ar youtube video palīdzību, katrs pats tur var izveidot mājaslapu. Sākumā man mājaslapa šķita ļoti pievilcīga, taču parokoties dziļāk, izrādījās, ka nav atstrādātas daudzas lietas, piemēram, lai mājaslapa būtu redzama un atrodama google. Kā arī tajā tilda ir mājaslapas uzturēšanas maksa, katru mēnesi...

Delfi - Peļņas gūšana uz Ukrainas nelaimi

Peļņas gūšana uz Ukrainas nelaimi Ziņu portāls Delfi nekautrējās gūt peļņu, pieprasot abonēt piekļuvi informācijai par stāvokli Ukrainā. Nepietiek ar to, ka, lai pēc lapas atvēršanas piekļūtu informācijai, jānoskatās piespiedu reklāmas, to jau varētu pieciest, bet kas attiecas uz informāciju par ukraiņu, tad tas jau iet pāri visām robežām. Šai darbībai un alkatībai nav robežu. Sk. Pielikumus

S Slop50 24.02.2023
Komentāri 5 Web lapas

zlata-group.com - krāpšana un aferisti.

Tāda veida kredītkompānija, kas pieprasa jūsu datus, līdz pat pases fotoattēlam, un, ja "kredīts" tiek apstiprināts, viņi jums piedāvā citu tīmekļa vietni, no kuras pārskaitīt naudu, bet jums ir jāmaksā 150 eiro. Типо кредитная компания, которая запрашивает у Вас данные, вплодь до фотографии пасспорта и если подтверждается "кредит", дают Вам другой сайт от куда типо надо перечислить деньги но при этом Вы должны заплатить 150 евро.

1188 - Autobusu reisi

Autobusu reisi Esmu ļoti vīlusies. Vairs uz autobusu nevar rēķināties . Jau cik reizes ir jāsalst pieturā, jo autobuss kavējas 15-25 minūtes . Citreiz pat vispār neatbrauc un sanāk kavēt darbu. Tā kā dzīvoju kilometru no pieturas , nākas vien stāvēt un gaidīt nākamo. Un nav tā ka tas notiktu 1x mēnesī , tas notiek reāli regulāri. Tā kā tas būtu okei . 😡😡😡

1188 - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikta komunikācija ar pasažieriem! Iekāpu autobusā lai brauktu uz Priekuļiem maksāju caur telefonu un aparāts nokārās..jautāju vai varu samaksāt tad ar karti un man pasaka nē kontroliere kas arī bija iekāpusi saka šeit nav veikals šoferim jāsteidzas ja nēsot nauda tad nēsot esmu ļoti vīlies jo šis ir 2023 un joprojām slikta apkalpošana pasažieru.

Isdev - Krāpšana, slikts serviss, tīša klientu datu nopludināšana

Krāpšana, slikts serviss, tīša klientu datu nopludināšana Neuzticams it darbinieks nauris sisenis, uzņēmums Isdev par atlīdzību, iespējams narkotisko vielu reibumā (ko pats ir atzinis) , tīši nopludina web lapas datus par jaunieša piekaušanu grupā tiesātam, bijušam policistam robertam Rāviņam, kurš nolūkā gūt popularitāti, publicē klientu personas datus e-vidē. Ir uzrakstīts iesniegums policijā, par roberta Rāviņa un naura siseņa darbībām. Šie nav vienīgie kriminālpārkāpumi, ko veikuši minētie indivīdi. 1. Roberts Rāviņš strādājot labsajūtas jomā...

1188 - Bezadbildība, vieglprātīga darbinieku attieksme

Bezadbildība, vieglprātīga darbinieku attieksme Nostāvēju 30min - 15 aukstumā, autobusa šoferis iebrauca nepareizajā platformā, dispičeris nepaziņoja, ka autobuss ir pienācis un kurā platformā atrodās. Beigas svētdiena ar pēdējo autobusu netiku mājas un paliku uz ielas. 17: 20 Rīga-Baltinava. Paldies par darbinieku vieglprātīgo attieksmi pret saviem tiešajiem pienākumiem. Ecoline.

Devnrise - Krāpšana, neeksistējošā pakalpojuma pārdošana

Krāpšana, neeksistējošā pakalpojuma pārdošana Руки чешутся кого-то предостеречь от этого утырка Igors Babičs Игорь Бабич +371 22075207. Напишу хотя бы вступление, пока ожидаю отзывы от других клиентов из их "портфолио". Если кто-то опознает в этом существе нанесшего урон его интересам - смело пишите мне на [slēpt]@tehniki.lv... Полный текст жалобы на google. Тут ограничения #Opencart Riga #Devnrise

CV paraugs.lv - Maksas ieturēšana pēc 14 dienām

Pievērsiet uzmanību veidojot savu cv šajā mājaslapā. Sākumā būs jāsamaksā eur 1,45, bet pēc 2 nedēļām automātiski noņemsies eur 29,99 (kas, iespējams, sīkiem burtiņiem aprakstīts mājaslapā pie pakalpojuma noformēšanas) . Protams, mana vaina, ka nepamanīju, bet gribēju informēt citus, lai nesanāk nepatīkams pārsteigums

Kaskurkad.lv - Neprofesionāla un necienīga attieksme

Interneta vietne www.kaskurkad.lv neprofesionāli un necienīgi attiecas pret saviem lietotājiem - pasākumu organizātoriem. Vietne aicina visus pasākuma rīkotājus izvietot pasākumus bez maksas. Mans iesniegtais pasākums tika publicēts un pēc dažām dienām izdzēsts, nepaskaidrojot iemeslu. Un ignorējot atbildes sniegšanu. Pasākums atbilst lr likumiem.

1188 - Rupji izturas

Rupji izturas Reiss nr - 6824134, vadītājs - 201551 autobuss-1290 šofere ļoti beskaunigi izturas, itipasi pret bērniem un pecionariem, uzkatu ja neapmierina savs darbs vai slikts garastāvoklis nav jāizgāž uz pasažieriem. Šis nav bijis vienīgais gadījums, esmu izdzirdēJusi no šoferes, kad bērnam kuram ir 3+ ģimenes karte (uzprasot bērns, cik jāmaksā) atbilde ir - ka tu vari nezināt? Ja nezini summu būs jāmaksā par pilno biļeti. Uzskatu kad tas ir cūciski.

1188 - rupja un nepieklajīga valoda, prasa vairāk naudu

rupja un nepieklajīga valoda, prasa vairāk naudu rupja un nepieklajīga valoda. Iedevu šoferim 3+ karti kurai ir 90% atlaide , pateicu , ka maksāšu ar karti , viņš teica “Labrīt , varēj ātràk pateikt” , un tai vietā, lai es maksātu 0,25 centus viņš man paņēma 2,25€ pilnu summu.

TvNet - Neprofesionalitāte

Kas notiek ar TVNETU! Acis sāp no gramatikas diždarbiem! Tomēr tak masu mēdijs! Atlaist tādus redaktorus nafig! Nu vai arī taisam konkursu, kurš vairāk kļudas sameklēs ikdienā! Ukraiņu zaudējumi pieaug, Krievijas okupēto teoriju atkarošanai vajadzīgas jaunas bruņojuma piegādes Džeimsa Veba kosmosa teleskopam trāpījis mikrometeoroīts

G Gooblins 10.06.2022
Komentāri 3 Web lapas

Draugiem.lv - Nedarbojas normāli

Nedarbojas normāli Pēdējā laikā normāli vairs neiet draugiem.lv lapa. Nav iespējams ieiet, visu laiku rāda, ka kļūda. Mēģinu caur telefonu, arī neiet. Viss pārējais iet bez ierobežojumiem, izņemot draugiem.lv lapa. Te nesen arī inbox.lv bija problēmas, tagad laikam pienākusi draugiem.lv kārta.

Tickets.lv - Slikts serviss

Tldr; пару раз брал билеты - норм, доп. Сервисы не берите - развод. Адский сервис от марты цовко. Такое ощущение что в tickets.lv только одна девка марта на саппорте, отношение к клиенту у которой идеально балансирует на грани между некомпетентной тупостью и злой подлостью - видимо очень большой опыт такой "поддержки". Купил 2 билета в оба конца + багаж через их сайт. На итоговом экране появляются подозрения что это багаж только в одну сторону. Пишу в поддержку к адовой марте. Она меня водит...

T thekrukid 10.05.2022
Komentāri 0 Web lapas

Delfi Plus - Scam

Vēloties izlasīt vienu konkrētu rakstu-piereģistrējos un biju spiests piekrist abonementam (shēma neļauj apmaksāt viena raksta lasīšanu) , rezultātā naudu iekasēja bet rakstu nebij iespējams izlasīt, jo abonements nenostrādāja... Tehniska ķibele: d... Nospļāvos un aizmirsu par šo, tā līdz šim brīdim (jau pāris mēnešus) delfi plus skameri velk 2,99grašus no manis, apbižojos un tagad sapratu ka atcelt šo shēmu ir ļoti sarežģīti, pieļauju ka neiespējami caur telefonu. Paskaidrošu^ shēmas būtība...

R Rolands69 27.04.2022
Komentāri 0 Web lapas

Get a pro - Naudas izkrāpšana

Uzmanību! Krāpnieki! Nepamatoti novelk naudu no piesaistītās maksājumu kartes! Vienkārši paziņo, ka esat kādu darbu izpildītājs kaut arī tā nav taisnība! Esiet ļoti uzmanīgi, man mēģināja novilkt naudu par darbiem kurus neveicu un neesmu noslēdzis nekādu līgumu par tiem-vnk. paziņojums e-pastā un viss-maksā ragā!

www.arnihouse.eu - Garantijas neesamība, izvairās no komonikācijas

Neiesaku šo veikalu, jo pēc preces apmaksas, jūs vienkārši ignorē un ja vēlēsieties atgriezt preci tas vienkārši neizdosies un naudu neviens atgriezt netaisās.. Piegādes termiņi tika pagarināti vairākas reizes utt.. * Preces apraksti neatbilst patiesībai * Piegādes termiņi neatbilst patiesībai * Ja esi veicis pasūtījumu un prece neatbilst aprakstam un foto, klients vainīgs jo tak redzēji ko pasūtīji Īsāk sakot kaktu kantoris :(