LV RU
www.sudzibas.lv Indriks.com Negodīgs IT darbinieks

Indriks.com - Negodīgs IT darbinieks

Ļoti bēdīga pieredze ar "IT darbinieku"

Noslēdzām ar viņu līgumu par mājas lapas izstrādi par kopējo summu 1400 EUR bez PVN. Kaut kā viņš ar gariem termiņu kavējumiem darbu izdarīja, visu nolīgto summu saņēma. Izstrādāto produktu mums kā pasūtītājam tā arī nenodeva, kaut gan līgumā tā tika noteikts. Par attiecīgām gada maksām apņēmās mājas lapu izvietot uz savā valdījumā esoša servera. Kad pēc kāda laika pamanījām, ka mūsu mājas lapa internetā nav pieejama, zvanam viņam. Izrādās, ka viņš savas nolaidības dēļ datus no servera ir pazaudējis un tajā skaitā mūsu mājaslapu (kuru mēs līdz pēdējam centam bijām apmaksājuši un plus vēl ieguldījuši lielu darbu no savas puses). Iesākumā kautko solīja, ka kaut ko daļēji atjaunošot, bet solījumi ātri beidzās un iestājās tipiska blēžu attieksme - klausules necelšana, nevēlēšanās vispār sazināties. Sadarbojoties ar viņu esam zaudējuši naudas līdzekļus 1400 eur +PVN un savu ieguldīto darbu.

Ieteikums visiem, kas tomēr izvēlas sadarboties ar šo personu - nemaksājiet viņam ne centu priekšapmaksā, kamēr viņš nav izpildījis Jūsu pasūtījumu un gatavo produktu nolicis Jums uz galda.

R

Komentāri (6)

J Juzefs4218 22.04.2020

Mums ar to puisīti bija līdzīgs notikums. naudiņu viņš iekasē naski, par darbu piemirst, vajadzētu viņu "izmācīt":) re kur viņa bilde

O Orthodox SIA 03.11.2020

Piekrītu visam augstāk minētajam - man situācija identiska, tāpēc negribu te atkārtoties. No tukšas žēlošanās sūdzību portālos es tomēr izvēlos reālu darbību. Šodien es uzrakstīju un iesniedzu iesniegumu policijā, ar visu - manu un Ivara - saraksti kopš pavasara, jo tad mēs sākām komunikāciju. Tieši par manu projektu sarunas uzsākām jūlijā, kad arī Ivars saņēma no manis priekšapmaksu, kopā ar detalizētiem darba uzdevumiem, detalizētām skicēm, kāds man ir nepieciešams e-veikals - 6 sadaļas, katrā sadaļā 3 preces, 1 valoda! Kopš jūlija no Ivara puses tika imitēta darbība, un visu laiku stāstīts, ka lapa jau ir gatava, trūkstot tikai no manis preču bildes. Visu laiku solīja man atsūtīt manas lapas linku, bet kad šodien to atsūtīja, tad visi bijām šokā, tāpēc pat neattapām to nokopēt, bet redzēja daudzi. Un tad no tā linka viss pēkšņi pazuda :D Tā ka beidziet žēloties, bet sāciet taču reiz rīkoties!

W WhiteBoy 25.06.2020

https://company.lursoft.lv/indriks/54103119931

W WhiteBoy 25.06.2020

Te nu ir tie lielākie nodokļu čakarētāji, nožēlojams uzņēmums, negatīva pieredze, diemžēl plika dir$ana un solijumi. Dārgie draugi, lūdzu neiesaistīties ar Cien. krāpnieku Ivaru, ja vien esat vilšanās un krāpnieku meklējumos... lūdzu, uz priekšu.

W WhiteBoy 25.06.2020

http://www.navuzticibas.com/ivars-indriks-i14894

V Valdis Otersons 11.04.2021

Ivars Indriks ir sen zināms krāpnieks un afērists. Nekādā gadījumā neizvēlieties ar viņu nekādu sadarbību. Būs smaidīgs, ļoti laipns un pieklājīgs, radīs par sevi ļoti labu iespaidu, un kad jums actiņas būs aizrunātas, uzmetīs un vel pasmiesies sejā. Ļoti viltīgs šmurgulis no Valmieras, kur būvē māju, tāpēc nevienai naudas iegūšanas iespējai garam nepaies.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes