Simplesite

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Simplesite - Sūdzības un atsauksmes

Simplesite - Krāpšana

Krāpšana No kartes atskaitīta summa 40,95 euro par ko? Kad un cikos esmu veikusi darbības ar simplesite. Atgrieziet man naudu. Neesmu veikusi pirkumus. Tā ir krāpšana. Sniedziet man rakstisku atbildi. Nevēlos nekādas sadarbības turpmāk. Mans e pats [slēpt]@inbox.lv

Simplesite - Обман

Обман Я просто в интернете искал как открыт сайт в мыслях не было данный момент открыт, в поисках можно открыт за 1$ в месяц и думал если всего 1 дол почему бы не попробовать. Если не нравится через месяц отключится если не платишь деньги. Это был когда я был на академический отпуска в Туркменистане в января а сейчас я в Минске восстоновилься учебу, а на карточке не было денег и пошел в банк откуда дано этот карточка. Жаловался и они сказали сначала уточните этот сайт не нажимали ли вы авто...

Simplesite - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Dotā mājaslapa piedāvā izveidot savu mājaslapu. Kad es piereģistrējos, tad viņi piedāvā apmaksāt pro versiju uz 1 mēnesi, kuras cena ir 1 EUR. Samaksājot šo summu viņi prasa lai klients izvēlās abonementu par pavisam citām summām. 24 EUR u.c. Neapstiprinot šo abonementu klients nevar turpināt darboties, lai gan ir jau samaksājis 1 EUR. Neticiet! Krāpšana!