Reitings Web lapas

Studio31.lv
25%
Takari.eu
E-Avīzi

CreditReform/ darbiniece vārda Nina - Nekompetentie darbinieki.stùlbie.kurie nemàk izpildit savu darbu

Nekompetentie darbinieki.stùlbie.kurie nemàk izpildit savu darbu Отвратительное обслуживание вашей компании. Некомпетентность сотрудников. Которые не могут ответить ни на один поставленный вопрос. Особенно особь с именем Нина. Фамилия которой специально не разглашают. Видимо боятся опозориться. Безмозглые сотрудницы. Которые не справляются со своей работой. При любой трудности дать соответствующий ответ-бросают трубку телефона.. Как это сегодня произошло 4августа 2017 года в 8.35 сделала ваша Нина. Речь бесвязная. Неумение разговаривать-это отвратительно. Что такие как ваша доярка нина занимает рабочее место.

A Arianna 04.08.2017
Komentāri 4 Web lapas

Lindorff - nepamatota parada piedzina

nepamatota parada piedzina L abdien, atkartoti pazinoju,ka no 1.02.2012g esmu pargajusi pie cita operatora apvienojot internetu ar telev. lidz ar to baltcom pakalpojumus neizmantoju.Esmu jums nosutijusi apliecinosus dumentus un apmaksajusi rekinus citam operatoram taupec nevaru but parada baltcom, jo vienlaikus nevaru lietot divu operatoru pakalpojunus.2012 g 31 janvari man beidzas lig. ar televidiotiklu,ar baltcom ligumu neesmu noslegusi, kurs ir palielinajis tarifu 2 reizes bez saskanosanas ar klientu.

V vensiss 19.07.2017
Komentāri 3 Web lapas

E-Pasts/ Mail.lv - Nevar sazināties

Sveiki. Dalos ar savu pieredzi un varbūt vēl kādam ir šāda situācija. Man ir reģsitrēts epasts portālā mail.lv, bet nu jau 2 ned, netieku klāt savam e-pastam, un arī ar administrāciju sazināties nevar. Norādītā saziņā ierakstot info, to nosūtīt nevar, jo rāda eror. Man šajā pasta kastītē atrodas svarīga informācija, bet iepazīstoties ar portāla lietošanas noteikumiem - 5.3. Mail.lv patur tiesības, veicot profilakses darbus, uz laiku ierobežot vai apturēt pakalpojuma sniegšanu, paziņojot par to lietotājam ne vēlāk kā dienu pirms darbu sākuma. , ja ir kādas problēmas kāpēc par to netika ziņots?

E-Avīze.lv - Izplata nepatiesas ziņas pirms nav uzzinājuši taisnību ne par uzņēmumu

Šis portāls E-avīze liek nepatiesu informāciju par cilvēkiem kuri nodarbojas ar biznesu un apmelno lai gan viņi pat nezin kā šis uzņēmums darbojas kvalitātes ziņā. Izplata nepatiesas ziņas pirms nav uzzinājuši taisnību ne par uzņēmumu ne paši saskārušies šī uzņēmuma pakalpojumiem. Jomās gan vada uzņēmumus vai sniedz pakalpojumus. Tā kā iesaku visiem cilvēkiem kas darbojas juridiskās

Ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Ss.lv nodarbojas ar naudu izspiešanu no bezmaksas sludinājumiem. Ieliku reklāma priboru uz pardoshanu un papildu aksesuāri ar cenam. Atnāca vēstule no sslv ka es parkapu vinus noteikumus p 5.4 ka es tirgoju daudzskaitļa mantu no viena sludinājuma. Un izsvītroja manu sludinājumu. Tagad es nevaru ielikt sludinājumu bezmaksas tikaj par maksu tapēc ka nepagāja tris nedeļas. Nu sanāk viņi manu sludinājumu apstrādāja, publicēja, izsvītroja un man tikaj palik likt maksas sludinājumu. Negodīgi viņi dara. Lai viņam veicas shuleru vide

Pajauta.lv - Nedarbojas lapa

Labdien, gribēju izteikt savu nepatiku saistībā ar interneta vietni pajauta.lv vakar uzdevu jautājumu, šodien jau no rīta gribēju paskatīties, vai kāds ir atbildējis, bet, kā vienmēr rodas problēmas. Šo lapu neatver. Tā pārāk ilgi lādējas, itkā tādas vairāk nebūtu. Lūgums, dot ziņu, kas ar šo vietni noticis. Paldies.

A alex.alex 22.06.2017
Komentāri 9 Web lapas

Sandra Vītola un Rinalds Vītols - Krāpšana

Krāpšana Sandra vitola un rinalds vitols! :)jauks pārītis, kurš "itkā" nodarbojas ar mājas lapas izplatīšanu un par to prasa avansu. Sola like mājas lapai :)) tad sāk laikot visādi kadri ar uzvārdu vitols un arabi! ? Tad nobloķē savus "klientus" un apmierinās ar saņemto avansu! Man nebūt nav žēl tos 10 eur,ko pārskaitīju šiem "biznesmeņiem". Tikai vēlētos, lai citi to nedara ? Veiksmi

Ss.lv - Krāpšana

Krāpšana Atklāti ņirgājas par cilvēkiem, izdzēsa desmitiem sludinājumus, norādot uz pārkāpumu, kura nemaz nav! zaudējums virs 80Eur, nauda protams nav atgriezta..(pieņemu, ka izdzēš, jo zin, ka ieliks vēlreiz ja gribēs pārdot, tādā veidā nopelnīt papildus ap 90Eur)Kad vienreiz beigsies šis monopols? vai PTAC nav pietiekami daudz sūdzības lai rīkotos?

Ss.lv - Izdzes sludinajumus un pec tam ari kontu

Izdzes sludinajumus un pec tam ari kontu Ss.lv krievu zabaki no sakuma izdzesa sludinajumus kas bija apmaksati..tad uzlika lielaku cenu 5.46 par sludinajumu lidz beigas vispar noblokeja kontu...cik saprotu neesmu vienigais cietusais..bet vinju bezkaunibai un visatlautibai robezu nav

Girlsofriga.lv - Авторское право

Администрация портала girlsofriga.lv в этом портале опубликовала информацию и фото без разрешения девушек ! Обнародование и дальнейшее использование изображения человека (в том числе его фотографии) допускаются только с согласия этого человека ! Под использованием фотографии понимается: воспроизведение, распространение (в т.ч. продажа), публичный показ (в т.ч. на сайте в Интернете), импорт оригинала или экземпляров фотографии, переработка фотографии и т.п.

л Лиза95 10.04.2017
Komentāri 0 Web lapas

Lindorff - nav kredīta

nav kredīta Sveiki,man jau otro reizi atnāk SMS ,ka esmu parādā, pat ir lietas numurs,bet nezinu par ko ,man nav neviena aizņēmuma,kas tā ir par patvaļību ,zvana arī jau neskaitāmas reizes par svešiem parādiem,tas nekas ,ka radinieks.kāds man vispār sakars ar svešiem parādiem,ja vispār tādi ir Kad zvanīju un pateicu kas tie par mistiskiem parādiem,neko konkrēti pateikt nemāk,vienkārši atliek viņus izlamāt Nākošo reizi tiksimies tiesā,jo griezīšos policijā ar iesniegumu,par nepatiesiem parādiem

Simplesite - Krāpšana

Krāpšana Labdien, Dotā mājaslapa piedāvā izveidot savu mājaslapu. Kad es piereģistrējos, tad viņi piedāvā apmaksāt pro versiju uz 1 mēnesi, kuras cena ir 1 EUR. Samaksājot šo summu viņi prasa lai klients izvēlās abonementu par pavisam citām summām. 24 EUR u.c. Neapstiprinot šo abonementu klients nevar turpināt darboties, lai gan ir jau samaksājis 1 EUR. Neticiet! Krāpšana!

Aptauju Centrs - Nepilda apsolīto

Nepilda apsolīto Labdien, nesāciet tērēt savu laiku šinī krāpnieku kantorī.Nekādas dāvanu kartes te netiek izsūtītas un nekādas atbildes uz jūsu jautājumiem netiek sniegtas.Savu dāvanu karti jau gaidu divus mēnešus un šaubos ka sagaidīšu.Sūtīju viņiem jautājumu kad karte būs kādas 4tras reizes un atbildes kā nav tā nav!SECINIET PAŠI!Jūsu vietā savu laiku šajā lapā nekavētu! Blēžu kantoris,brīnums ka neviens vēl nav pievēris šos krāpniekus.

Aptauju Centrs - Neatbild uz e-pastiem, nevar atjaunot paroli

Neatbild uz e-pastiem, nevar atjaunot paroli Jau kādu brīdi esmu registrēta šajā mājaslapā un vienmēr pildīju visas aptaujas, kuras ienāca man e-pastā. Taču diemžēl gadījās tā, ka aizmirsu paroli. Izvēloties mājaslapā izvēli "atjaunot paroli" parādās ziņojums, ka turpmāka informācija pieejama e-pastā, taču neko neesmu saņēmusi. Pēc tam uzrakstīju e-pastu uz [slēpt]@aptaujucentrs.lv atbildi nesaņēmu un tā vairākas reizes. Neliekas pārāk atbildīgi

L legituser 28.02.2017
Komentāri 2 Web lapas

1188 - Странная планировка маршрута

Странная планировка маршрута Http://www.1188.lv/satiksme/marsruta-planotajs составляю маршрут "atmodas iela, Inčukalns, Latvija" в "Gaujaslīču iela, Gauja, Latvija", ставлю дату 2 марта 2017 года 9.00. И что же вижу... Пишу письмо на [slēpt]@1188.lv "no Inčukalna stacijas (novada centrs, kur atrodas Inčukalna novada dome, sociālais dienests, novada kapi, skola!) uz Siguldu (ciemats "Gauja" ir trešā pēc Vangažiem un Inčukalna apdzīvota vieta novadā) kursē 2 (divi!) autobusu maršruti! Jautājums: ka tikt uz Gauju no 9.20...

Tvnet.lv - Izslēdz uz izdzēšs komentārus dēļ kā?

Reāla situācija no dzīves par uzņēmumu Latvijā, BET tiek izslēgta komentēšanas iespēja, neskatoties uz to ka pirms tam bija kā minimums 100 komentāri. Un komentāri pazuduši? Konkrētais uzņēmums par kuru bija raksts - DEPO DIY. Miris darbinieks!

Kolosali.lv - Krāpšana, slikt serviss

Krāpšana, slikt serviss Labdien! Esmu nelielas kuponu lapas īpašnieks Latvijā un nesen nolēmu sadarboties ar agregatoriem. Ar visiem Latvijas agregatoriem esmu uzsācis sadarbību izņemot ar kolosali.lv Pirmkārt mājaslapā viņiem nav norādīta pilnīgi nekāda kontaktinformācija, kas manuprāt nav pareizi. Kad ieguvu viņu epastu uz kuru arī rakstīju par iespējamo sadarbību, sākās interesantākais... neko nepaskaidrojot saņēmu pretī kādu mistisku rēķinu, kurš izrakstīts kādam man nezināmam uzņēmumam. Biju diezgan izbrīnīts, jo...

A Aldis 21.02.2017
Komentāri 9 Web lapas

AtrisinātaAptauju Centrs - Neizmaksā atlīdzību, neievēro līguma noteikumus

Neizmaksā atlīdzību, neievēro līguma noteikumus Kā jau visi AptaujuCentrs.lv mājaslapas lietotāji, godprātīgi aizpildīju viņu sūtītās aptaujas anketas un sakrāju savus nopelnītos līdzekļus. Pienāca laiks līdzekļu pieteikšanai, bet acīmredzami, šos līdzekļus man nesagaidīt. It kā 10 eiro nav diža summa par ko strīdēties, bet palasot portālā sūdzības par šo kompāniju, var secināt, ka mēs esam izmantota kā lieliska mērķauditorija šīs kompānijas peļņas nolūkos! Ja var ticēt esam 41 900 cilvēku, kuri nes peļņu šai kompānijai, un tas skaitli...

Daniels Smikersts - Krāpšana sludinājumos internetā

Krāpšana sludinājumos internetā Gribu visus brīdināt uzmanīties ! Daniels Smikersts liek viltus sludinājumus Atver skapi tirgotāju forumā. Viņš ieliek bildīti ar cenu, savāc naudiņu un izdzēšas no profila. Es uzķēros uz Vans apavu zemo cenu un pārskaitīju naudu viņam uz kontu LV77HABA0551031865653 par preci, ko tā arī nesaņēmu. Bez manis uzķērās vēl 2 sievietes. Viena no kurām apmaksāja tos pašus apavus , ko es + vēl vienu pāri citus. Pēc naudas pārskaitīšanas šī persona vairs nereaģēja ne uz vēstulēm, ne ziņām. Viņš Atver...

O oioi 30.01.2017
Komentāri 23 Web lapas

Lindorff - nepamatota komunikācija saistībā uz parādu

nepamatota komunikācija saistībā uz parādu Lindorff jaucas citu privātās darīšanās. Saprotams, ja ir parāds, un nemaksāju pēdējos mēnešus pasakot ka man patreiz nav darba un nav par ko veikt maksājumu. Ieslēdz uzreiz tādu zāģi, kāpēc nestrādājat, cik ilgi un kā Jūs varat atļauties nestrādāt, vēl atbild redziet es nevaru atļauties nestrādāt kā Jūs.. Kāda man gar to daļa? Ja runājiet tad tikai attiecībā uz parādu, nevis uz manu privāto dzīvo. Atbildot uz manu jautājumu, vai tā ir Jūsu darīšana, par brīnumu atbild ka nav, bet turpina...

D dzordijs 17.01.2017
Komentāri 1 Web lapas