AtrisinātaMansviedoklis.lv - Krāpšana

Neizlasīju iepriekšējās atsauksmes par šo kantori, un protams kad par savu patērēto laiku šajās aptaujās pretī vienīgi saņem virtuālus punktus kurus nav iespējams pret balvām apmainīt!
Līdz ar ko varat droši netērēt savu laiku mansviedoklis.lv aptaujās!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta AlekssZeltins 28.02.2020

Šodien 28.02.2020, lai arī ar lielu nokavēšanos, no Manviedoklis.lv saņēmu izvēlēto atlīdzību Jāņa Rozes dāvanu kartes formātā.

Al

Vairāk sūdzības par Mansviedoklis.lv

Andris Sa 29.01.2020

Viss var nomainīt. Jau 2 rimi kartes saņēmu par punktiem. Viņu 10 eur otru 5 eur. Tur ir limiti. Lai saņemt 10 eur vajag 3700 punktu.

hartijs 29.01.2020

Reiz bija aptauja par alkoholu. Pirms aizpildot jāievada dati par sevi. jautājumā ,vai lietoju alkoholu, atzīmēju ka nē. Uzreiz izmeta, ka neatbilstu kontingentam un pārtrauca aptauju.
Vai atturībniekam aizliegts izteikt viedokli?
Tagad e-pastā iestatīju, lai viņu paziņojumi pienāk spama daļā.

Andris Sa 29.01.2020

Par to aptauju kur raksta ka jau nevajag tad viņi dod tikai 5 punktus. Ir aptaujas kur var saņemt 250.

Saivii 29.01.2020

Un kaadu viedokli tu vari sniegt par produktu kuru neizmanto ?

Di Diāna 09.02.2020

Pilnīgi piekrītu,ka par aptauju aizpildīšanu var saņemt tikai virtuālos punktus.Savu dāvanu par 7200 punktiem gaidu jau no decembra sākuma.Esmu arī rakstījusi viņiem,bet atbildes nav.

An Annija 11.03.2020

Saņēmu divas dāvanu kartes (es un vîrs), abas Rimi pa 5€, veikalā saka , ka kļūda, sazvanīju Rimu info tālruni, izrādās kartes nav apmaksātas! būtībā pañemtas no stenda un viss. krāpšana! mansviedoklis nekur nav telefona nr. noradits, tikai e- pasts , uz kuru, protams, neviens neatbild jau ilgi!